Page 6 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:13 31. May 2010
by Bahnak
což mi připomíná:
Kdo je lama a není schopný si vyrobit dřevěnou hračku na mlácení lidí ať se ozve, nějaké hračkářství můžu dovézt od kamaráda co dělá dřevo. Akorát nevím v jakém bude stavu bezpečného obalení, neboť většina zbraní je z doby kdy se na obalování a měkčení moc nehrálo. :-D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:27 31. May 2010
by KaTo
Bahnak wrote:což mi připomíná:
Kdo je lama a není schopný si vyrobit dřevěnou hračku na mlácení lidí ať se ozve, nějaké hračkářství můžu dovézt od kamaráda co dělá dřevo. Akorát nevím v jakém bude stavu bezpečného obalení, neboť většina zbraní je z doby kdy se na obalování a měkčení moc nehrálo. :-D
Lama se hlásí. Jo a vem to 100% 2x, protože se mnou pojede autem (nebo spíš ja pojedu v lamově autě) druhá lama, která taky není schopná (rozuměj je líná). :twisted:
P.S.
A jestli je na výběr - tak pro mě řemdihy (jak se mi po mých, starých dobrých, ponožkových stejská *zatlačí skurutí slzu dojetí tím řemdihem i s mozkem do paladinovy helmy*) a pro něj dva krátký meče :twisted: .

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:37 31. May 2010
by Bahnak
na výběr moc nebude, co dovezu to dovezu...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 20:43 08. Jun 2010
by Radim
Bahňáčku já su taky lama líná a poslušně se hlásím že přijedu.

edit to KaTo:
já ti teprv ukážu jak uměj bejt ožratí R´rorroci :mrgreen: a víš mi dole nemáme co kalit tak to ventilujeme v reálu :lol:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:29 10. Jun 2010
by Derken-
Mám otázku, luky jsou povolený? :) Nátah 30 liber nebo 29(teď přesně nevim).. zažil už třeba Cintru.. :) Šípy klasika. Nakonci hrotů víčka od pet a obalené molitošem.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:40 10. Jun 2010
by Práček
Derken- wrote:Mám otázku, luky jsou povolený? :) Nátah 30 liber nebo 29(teď přesně nevim).. zažil už třeba Cintru.. :) Šípy klasika. Nakonci hrotů víčka od pet a obalené molitošem.
a ses si jistej ze v te dobe bude funkcni? :twisted:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:51 10. Jun 2010
by Derken-
Práček wrote:
Derken- wrote:Mám otázku, luky jsou povolený? :) Nátah 30 liber nebo 29(teď přesně nevim).. zažil už třeba Cintru.. :) Šípy klasika. Nakonci hrotů víčka od pet a obalené molitošem.
a ses si jistej ze v te dobe bude funkcni? :twisted:
Jak to myslíš? :P

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 20:09 10. Jun 2010
by KaTo
Práček wrote:
Derken- wrote:Mám otázku, luky jsou povolený? :) Nátah 30 liber nebo 29(teď přesně nevim).. zažil už třeba Cintru.. :) Šípy klasika. Nakonci hrotů víčka od pet a obalené molitošem.
a ses si jistej ze v te dobe bude funkcni? :twisted:
Není v pravidlech LARPU neco o natahu 15 liber?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 20:17 10. Jun 2010
by Derken-
KaTo wrote:
Práček wrote:
Derken- wrote:Mám otázku, luky jsou povolený? :) Nátah 30 liber nebo 29(teď přesně nevim).. zažil už třeba Cintru.. :) Šípy klasika. Nakonci hrotů víčka od pet a obalené molitošem.
a ses si jistej ze v te dobe bude funkcni? :twisted:
Není v pravidlech LARPU neco o natahu 15 liber?
To si pleteš s nátahem v kilech, což činí třeba na cintře 10kg, ale po domluvě s organizátory, kdy jsme nenatahovali na max, nám je schválili.

1lb = 0,454 kg pokud vim, což je 30 * 0,454 = 13,62 kg

Proto se ptám :)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 20:26 10. Jun 2010
by Lord_Berserk
si privezte rovnou balistu nebo katapult :mrgreen:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 21:26 10. Jun 2010
by Bahnak
*piše si do ukolničku na sraz*...balista..., dál?
Hele lidi, takhle pojedu kamionem...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 21:38 10. Jun 2010
by KaTo
Bahnak wrote:*piše si do ukolničku na sraz*...balista..., dál?
Hele lidi, takhle pojedu kamionem...
Tak to já chci protibalistí štít.
P.S. Na řemdih se už hromadí starý ponožky :twisted: .

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 22:51 10. Jun 2010
by Práček
Derken- wrote:
Práček wrote:
Derken- wrote:Mám otázku, luky jsou povolený? :) Nátah 30 liber nebo 29(teď přesně nevim).. zažil už třeba Cintru.. :) Šípy klasika. Nakonci hrotů víčka od pet a obalené molitošem.
a ses si jistej ze v te dobe bude funkcni? :twisted:
Jak to myslíš? :P
víš co zvladne tlupa zvedavych deti na tabore :oops: :mrgreen:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 07:48 11. Jun 2010
by nomis_b
Hele lidi.

Četl jsem, že prej nebude bečka a přitom nás jede dost. Podle mě bychom se na ni mohli pohodlně složit, ne ? Vždyť je nás jak psů... no a tahat z brna se mi zrovna nic nechce...

není nějakej Plzeňák s autem, co by mohl bečku zařídit ? Rád přispěju... třeba 100-200,- Kč. Určitě se najdou i dalšií kdo přispějou, ne ?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 10:27 11. Jun 2010
by Sorrow
Tak ono nejde ani tak o tu ,,becku,, jako o to shnat centralu.
Pipa by uz asi nebyla takovej problem.
Takze co, nemate nekdo centralu?