Page 6 of 8
Re: Volby 2010
Posted: 11:21 21. May 2010
by efu_redo
Sorrow wrote:Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.
To asi myslíš p. Kalouska

Kalousek je idiot.. jasně. To ví všichni, ale program zní zajímavě a vážím se Schwarzenegera.

Re: Volby 2010
Posted: 11:27 21. May 2010
by Nalkanar
Sorrow wrote:Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.
To asi myslíš p. Kalouska

Kalous to má vymyšlený... ti rkátkozrací vidí Schwarzenberga a Kalous to má "vyhraný"

Re: Volby 2010
Posted: 11:30 21. May 2010
by efu_redo
Nalkanar wrote:Sorrow wrote:Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.
To asi myslíš p. Kalouska

Kalous to má vymyšlený... ti rkátkozrací vidí Schwarzenberga a Kalous to má "vyhraný"

Může to tak být a nemusí. Rozhodně tomu nevěřím.
Re: Volby 2010
Posted: 11:33 21. May 2010
by maku
Ať tak či tak.. Kája by byl dobrej premier

U moravce byl dobrej.. tam John něco mumlal o tajné dohodě a že ji ma na papíře.. tak Kája " Tak mi ji dejte, tu tajnout dohohu... to moc tajna nebude, kdyz je na papire"

Re: Volby 2010
Posted: 08:25 31. May 2010
by nomis_b
Tak co, jak jste spokojeni s volbama ??
Ja teda naramne... tohle jsem necekal.
jen se tak trochu bojim, ze jestli za VV jsou opravdu jen podnikatele.. a tedy diky jejich kodexu to bude znamenat: Kdo nam da vic penez, pro toho jednomyslne nase strana bude hlasovat.
Ale to bych odhadoval veci, ktere jsou hodn edopredu. treba budou opravdu skveli a nejlepsi
Tak jaky je vas zaver ?
Re: Volby 2010
Posted: 09:17 31. May 2010
by Grunt
Já jsem velmi spokojen. S VV tedy zásadně nesouhlasím, ale je to lepší než kdyby se prorvali k moci socani...
Re: Volby 2010
Posted: 11:33 31. May 2010
by tao kan
VV? no to bude hádám ještě dobré loutkové divadlo.
Re: Volby 2010
Posted: 13:01 31. May 2010
by ripatko
Tak vysledek voleb me tesi, pouze me zarazi a strasi, jak muze de facto kazdy 9.-10. clovek volit komunisty..........

Re: Volby 2010
Posted: 13:12 31. May 2010
by Pajule
šmankote pano top 09 je název jak pro nějakej trapnej pořad

stejně enchápu proč je politika udělaná tak blbě a jsout am samí urny[promin kořínku

] podle mě je to naprostá kravina dala ybch tam mladší a vůbec naše vláda jenom chrápe a hrabe si do vlastní kapsy jooo kdyby měli makat rukama tak zhebnou po půl hodině podle mě

za chvilku se všechno rozkradne a bude to
Re: Volby 2010
Posted: 13:23 31. May 2010
by nomis_b
prave letos se podarilo ve volbach zvbolit cca 110 lidi, kteri tam jeste minuly tyden nebyly... takez vice nez polovina bude novych tvari... neco co tu preditm ani nebylo.. + jeste uz tu nebudou zeleni, KDU-CSL atd.. takze prave tyhle volby to pekne obmenili.
Re: Volby 2010
Posted: 13:25 31. May 2010
by Pajule
hm jenže zelená strana by měla mít taky aspon jednoho člověka ,přece jen ekologie je též důležitá přece
Re: Volby 2010
Posted: 13:26 31. May 2010
by Grunt
Já myslím že stáří k politice patří a je to tak dobře. Stěžování si na to jak si někdo hrabe je podle mne pokrytectví, protože většina lidí (včetně mně) pokud by tu příležitost měla, tak hrabe taky.
Re: Volby 2010
Posted: 13:28 31. May 2010
by KaTo
Pajule wrote:hm jenže zelená strana by měla mít taky aspon jednoho člověka ,přece jen ekologie je též důležitá přece
Ekologie JE důležitá, ale to co SZ předváděla nebylo o ekologii

, ale o populismu a lití peněz do neziskových "rádobyekologických" organizací.
Re: Volby 2010
Posted: 14:01 31. May 2010
by efu_redo
S volbama jsem docela spokojený. Dost mě zarazilo, že TOP 09 na tom bude tak dobře a jsem rád. Doufám, že něco předvedou a doufám, že to bude nová éra. Snad ze mě neudělají naivku

.
Co se týká stáří, to je dost diskutabilní. Upřímně stáří k politice patří. Není to jen tak. Kdyby byli v politice mladí lidé, myslím, že by to dopadlo ještě hůř, než to je.
Re: Volby 2010
Posted: 14:42 31. May 2010
by Nalkanar
KaTo wrote:Ekologie JE důležitá, ale to co SZ předváděla nebylo o ekologii

, ale o populismu a lití peněz do neziskových "rádobyekologických" organizací.
"neziskových" "rádobyekologických"

tak je to přesně...
tak docela sranda ty výsledky..když se to zesere ještě víc, tak by se mohli změnit velký strany

ale to se asi nestane..