Page 6 of 13

Re: GS

Posted: 13:06 07. Jun 2010
by tao kan
Hele nemam rád flame a rozpory, ale Sande...když čtu některé tvé příspěvky, tak mi připadá jako když vemeš nějakou myšlenku, přežvejkáš jí, pak jí zkonzumuješ špatným otvorem a tím správným ji na nás vychrlíš. Buď do někoho rejpeš, nebo zabředneš do uplnejch nesmyslů.

Re: GS

Posted: 13:15 07. Jun 2010
by sandoftime
nesmyslů? a v čempak? v tom, že kvůli utočišti vracet Ts a odepsat sdčka? nebo v tom, že z GS nebo z utočiště obecně nemá jít ovlivňovat okolí a stejně to jde? nebo v tom že do někoho v GS můžeš solit plošnaky a tim ho sejmout, i když to taky nemá fungovat tímhle způsobem? co z toho je nesmysl? konkrétně

Re: GS

Posted: 14:03 07. Jun 2010
by efu_redo
Hele, nečetl jsem to celé, to říkám rovnou, protože na některé příspěvky vážně nemám. :roll:

Můj návrh jak vyřešit GS je jednoduchý. 1kolo/lvl. A to proč? Protože tohle kouzlo primárně slouží k tomu, aby mág, klerik a bůhví kdo to ještě má utekli z prohraného boje. Nemá to sloužit jako vylepšená inviska. To si uvědomte.

Re: GS

Posted: 14:06 07. Jun 2010
by maku
Docela mě (opovažte se někdo říci, že tam má být mně!!) udivuje, jak je to každý všeznalý a ví, k čemu dané kouzlo má a nemá sloužit.

Re: GS

Posted: 14:08 07. Jun 2010
by Arsen
Kde berete tu jistotu, že to kouzlo má primárně k něčemu sloužit ? To nemůže být třeba na sledování ? Na průzkum uzemí ? Musí bejt jenom na útěk ? Za mě nechat, stačí jak je zbugovaný.

Re: GS

Posted: 14:12 07. Jun 2010
by efu_redo
efu_redo wrote:Hele, nečetl jsem to celé, to říkám rovnou, protože na některé příspěvky vážně nemám. :roll:

Můj návrh jak vyřešit GS je jednoduchý. 1kolo/lvl. A to proč? Protože tohle kouzlo primárně slouží k tomu, aby mág, klerik a bůhví kdo to ještě má utekli z prohraného boje. Nemá to sloužit jako vylepšená inviska. To si uvědomte.
Bohové, pro ty méně inteligentní, já tím neříkám jak to má být a jak to bude. Já vyjadřuju svůj názor a své zkušenosti, který beru z mnohaleté praxe na jiných serverech. Je to takhle lépe stravitelné? :roll:

Nezapomeňte na to, že se taky devastátorům změnil jejich svět, aby byla hra s nimi více zábavná a hratelná. Stejně tak by tomu mělo být i u GS. Tak jak je to teď je to sakra pšesílené. Stejně tak si myslím, že by ze svitků něměl jít seslat 7+ kruh. A to je umím také číst. A proč? Kvůli hratelnosti. Přestaňte tu hrabat každý pro sebe a zkuste od něčeho opustit. :roll:

Edit: Ještě dodám. Mám z některých lidí čím dál tím větší pocit, že něco chtějí ale aby sami něco dali, to ne. Věčná škoda.

Re: GS

Posted: 14:17 07. Jun 2010
by KaTo
Tak k čemu má tedy GS sloužit? :lol:

Re: GS

Posted: 14:19 07. Jun 2010
by efu_redo
KaTo wrote:Tak k čemu má tedy GS sloužit? :lol:
Trefná otázka.....

Re: GS

Posted: 14:21 07. Jun 2010
by Sveneld
k tomu k cemu doted akorat se zkrati trvani, takze k utoku i k obrane, to zustane, jen odpadne sledovani vicemene

Re: GS

Posted: 14:22 07. Jun 2010
by Arsen
Ať si to každý použije jak mu to vyhovuje ne ? Tady přece nejde o to k čemu to slouží, ale jakej je efekt. Ty srovnáváš devast a GS ? To sou dvě dost rozdílný věci. Jak můžeš říct, že je to přesílený ? Ještě s tím bugem co se může vyskytnout. Tohle není o hrabání pro sebe, ale spíš, že si tady někdo myslí, že omezováním se docílí vyváženost, která stejně nikdy nebude.

Re: GS

Posted: 14:25 07. Jun 2010
by efu_redo
No, tak něco co se píše i na Wiki. Dal jsem to do googlu překladače. Sám to přepisovat nebudu.


* Přidáno datadisků.
* Toto kouzlo je někdy nazýván "etherealness", zejména v dokumentaci pro některé verze této hry.
* Některé nepřímo nepřátelských kouzel, jako je černá čepel katastrof a jiných přivolají kouzel, nedělají etherealness zmizí.
* Přetrvávající nepřátelské kouzlo, které ovlivňuje nepřítele po větší svatyně je cast zruší etherealness, i když byla nepřátelská kouzla před větší svatyně.
* Někteří hráči se pokusí posmívat se znak, který je pod vlivem tohoto kouzla, s cílem spuštění automatického útok na ně, čímž porušují etherealness.
* Toto kouzlo je poněkud nevyvážený pokud je použit v multiplayeru, protože umožňuje kolečko jet téměř kamkoliv, aniž by byl ohrožen monstra.
* Bylo zdokumentováno, že od verze 1,68, chyba existuje tam, kde kombinuje lepší neviditelnosti s větší svatyně umožňuje tvorové ignorovat etherealness větší svatyně. [Editovat] Není známo, zda je to způsobeno lepší neviditelnost kouzlo, jeho neviditelnost účinek, nebo její zatajení účinek. Relogging do multiplayer server bude někdy opravit tuto chybu (ale může mít i jiné, možná škodí, účinky).
* Tyto ovlivněna větší svatyně, nemůže být zaměřena přímo, ale jsou ovlivněny tím, co se oblastí účinku. I Izák je větší rakety bouře, bude manticore hroty, a krupobití šípů platí normálně, i když tyto oblasti účinků jednotlivých cílových stvoření s jejich střelami.


A srovnávat to s devastem můžu lehko. Jde o to, že to kouzlo je vážně přesílené, tak jak je nastavené teď.

Ke špiclování vždy sloužil Hide a invis. GS fakt není na sledování. Stačí být trochu soudný. Když rovnprávnost, tak pro všechny. :mrgreen:

Re: GS

Posted: 14:27 07. Jun 2010
by Arsen
Čet si to celý ? Třeba ty bugy k tomu co sou ?

PS : invis je dost lehce prohlédnutelnej, takže ten moc na sledování není.

Re: GS

Posted: 14:28 07. Jun 2010
by efu_redo
Arsen wrote:Čet si to celý ? Třeba ty bugy k tomu co sou ?
Četl jsem to celé. A GS jsem sám využíval. Všude se na to kouzlo pohlíží jako na únikové pro mága.

Edit: reakce na tvůj edit.... Ano, invis je prohlédnutelný jako hide. A tak to má být.

Re: GS

Posted: 14:30 07. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
GS by melo slouzit magum a klerikum k priprave na boj v pripade, ze jsou prekvapeni a ziskat si tim cas na srovnani sil. souhlasim s tim ze sesilani utocnych kouzel z GS je vicemene nefer vec, ale zruseni GS je vec jeste nesmyslnejsi. Jsem maximalne pro upravy typu:
1. Z GS zakaz kouzleni utocnych kouzel
2. Zruseni GS na svitcich a lektvarech
Za chvili muzete takhle rusit i prst smrti, banshee, imploze,... "protoze je preci nefer aby mne nejake kouzlo ihned zabilo."
Mne treba prijde hrozne "nespravedlive" aby moji klericku nekdo odpojil od vsech kouzel pomoci jednoho seslani :D
Vlastne proc nezrusit kouzla kompletne :D , nebo zavest jen bojovnika a vsechny ostatni povolani zrusit?
Tem co tady prosazuji ruseni GS: Zkuste o tom treba chvili premyslet, nez se odhodlate k takovym unahlenym zaverum.

Re: GS

Posted: 14:32 07. Jun 2010
by Arsen
efu_redo wrote:
Arsen wrote:Čet si to celý ? Třeba ty bugy k tomu co sou ?
Četl jsem to celé. A GS jsem sám využíval. Všude se na to kouzlo pohlíží jako na únikové pro mága.

Edit: reakce na tvůj edit.... Ano, invis je prohlédnutelný jako hide. A tak to má být.
Tak když je to únikové kouzlo pro mága, jaký je rozdíl mezi trváním kolo/lvl , turn/lvl ?

Invis není prohlédnutelný jako hide, při úpravě TS tady hideřa vidět nemusíš, ale invis vidíš už jen když je ten danej blízko tebe případně jakkýkoliv prohlédni invis, TS.