Page 6 of 8
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:05 10. Jul 2010
by venomeq
Do nedavna sem nestudoval,nemakal a jen se poflakoval:) Ted makam ve Skodarne vyvoz Indie /Rusko Logistika....
jinak vyucen obrabec kovu plus samostudium u pc - CAD/PHP/JAVA a td

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 15:18 28. Jul 2010
by igor
Škola: ZČU FEL - Elektronika a telekomunikace, Elektronika a aplikovaná informatika - programování hardware, procesory a tak
Práce: několik firem, ale všechno se to točí kolem webovejch technologií

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:20 21. Aug 2010
by Kathermara
Tak aby tu bylo ještě něco, co tu ještě nebylo: SOŠ veterinární
(Další kdo utíká z Ostravy

)
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:24 10. Sep 2010
by Pajule
SPŠD - PLD2 ( střední průmyslová dopravní - provoz a ekonomika - dopravní služby v EU)
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 19:55 15. Sep 2010
by sendys
Š K O D A A U T O !
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 22:11 09. Nov 2010
by Prdovous
Třeťák na gymplu (gymnázium dr. Václava Šmejkala á la "Stavbařka") v Ústí nad Labem

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 22:20 09. Nov 2010
by Derken-
1. ročník Gymnázia profesora Jana Patočky
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 23:01 09. Nov 2010
by Firefox_
1. ročník Gymnázia Omská
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 19:42 11. Nov 2010
by PiAn0
UK - peďák, obor matematika-IT
jeste delam bokovku CVUT-strojni
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 19:48 11. Nov 2010
by Lashek
VOŠ Šumperk, obor komunikace a multimedia.
Momentalne vykonavam praci Konstrukter/Programator.

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 22:52 11. Nov 2010
by Xullfryn
2. ročník Gymnázia profesora Jana Patočky
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 09:24 12. Nov 2010
by Mobill
Renomix s.r.o. pokud potřebujete zateplit byt, barák, panelák, rodinnou rezidenci o dvou stech bytech tak sem s tim já to nacenim kolegové udělaj

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 15:11 26. Aug 2011
by Troglodyt
Já jsem na
peďáku na oboru francouzština/dějepis. A teď si zrovna trénuju fráninu na kurzu v
Bordeaux, mám tady pěknej
apartmán, a jsem zcela spokojen

Až se mi skoro nechce zpátky domů a do školy.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 15:29 26. Aug 2011
by Molly23
ČVUT FITko, nastupuji do prvního ročníku, v době volna makám v TNS AISA.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:05 26. Aug 2011
by G-ladiator
UK peďák, Anglický jazyk - Pedagogika, taktéž nástup do prvního ročníku.