Page 6 of 22

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 19:35 04. May 2010
by Krata
no lov kterej sem pozoroval já byl až trapně rychlej :) , wyrm je něco podobnýho

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 19:54 04. May 2010
by -darkvision-
-RoF- wrote:
de Aers wrote:Malarův panter AB 40 dmg 45.. nemluvim o těch vražedných kněžkách...
Furt si stojím za svým že tohle podporuje PB buildy :!:
Co je tezkeho na tom vzit pulcika, pridat mu levly, sehnat vybavu a mit AC 60+? Pardon, cca 69.
Na tom dle me neni nic PB. Vemu pulcika, dam mu vlastnosti, a jedu skilly, maxuji to ci ono a vysledek je tu. Nic PB na tom neni.

EDIT: Co se tyce party?!
Proc nahore nemate party? Chcete to rici? Protoze vam jde o EXPY!!! my dole mame jednu velkou partu, chodime na vypravu a protoze jsme ruzné lvl, tak z tech npc mame po 1xp a stezujeme si? Ne nestezujeme. Party tvorit jdou a nerikejte ze ne, furt hledite jen na to ze nemate z toho EXPY, v tom je celej vas problem.
Pak se divte ze nic nahore nedavate. :P

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 20:04 04. May 2010
by Krata
maliarda wrote:
Krata wrote:jen poznámka.. nebyl to jeden nabušenej rytíř, ale byl k tomu naboostovaný všemi možnými podpůrnými kouzly
no to stále neni moc velá družina :)

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 20:42 04. May 2010
by maliarda
Krata wrote:
maliarda wrote:
Krata wrote:jen poznámka.. nebyl to jeden nabušenej rytíř, ale byl k tomu naboostovaný všemi možnými podpůrnými kouzly
no to stále neni moc velá družina :)

já netvrdím že je :) to prostě byla poznámka k tomu, co dokázala jedna jediná potvora, kdybychom tam naběhli mezi smečku, neřeknu ani popel ... ale nic, že jsem radši nemlčela ... :wink:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 20:52 04. May 2010
by Derken-
Tak máš pracku ne? Furt ten nabušenej rytíř měl za zády mága, který to mohl nějak zvrátit. Nebo se snad mýlím? Podle mě právě ty mágové tam jsou od toho, aby v kritických chvílích zasahovali a zvrátili tragický konec. Ať už timestopem či čimkoli jiným. pardon za OT, nedalo mi to.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 20:54 04. May 2010
by -RoF-
Hele mě o expy v partě nikdy moc nešlo, šel sem i s partou a měl sem i mín expů a bylo mi to jedno, já mám beztak expy z časovek.

No ted sem byli na Rakshe.....nevím ale já víckrát do dungu, kde NPC mají devast nejdu. Riskovat jen to že si blbě hodím, to mi za to nestojí.
Taky mi přijdou přehananí a jo šli sme v partě 3 postav.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:02 04. May 2010
by Sveneld
jako vsechno se da, ale ne tim rp zpusobem, ze strelim do party zrud a cekam jak to dopadne - dopadne to blbe - pac ne kazdej ma to AC jak ta zruda AB.

rp zpusob boje nese ztraty, rozhodne v tezsich dungeonech



soucasne nastaveni preferuje profesionalni creepery, nejlepe na skypu - ale staci jeden kreten a jsou obeti jeho chyby

osobne mi nastaveni nevadi, ale do dungeonu ktere nedava pulka postav s prsten v nose, nechodim rp stylem - ta smrt mi za to nestoji

porad je to matematika

matematika X RP jsou dve veci...

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:05 04. May 2010
by -RoF-
Sveneld wrote:jako vsechno se da, ale ne tim rp zpusobem, ze strelim do party zrud a cekam jak to dopadne - dopadne to blbe - pac ne kazdej ma to AC jak ta zruda AB.

rp zpusob boje nese ztraty, rozhodne v tezsich dungeonech



soucasne nastaveni preferuje profesionalni creepery, nejlepe na skypu - ale staci jeden kreten a jsou obeti jeho chyby

osobne mi nastaveni nevadi, ale do dungeonu ktere nedava pulka postav s prsten v nose, nechodim rp stylem - ta smrt mi za to nestoji

porad je to matematika

matematika X RP jsou dve veci...
Aha takže já sem ten jeden kretén, no fajn no, tos mi ale mohl písnout i ve hře. :wink:
Obecně dung s devastujícíma NPC je mrtvý dung.....chodí někdo 3 patro Asabi? Myslím že ne....ted k nim přibudnou Rakshe.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:10 04. May 2010
by Krata
proč by měl bejt dung s devastme mrtvej dung, stačí se připravit, poskládat dobrou partu.. třeba ta odměna na konci bude stát za to.. ted se konečně budou dín hrdinské skutky.. už to nebude jak psal rejty "tam za humny je obávaná hrobka kam chodej dobrodruhové na odpočinek, jen my se ji bojíme" ale "tam za humny je obávaná hrobka, od kud vyleze málo kdo živý, už mnoho dobrodruhů to zkoušelo... jediný přeživší byla dračice Aria s pomocí své početné družiny a sami řikali že to je peklo.. a to tu býval tak klidný kraj"

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:15 04. May 2010
by Luelle
jo pro zrušení devastu bych byla všemi deseti

to musí bejt taková nuda jít a na první ránu všechno zabíjet... jak u PC tak u NPC
prostě devast není feat pro RP server - nedává čas na to RP

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:18 04. May 2010
by -RoF-
Krato si naivní....dopadne to tak "za humny je jeskyně a je tam obávaný Raksha, už tam ale nikdo nechodí"

Luelle je nuda rozdávat banshee, je nuda rozdávat imploze...to taky dáš NPC na jednu ránu, ale co už.
RP, RP, RP vše co postava ve hře je její RP.

No nic, radši si dám osobní Ban na tkavé sekce a už sem psát nebudu :wink:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:22 04. May 2010
by -darkvision-
-RoF- wrote:Krato si naivní....dopadne to tak "za humny je jeskyně a je tam obávaný Raksha, už tam ale nikdo nechodí"

Luelle je nuda rozdávat banshee, je nuda rozdávat imploze...to taky dáš NPC na jednu ránu, ale co už.
RP, RP, RP vše co postava ve hře je její RP.

No nic, radši si dám osobní Ban na tkavé sekce a už sem psát nebudu :wink:
Proc? Ja si na to treba troufnu s lidma co znam, co jsme sehraní a tak. To ze to nezvladnes ty, neznamena ze to nezvladne nekdo jiny preci :wink: a proto takovy dungy nechte, my černý huby se na to těšíme!

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:24 04. May 2010
by Luelle
jenže kolik těch bánší ten mág asi tak má? a kolik devastů bojovník rozdá?

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:29 04. May 2010
by KaTo
Krata wrote:proč by měl bejt dung s devastme mrtvej dung, stačí se připravit, poskládat dobrou partu.. třeba ta odměna na konci bude stát za to.. ted se konečně budou dín hrdinské skutky...
Mno a když to tak nebude, vždy je šance ten dung zase nerfnout, ne?
P.S.
Vaše starosti na moji hlavu - pro mě je smrtící i parta plivníků s omámením :lol: :lol: nebo dvě-tři přerostlé zmije (s imkou na ovládnutí) či pár pavouků...nebo jeden blbej Karathskej netopejr (o nich si osobně myslím - "špatný pán, ale dobrý sluha" *démonický chechot*)

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 21:50 04. May 2010
by Grunt
Benší nejsou nuda a i když každé druhé monstrum má výdrž 35+ i tak to vypadá kráásně :)