Page 6 of 8

Re: Volby 2010

Posted: 11:21 21. May 2010
by efu_redo
Sorrow wrote:Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.

To asi myslíš p. Kalouska :)
Kalousek je idiot.. jasně. To ví všichni, ale program zní zajímavě a vážím se Schwarzenegera. :mrgreen:

Re: Volby 2010

Posted: 11:27 21. May 2010
by Nalkanar
Sorrow wrote:Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.

To asi myslíš p. Kalouska :)
Kalous to má vymyšlený... ti rkátkozrací vidí Schwarzenberga a Kalous to má "vyhraný" :D :mrgreen:

Re: Volby 2010

Posted: 11:30 21. May 2010
by efu_redo
Nalkanar wrote:
Sorrow wrote:Byl bych vážně rád, kdyby dostal šanci někdo novej, nezkaženej.

To asi myslíš p. Kalouska :)
Kalous to má vymyšlený... ti rkátkozrací vidí Schwarzenberga a Kalous to má "vyhraný" :D :mrgreen:
Může to tak být a nemusí. Rozhodně tomu nevěřím.

Re: Volby 2010

Posted: 11:33 21. May 2010
by maku
Ať tak či tak.. Kája by byl dobrej premier :mrgreen: U moravce byl dobrej.. tam John něco mumlal o tajné dohodě a že ji ma na papíře.. tak Kája " Tak mi ji dejte, tu tajnout dohohu... to moc tajna nebude, kdyz je na papire" :mrgreen:

Re: Volby 2010

Posted: 08:25 31. May 2010
by nomis_b
Tak co, jak jste spokojeni s volbama ??

Ja teda naramne... tohle jsem necekal.

jen se tak trochu bojim, ze jestli za VV jsou opravdu jen podnikatele.. a tedy diky jejich kodexu to bude znamenat: Kdo nam da vic penez, pro toho jednomyslne nase strana bude hlasovat.

Ale to bych odhadoval veci, ktere jsou hodn edopredu. treba budou opravdu skveli a nejlepsi :wink:

Tak jaky je vas zaver ?

Re: Volby 2010

Posted: 09:17 31. May 2010
by Grunt
Já jsem velmi spokojen. S VV tedy zásadně nesouhlasím, ale je to lepší než kdyby se prorvali k moci socani...

Re: Volby 2010

Posted: 11:33 31. May 2010
by tao kan
VV? no to bude hádám ještě dobré loutkové divadlo.

Re: Volby 2010

Posted: 13:01 31. May 2010
by ripatko
Tak vysledek voleb me tesi, pouze me zarazi a strasi, jak muze de facto kazdy 9.-10. clovek volit komunisty.......... :?:

Re: Volby 2010

Posted: 13:12 31. May 2010
by Pajule
šmankote pano top 09 je název jak pro nějakej trapnej pořad :D stejně enchápu proč je politika udělaná tak blbě a jsout am samí urny[promin kořínku :) ] podle mě je to naprostá kravina dala ybch tam mladší a vůbec naše vláda jenom chrápe a hrabe si do vlastní kapsy jooo kdyby měli makat rukama tak zhebnou po půl hodině podle mě :D za chvilku se všechno rozkradne a bude to

Re: Volby 2010

Posted: 13:23 31. May 2010
by nomis_b
prave letos se podarilo ve volbach zvbolit cca 110 lidi, kteri tam jeste minuly tyden nebyly... takez vice nez polovina bude novych tvari... neco co tu preditm ani nebylo.. + jeste uz tu nebudou zeleni, KDU-CSL atd.. takze prave tyhle volby to pekne obmenili.

Re: Volby 2010

Posted: 13:25 31. May 2010
by Pajule
hm jenže zelená strana by měla mít taky aspon jednoho člověka ,přece jen ekologie je též důležitá přece

Re: Volby 2010

Posted: 13:26 31. May 2010
by Grunt
Já myslím že stáří k politice patří a je to tak dobře. Stěžování si na to jak si někdo hrabe je podle mne pokrytectví, protože většina lidí (včetně mně) pokud by tu příležitost měla, tak hrabe taky.

Re: Volby 2010

Posted: 13:28 31. May 2010
by KaTo
Pajule wrote:hm jenže zelená strana by měla mít taky aspon jednoho člověka ,přece jen ekologie je též důležitá přece
Ekologie JE důležitá, ale to co SZ předváděla nebylo o ekologii :roll: , ale o populismu a lití peněz do neziskových "rádobyekologických" organizací.

Re: Volby 2010

Posted: 14:01 31. May 2010
by efu_redo
S volbama jsem docela spokojený. Dost mě zarazilo, že TOP 09 na tom bude tak dobře a jsem rád. Doufám, že něco předvedou a doufám, že to bude nová éra. Snad ze mě neudělají naivku :mrgreen:.

Co se týká stáří, to je dost diskutabilní. Upřímně stáří k politice patří. Není to jen tak. Kdyby byli v politice mladí lidé, myslím, že by to dopadlo ještě hůř, než to je.

Re: Volby 2010

Posted: 14:42 31. May 2010
by Nalkanar
KaTo wrote:Ekologie JE důležitá, ale to co SZ předváděla nebylo o ekologii :roll: , ale o populismu a lití peněz do neziskových "rádobyekologických" organizací.
"neziskových" "rádobyekologických" :D tak je to přesně...

tak docela sranda ty výsledky..když se to zesere ještě víc, tak by se mohli změnit velký strany :D :D ale to se asi nestane..