Page 6 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 15:20 23. Dec 2011
by predyk
Přeju veselý vánoce a přidávám LOLcat k tomu :) :

Image

Re: Vánoce....

Posted: 16:59 23. Dec 2011
by rosnicka
Štastné vánoce všem mým spoluhráčům a i těm se kterými nehraji :P

Re: Vánoce....

Posted: 20:13 23. Dec 2011
by Derken-
Stastne a vesele!

Re: Vánoce....

Posted: 23:25 23. Dec 2011
by Firefox_
Veselé Vánoce!

Re: Vánoce....

Posted: 23:52 23. Dec 2011
by Sielencer
Ať se vám splní vaše přání...

Re: Vánoce....

Posted: 23:58 23. Dec 2011
by Desmond
Sielencer wrote:Ať se vám splní vaše přání...
Doufám, že se splní :).

Re: Vánoce....

Posted: 09:35 24. Dec 2011
by davidsoft
Přeji všem veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Re: Vánoce....

Posted: 10:09 24. Dec 2011
by marii
Krasne Vanoce Vsem..uzijte si klid a pohodu..a at vam to vesele pari i pres svatky:)

Re: Vánoce....

Posted: 14:26 24. Dec 2011
by Shaman88
Taktéž přeji všem krásné prožití svátků Vánočních a bohatého ježíška.

Re: Vánoce....

Posted: 15:44 24. Dec 2011
by cyco
Stastny a vesely :biggrin:

Re: Vánoce....

Posted: 16:28 24. Dec 2011
by Lord_Berserk
Kdyz sem ja slouzil ... (koleda koledaaa) :mrgreen:
http://www.metalvideo.cz/twisted-sister ... -christmas

Taky preju at to prezijete ve zdravi :P

Re: Vánoce....

Posted: 16:31 24. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Stastne a vesele, hodne klidu a pohody, malo prejidani a zaludecnich problemu a darecky co vas potesi :)

Re: Vánoce....

Posted: 19:04 24. Dec 2011
by Ajax the Great
Šťastný a veselý prožití Vánočních svátků

Re: Vánoce....

Posted: 19:19 24. Dec 2011
by hestius
Hlavne veľa radosti a lásky v rodine ;) rovnako ako i Božieho požehnania a Darov Ducha Svätého

Re: Vánoce....

Posted: 21:35 24. Dec 2011
by jachyra
Šťastné a veselé Vianoce, hlavne spomenúť si, že to nie je o upratovaní, varení, pečení a darčekoch, ale o narodení Ježiška a teda vzájomnej láske a obdarovaní sa ;)