Page 6 of 7

Re: Bezva hra...

Posted: 16:49 25. Jun 2010
by Radim
Na tos přišel kde, že v Podtemnu se nedělají "globální" Q? Maku a jeho snažení je co?
Nekomentuj :mrgreen:
už dlooouho sem nic nezažil,ale to bych se taky musel zapojovat pokud nějaké vůbec budou

Re: Bezva hra...

Posted: 16:51 25. Jun 2010
by Nalkanar
Otázka je, proč nejsou cesty k Isilu dávno zablokované, nebo ještě líp Isil obklíčený a jednou za čas bombardován ostatky těch, kteří se pokusí blokádu prolomit :mrgreen:

Re: Bezva hra...

Posted: 16:55 25. Jun 2010
by Radim
To už se tam nedostanem ani od nás,*zafňuká* a já se chtěl taky zapojit a posílit odpor :mrgreen:

Re: Bezva hra...

Posted: 17:36 25. Jun 2010
by Bluud_Elf
Luelle wrote: to blood: Na tos přišel kde, že v Podtemnu se nedělají "globální" Q? Maku a jeho snažení je co? :shock:
Aha. Mozna pro svoji rodinu...asi bych se k nim mel pridat, abych si mohl zahrat s DM coz?

Re: Bezva hra...

Posted: 17:43 25. Jun 2010
by Luelle
Bluud_Elf wrote:
Luelle wrote: to blood: Na tos přišel kde, že v Podtemnu se nedělají "globální" Q? Maku a jeho snažení je co? :shock:
Aha. Mozna pro svoji rodinu...asi bych se k nim mel pridat, abych si mohl zahrat s DM coz?
uvědomuješ si,že podobným napadáním akorát lidi naštveš?

jak dlouho ta vaše slavná rodina hraje? dáváě DM taky možnost, že prostě nemá čas? a má jiný starosti na práci? Maku nedávno maturoval a má toho prostě moc

jinak pro tvou info maku má postavu u Rorrok ale Q v poslední době,když měl ještě čas dělal pro zaundar, protože dole nikdo nebyl a pak se začal učit na maturu

tak si laskavě sežen info než začneš někoho napadat

Re: Bezva hra...

Posted: 18:03 25. Jun 2010
by Bluud_Elf
Luelle wrote:
Bluud_Elf wrote:
Luelle wrote: to blood: Na tos přišel kde, že v Podtemnu se nedělají "globální" Q? Maku a jeho snažení je co? :shock:
Aha. Mozna pro svoji rodinu...asi bych se k nim mel pridat, abych si mohl zahrat s DM coz?
uvědomuješ si,že podobným napadáním akorát lidi naštveš?

jak dlouho ta vaše slavná rodina hraje? dáváě DM taky možnost, že prostě nemá čas? a má jiný starosti na práci? Maku nedávno maturoval a má toho prostě moc

jinak pro tvou info maku má postavu u Rorrok ale Q v poslední době,když měl ještě čas dělal pro zaundar, protože dole nikdo nebyl a pak se začal učit na maturu

tak si laskavě sežen info než začneš někoho napadat

Uvedomuju si, ze lidi nastvu a mozna sem to trochu prehnal, ale kdyz si neco myslim, tak to i rikam. Neprosim se o zadny super questy. Neprosim se o zadne questy. Bohate by mi stacilo, kdybych po mesici mel aspon malinkej pocit, ze tam nekde nejaky DM je. 10 xp za RP by bohate stacilo, nebo NPC co by mi reklo Vendui. Ale po mesici krome dvou dnu co tam byl onheek ani nejmensi znamka. Chapu, ze pokud se maku musi ucit, ze asi nema cas, ale je to docela nuda kdyz clovek vi, ze podtemno je mrtvy.

Re: Bezva hra...

Posted: 18:14 25. Jun 2010
by Radim
Kdo si počká ten se dočká.
Holt se nedá svítit když se nic neděje,ale k hraní přece nepotřebujeme DM za každou cenu.Jen pro info Maku není rodinný DM ani ničí jiný a pokud bude mít čas věřím,že se na nás zase podívá.

Re: Bezva hra...

Posted: 18:17 25. Jun 2010
by Urlraen
Dělejte si autoQ když se u vás tak nudíte. Komunikujte s ostatníma a ono se dá vždycky něco vymyslet. DM jen postrčí kde je to potřeba a nemusí vymýšlet super převratné Q, aby se hráči bavili.

Pokud tak trpíš domluv se s PC hráčema na něčem. Třeba plácnu, kněžka si vycucá z prstu, že chce pruhované kůže. Ale sami na to hledání nestačíte, protože nevíte kde jsou. Tak přijdu za někym kdo to ví a ten zase něco chce na oplátku. Pak se děj zamotá a nakonec se aspoň něco děje. Creepování nebaví donekonečna (od toho je tam loot limit :) ).
Zapojte se do shánění materiálu ke stavbě sídla a IC vyvíjejte základnu, zkoumejte povrch, dělejte mapy/spisy, výmýšlejte jak se zbavit toho a toho. Věcí co se dá dělat je spousta.

PS: Netahejte sem to, že jsme měli Q od DM. Je to už taky dlouho.

Re: Bezva hra...

Posted: 18:30 25. Jun 2010
by Desmond
KaTo wrote:...
Image

Re: Bezva hra...

Posted: 18:33 25. Jun 2010
by Bluud_Elf
Urlraen wrote:
PS: Netahejte sem to, že jsme měli Q od DM. Je to už taky dlouho.
Za to se omlouvam. Jen sem trochu pretekl. Jen kdyz mi Luelle hnedka vpalila, ze questy v podtemnu jsou, tak sem premyslel, kde asi a nenapadlo me nic jineho nez asi u vas. Uz to nebudu rozebirat. Jdu si stavet sidlo z kuzi :oops:

Re: Bezva hra...

Posted: 18:35 25. Jun 2010
by Radim
Jdu si stavet sidlo z kuzi
Tak tohle je pěkná provokace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Bezva hra...

Posted: 18:36 25. Jun 2010
by Pajule
Desmond wrote:
KaTo wrote:...
Image
po dlouhý době něoc nad čím sem se unaveně usmála :)

Re: Bezva hra...

Posted: 18:36 25. Jun 2010
by Inulthor
Nevim, mno...já se až dosud na Thalii i přes peprné začátky hezky rozehrál. Poznal jsem tu Turiel, na které mi ohromně záleží a ted mě trápí, že nejpíš přijde o svoji postavu. Myslim, že se najde dost lidí a postav, které měli Rallika a Belenien rádi, že jsme s nima hráli krásnou hru a rozhodně jsme k tomu nepotřebovali DMka. Chápu, že zdejší DM tým štve, že jsme se nikterak nezapojovali do jejich složitě vymyšlených machinací a questů, ale zrovna dáváme přednost soukromé hře s několika přáteli a užívali si ji. Jak podokl jeden kamarád, VKVčka nebo Ordinace hadr. Ted díky naprosto úžasnému a všemi milovanému global questu je tomu konec, díky.

Re: Bezva hra...

Posted: 18:49 25. Jun 2010
by Luelle
nejde o nějaké zapojování se, ale o respektování pravidel a následků,když pravidla dodržována nejsou (myslím IC pravidla)

jsou postavy, které ten Q prostě nezajímá protože je jim naprosto ukradený, jestli karatha bude stát nebo nebude stejně jako Isil (sama takovou hraju)

ale když existuje nařízení, že se v Karathě po setmění nesmí chodit z po ulicích a postava to nerespektuje a zákonitě přijde trest,když je chycena, je daný trest naprosto IC a opravdu se nejedná o nějakou šikanu DM, prostě existuje IC nařízení za jehož nerespektování přijde zákonitě trest

prostě na daném území probíhá nějaká válka a postavy na to musí reagovat...to že vy si chcete hrát příběh, který tu válku neřeší je sice pěkné a nikdo vás nenutí se dávat na onu či tamtu stranu, klidně si hrajte co se vám líbí, ale nedivte se, že přijde reakce která vychází z okolností které panují

Re: Bezva hra...

Posted: 19:03 25. Jun 2010
by jachyra
to Desmond: som skoro smiechom umrela, keď som to uvidela

to Paja: tak tak :D ja len nie unaveno, ale fakt som skoro zo stoličky spadla

to KaTo: tak šup do Isilu *temer s úchylnou radosťou pomaly vytiahne bastarda* už sa na teba teším :twisted: