Page 6 of 7
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 12:13 29. Jan 2010
by Sobik
Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?
teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadne

ale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
A jeden božský trpaslík.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 12:15 29. Jan 2010
by Luelle
Tretas wrote:Luelle, ale tady jde o to, že podtemňáci se k těm povrchňáckým surovinám dostanou (ke stromům, i ke kůžím), ale my povrchňané se k meteoru dostat nemůžeme.
No ale nemá to smysl řešit, DM se vyjádřil že řešení se blíží, tak to je jedno.

ale to je taky IC logika
tlamičky si vylezou v prahvozdě a někdo je jen tak nevypráská
ale slézt dolů? hmmm to by asi byla jistý sebevražda...
ano projít městem tlamiček je zakázané a nedivím se - copak by tlama jen tak prošla karathou
takže mrmlat se dá jen na to, že suroviny dole nejsou přístupné pokud neprojdete městem, což nejde
=)
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 12:17 29. Jan 2010
by -RoF-
Tadýdá tramtadí tramtadá.....pajulko a ostatní, tady nejde o to že by chtěl být někdo nejlepší, tady jde o suroviny a jejich dostupnost. To že vy to pořád schováváte za to, že někdo chce být namistrovaný kovář meteoritu je nesmyslný argument
Ale nic to nemá smysl

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 12:22 29. Jan 2010
by Pajule
ne smysl to nemá , řeší se to pořád pořád , fakt ...jo dobrá a k čemu ti budou suroviny , ba jo prodáš je za draho , komu zase crafterům

jasně , suroviny se točí samozřemě jen kolem craftu a je jasné čím dražší suroviny tím horšípřístup a k některým holt takový ,že to ani nejde..
ale já envim nejsem crafter takovej teda já necraftim vlastně vůbec , takže mi je to šumáček

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 12:55 29. Jan 2010
by Necrooo
*bere si do ruky kafčo a začíná si pročítat tuhle zajímavou diskuzi, místy se celkem i baví*
EDIT:
*koukne se zle na toho trpaslika a na to z ceho to kove na te kovadline*
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 13:19 29. Jan 2010
by artaxas
Sobik wrote:Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?
teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadne

ale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
A jeden božský trpaslík.

přesně tak, a to mi stačí ke štěstí . . . teda k meteoritickému meči !!!

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 13:21 29. Jan 2010
by Sveneld
jde o to, ze pokud dochazi ke konfrontaci postav z ruznych frakci, ze by meli byt nastavene co nejvyrovnanejsi podminky, cim vetsi budou rozdily, tim vice bude stiznosti - tot cely problem
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:27 29. Jan 2010
by G14
TO Infra: jo si jedina postava,kterou znam co dela sperkarinu...jo uz davno sem od tebe chtela dva prstynky,to ze chci ale na svem lvl prsteny protoze zadny nemam se ale da jeste pochopit a nedela to ze me nekoho,kdo rozumi craftu...
btw:ten muj prispevek vubec nebyl na tebe a ani ne tebe Rofe
vzdavam se.....

Edit:ke vsemu nevim jediny ic duvod,proc bych si nemohla objednat zakazku od nekoho koho dobre znam rozhodne vic nez naky drowy....tak se necil

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:33 29. Jan 2010
by -RoF-
G14 wrote:
btw:ten muj prispevek vubec nebyl na tebe a ani ne tebe Rofe
vzdavam se.....

Já to myslel všeobecně

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 16:05 30. Jan 2010
by monstera
artaxas wrote:Sobik wrote:Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?
teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadne

ale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
A jeden božský trpaslík.

přesně tak, a to mi stačí ke štěstí . . . teda k meteoritickému meči !!!

jo, Sandra umí na nejvyšší úrovni skoro vše, i tu šperkařinu, truhlařinu a krejčovství, ale nějak ji to nebaví a tak odpočívá a zakázky nebere ( a taky moc nehraje, , protože se domnívá, že vybudování a protěžování podtemna byl největšíé omyl na Thalii ) ale ze vzpomínek na předchozí životy má nápad - co takhle neutrální ostrov s bandou překupníků, kteří vykoupí vše lacino a dráže prodají ( jen ovšem to, co nakoupili ) kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 18:32 30. Jan 2010
by artaxas
monstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrově

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 21:11 30. Jan 2010
by zachy
Sandra:
Něco takovýho měl bejt snad Hag Grar a jak to dopadlo..
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:12 31. Jan 2010
by monstera
artaxas wrote:monstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrově

To snad jde snadno ošetřit - ti překupníci by mohli být nadupaní mistři bojových umění na lvl 40, a hlídky by byli čarodějové na téže úrovni - navíc lze zajistit dopravu z pevniny jen ve dne a z podtemna jen v noci, a automatická smrt pro toho, kdo nestihne poslední odjíždějící loď ve své povolené době....
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:16 31. Jan 2010
by artaxas
monstera wrote:artaxas wrote:monstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrově

To snad jde snadno ošetřit - ti překupníci by mohli být nadupaní mistři bojových umění na lvl 40, a hlídky by byli čarodějové na téže úrovni - navíc lze zajistit dopravu z pevniny jen ve dne a z podtemna jen v noci, a automatická smrt pro toho, kdo nestihne poslední odjíždějící loď ve své povolené době....
já bych to ošetřil tří-královou sebrankou - chuck norris(monk), sylvester stalone(WM- těžký kulomet) a arnold schwarzeneger(monk)
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 17:14 31. Jan 2010
by Necrooo
monstera wrote:jo, Sandra umí na nejvyšší úrovni skoro vše, i tu šperkařinu, truhlařinu a krejčovství, ale nějak ji to nebaví a tak odpočívá a zakázky nebere ( a taky moc nehraje, , protože se domnívá, že vybudování a protěžování podtemna byl největšíé omyl na Thalii ) ale ze vzpomínek na předchozí životy má nápad - co takhle neutrální ostrov s bandou překupníků, kteří vykoupí vše lacino a dráže prodají ( jen ovšem to, co nakoupili ) kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
Proste NoPvp lokace. (1 ci vide - dle rozlohy ostrova)