Page 6 of 6
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:27 18. May 2010
by -RoF-
PiAn0 wrote:
jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne

Jistěěě *rýpne si* páč schválně chodíš v noci mimo město, jen proto aby tě drowi chytili a mohl sis dole kliknout lvly BG a nakopat kamení a spol. Šak jo proč ne. A nebo se pletu?

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:31 18. May 2010
by PiAn0
nojo pletes se

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:34 18. May 2010
by Luelle
mě by zajímalo, jak by si mohl naklikat toho BG.... myslíš, že jako drowové ho odtáhnou do akademie "Tady milá Viktore - náš trenér je ti k dispozici - sednou si s ním k čaji a koláčkům a zas ho pošlous vejšlužkou nahoru? Eh to fakt ne... vzít ho do města, tak ho okamžitě NPC sejmou, VČETNĚ toho trenéra.....
jinak Viktore, taky jsem hrála iluzionistu, pamatuješ? a protože jsem sháněla kameny za 3/4 hry jsem se dostala na +1 která občas klesla na nulu a pak se zas brzy zvedla.... takže blábláblá
PLACOS je blbá LABIROVINA!!!
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:38 18. May 2010
by Nalkanar
No tahle necenzurovaná diskuze o PlaCoSu sem asi nepatří

tak toho radši nechme.. celkově je to nahovno systém a hotovo

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:41 18. May 2010
by PiAn0
jj vsak ja nerikam ze je placos dobra vec
jinak victor neumi tezit

a ziskat dole bg jak rika Luelle je nemozne x)
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:49 18. May 2010
by -RoF-
PiAn0 wrote:jj vsak ja nerikam ze je placos dobra vec
jinak victor neumi tezit

a ziskat dole bg jak rika Luelle je nemozne x)
Když to píšeš *pokrčí rameny*
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 09:56 18. May 2010
by maku
Luelle wrote:mě by zajímalo, jak by si mohl naklikat toho BG.... myslíš, že jako drowové ho odtáhnou do akademie "Tady milá Viktore - náš trenér je ti k dispozici - sednou si s ním k čaji a koláčkům a zas ho pošlous vejšlužkou nahoru? Eh to fakt ne... vzít ho do města, tak ho okamžitě NPC sejmou, VČETNĚ toho trenéra.....

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 06:08 19. May 2010
by Radim
PiAn0 wrote:Na placos je nejlepsi si udelat iluzionistu tam to leze hrozne rychle

za mesic jsem mel placos +12 x))
jinak ja tady necraftim takze casovky v dilnach ne-e =P pak drowove akorad naráží porad name protoze nejsem v dilne

nemáš k nám furt lízt
Placos nikdy!!!!
edit to PiAn0:
Se někdy stav u vyzkoušíme jak si naklikneš BG nebo spíš vykillneš při prvním setkání s NPC.
Rád tě omráčenýho vysadím přímo v akademii

edit2:na druhou stranu je blbý že nemá možnost si nahodit lvl,ale přes DM a nějaký zahrání questíku to určitě možné je

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 07:42 19. May 2010
by nomis_b
Hele reste si PLACOS na nejakym vlastnim foru.
nekdo by to mohl brat jako ze pomlouvate cizi servery a to bychom nechteli.
Kazdy server ma neco jineho a kazdemu vyhovuje neco jineho... Radsi na nasem foru rikejte, jak je Thalie krasna a dokonala
JInac prave naprosta kontrola proti prehazovani veci, prehledny stav kdo jak travi cas.. to jsou relativne chytre a potrebne systemy.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:54 19. May 2010
by efu_redo
Svým způsobem je placos dobrá a zajímavá věcička. Ale čeho je moc.....