Page 6 of 15
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 00:15 22. Apr 2010
by Jose
Mno ještě k oč u obouruček. Dejme tomu dřevcoví ano, ale s obouručakem, velkou sekerou s tema asi moc odstup neudržíš.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 05:44 22. Apr 2010
by černý vlk
Jose wrote:Mno ještě k oč u obouruček. Dejme tomu dřevcoví ano, ale s obouručakem, velkou sekerou s tema asi moc odstup neudržíš.
no, je vidět, že sis to nikdy nezkoušel

dostaneš dýku a pošlem tě proti týkovi, který to umí s obouruční sekerkou
poznámka ke craftu: kdyby úpravy dělal hráč dextrové postavy, tak vím skoro jistě, že by si uvědomoval, co ty úpravy znamenají pro variabilitu postav na servru.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 08:31 22. Apr 2010
by rotona
Mně zarazilo že nové craftové věci jsou na poloviční lvly jako uplně stejné staré. Kdo to nepochopil kukne na příkladek: opasek dříve na 17 lvl dnes na 8 lvl Baf

tak to skutečně je - pak se nedivte až tu , nebo že už , by tu běhali malý nabušený Ramba ? My co mame první postavy a nestálou partu si moc nepomůžeme .
Joo a proč má překupník nad dílnama zamčenou tu bednu ?????????????????
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 08:54 22. Apr 2010
by Esuliams
Na první ti neodpovím, ale na druhý jo. Nech to načíst. Otevři obchod a počkej. Ve výpisu se ti objeví, až budeš mít vše obnoveno a překupník otevře bednu.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 11:57 22. Apr 2010
by pilnik
to jose: jak si přišel na to že si s obouručákem a sekerou odstup neudržíš?
myslím, že zbytečné tady řešit jaké zbrani devast dát a jaké ne na základě realií. Usmrtit jednou ranou se dá opravdu čímkoliv ať je do vidlička nebo nebo obouručák.Vzlášt když největší zabiják mezi chladnými zbraněmi byl kord.
Jsem pro zachování devastu tak jak je, protože jednak ho není snadné získat a jednak to jedna opravdu silná schopnost valecnika oproti treba magovi kdyz to prevedu na CVC.
Tot muj nazor..
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 14:07 22. Apr 2010
by Bulvic
Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.
Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 14:23 22. Apr 2010
by efu_redo
Bulvic wrote:Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.
Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
Tohle je dost diskutabilní. Viděl jsem šermovat lidi jak s obouručákem, tak s kordem, šavlí, jednoručkou, krátkým mečem atp... udržet si odstup s obouručákem není tak snadné jak tu popisujete a pokud o něj přijdete, je zle. Tzn. že devast by měla mít jakákoliv zbraň. I hloupá vydlička.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 14:37 22. Apr 2010
by Istvan
Ja bych se rad vratil ke craftu ocarovani a deleni do trech skupin. Beru rozdeleni na dve skupiny jednoruc pouzivane zbrane a zbrane s drzenim dvema rukama. Ale stale zde nevidim dost dobre argumenty na dalsi deleni jednorucnich zbrani.
Neni pravidlo, ze clovek s malou zbrani bude pouzivat dve. Co kdyz chce malou zbran a stit, nebo jen malou zbran a v druhe ruce nic. Rovnou je pocitano s tim, ze kdyz jde o malou zbran budou se pouzivat dve. Zaprve to stoji hodne featu, nemate v ruce ten super stit a mate mensi utok, druha zbran ma i mensi bonus za silu (vse jiz osetreno v zakladnim systemu D&D, NWN).
Abych to zjednodusil, nesouhlasim s delenim do trech skupin.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 14:52 22. Apr 2010
by efu_redo
Istvan wrote:(vse jiz osetreno v zakladnim systemu D&D,
S tímto naprosto souhlasím.
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 19:57 22. Apr 2010
by sandoftime
si rejpnu do těch řečí o šermu, něco jako obouručák v nwn vůbec není, greatswordy postavy používají jako jedenapůlky a to co se jmenuje bastard není nic než jednoručka s trochu větším zraněním oproti longswordu
ztráta odstupu u jedenapůlky není tak tragická, protože čepel není zdaleka jediná část meče která se dá v boji využít a i ta lze u takového meče použít na velmi krátkou vzdálenost a blablabla... každopádně je to offtopic
ale furt mi nikdo nevymluvil, že tak strašné oslabení malých zbraní je zkrátka jen vyřazení dexterů ze hry, protože je, kukri master na devast a sílu bude mít své dmg ze síly a svůj devast ale dexter má houby
a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 20:03 22. Apr 2010
by rotona

ano ano souhlas správně sandoftime

já nemohu tím párátkem nic upižlat

Re: Můj pohled na kraft
Posted: 20:09 22. Apr 2010
by Lashek
sandoftime wrote:
a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Taktez souhlasim, ale to je boj s vetrnymi mlyny.. to by se takhle muselo predelavat vsechno, aby to bylo vyrovnane a je to zatracene tezka prace, dokonce rekl bych ze je to nemozne. Proste tolik class nejde vyrovnat

.. bohuzel
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 23:44 22. Apr 2010
by sandoftime
Lashek wrote:sandoftime wrote:
a tvrzení že si má navýšit dmg zákeřňákem je kravina na n-tou, co hraničáři? dexoví bojovníci na dualwield kteří zákeřný nemají? co dexový šermíř na rapír? ne... k čertu s originalitou, chceme server plný trpaslíků a jiných goril
Taktez souhlasim, ale to je boj s vetrnymi mlyny.. to by se takhle muselo predelavat vsechno, aby to bylo vyrovnane a je to zatracene tezka prace, dokonce rekl bych ze je to nemozne. Proste tolik class nejde vyrovnat

.. bohuzel
ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Re: Můj pohled na kraft
Posted: 23:55 22. Apr 2010
by Lashek
sandoftime wrote:
ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie

Re: Můj pohled na kraft
Posted: 05:33 23. Apr 2010
by černý vlk
Lashek wrote:sandoftime wrote:
ono to vyrovnané bylo, spíš si dal někdo zatracenou práci, aby misky vah vychýlil
Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie

netřeba aby se vyjadřovali...pokud mezi tím blafem tady uvidí nějakou zajímavou myšlenku, tak ji zváží a kvůli tomu se nepotřebují zapojovat do flamu