Page 6 of 6

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 18:30 14. May 2010
by kucik
Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.

Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 19:03 14. May 2010
by -darkvision-
No sem zvedav jak poresite ty veci na reflexy/vydrz apod.
Pred zmenou byla pravda ze mag si moc neskrtl v pvp, ted uz tomu tak neni kdyz opadly ty "presilene" predmety.

Jinak co se tyce maga, ano je silny, ale s predmetama co tu byly pred mesicem byl silnejsi. Mag kdyz si namaxuje Int, pak odo a to je vse a ac nema, to defakto ani nepotrebuje. Je to hlavne o tom jaky si clovek uprednostni predmety. Vse ma sve klady i zapory.

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 19:31 14. May 2010
by Sveneld
kucik wrote:Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.

Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.

pak vymyslet jak odebrat/snizit UMD tomu komu poradne patrit nema :p

cesta je napr co fullplate to napr. -15 umd - to odnese ovsem rogue/war nebo /barbar co jede pres silu

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 19:47 14. May 2010
by Grunt
Proč by se mělo UMD někomu snižovat? Aby to mohl maxovat tak stejně musí mít minimálně 1/3levelu zloděje nebo barda ne?

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 21:09 14. May 2010
by Derken-
Sveneld wrote:
kucik wrote:Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.

Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.

pak vymyslet jak odebrat/snizit UMD tomu komu poradne patrit nema :p

cesta je napr co fullplate to napr. -15 umd - to odnese ovsem rogue/war nebo /barbar co jede pres silu

Nějak mi hlava nebere proč by čtení svitků nebo držení magické hole mělo být ovlivnovano tim zda seš navlečen v plechu či kuse hadru.

je toho samozřejěm víc, tydle dvě věci mě jen teď napadli

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 00:03 15. May 2010
by Sveneld
v pravidlech DnD je u UMD psano, ze u sesilani arcane svitku se bere v potaz normalni spell failure - tzn. klasickych 45% za fullplate a popr. 50% za pavezu
takze to co sem napsal vyse neni az takova zhovadilost z moji hlavy..