Page 6 of 6

Re: Dvojsmysly

Posted: 01:58 30. Mar 2014
by Nalkanar
"... sakra... Rodale svlíkej mi tu postavu... SVLÍKEJ SVLÍKEJ!"
nejmenovaný hráč zaseknutý na bugu s nasazenými věcmi a ILR

Re: Dvojsmysly

Posted: 02:00 30. Mar 2014
by Mourisson1
O chvíli později od jistého hráče na skypu "dychtivě očekávám, kdy Myrpa vysleče postavy" :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 02:00 30. Mar 2014
by Myrpa
Rodal to dělá poprvý a je opilej.