Page 6 of 6

Re: Masters of Rock

Posted: 11:47 06. Nov 2013
by kucik
A když jsem vám řikal, že to je letos samej power, (bo co to vlastně je) tak jste mi řikali že nééé :D

Re: Masters of Rock

Posted: 09:44 07. Nov 2013
by Tarja
Puxina wrote:No já na MoR byl už taky asi hmmm kolik že to je ..asi šestý rok. Taky si dám pauzu.
Ten power metal neřeším. Pravda, že mě víc sedí gothic nebo nějaký symfonický metal. :wink:
Já nevím ta organizace mi nepřijde až tak špatná. Jako jo některé kapely by mohly být v jiný čas a nebo mít víc prostoru, ale to je holt těžko.
Opakující se kapely mi až tak nevadí.
Smažek si nějak nevšímám a těch ožralých je tam relativně málo. Ikdyž občas se divím, že se někteří dokážou ztřískat už první den úplně do mrtva. Asi počáteční nadšení nebo tak. :D

Brutal Assault vcelku by mě aj lákal, zvlášť když je tam třeba Amon Amarth a nebo My dying bride :). Jinak mi přijde že tam je zase až moc deathu a tak
Gothic a symfonický metal taky miluju, uvažuju, že bych začala jezdit se známou na Castle party.
Hehe, oni se neztřískají první den, ale den nebo dva předem. Kvůli místu pro stan i já jezdím tak o dva dny dřív a pak s partou prostě kalíme do otevření areálu a někdo to občas nedá a skončí ležící spící u silnice nebo kdekoli kde to už prostě neovládne :biggrin:

Re: Masters of Rock

Posted: 14:26 04. Feb 2014
by Lord_Berserk
Takze neco pro strejdu Mollyho - asi uz to ale vi :D
Zacatkem cervence ve Spalenym Porici (Basinfire Fest) 20km vod Plzne
ANNIHILATOR ... lupeni vetsinou schanim 2 tejdny predem pres bazos.cz (cca 700-800 Kc), Metal Church - starej hevik skriplejch kouli z 80tek.

A zacatek cervna Metal Fest Plzen:
Alice Cooperova - jestli bude horror divadlo tak je to neskutecna show :P
Doro Pesch, Sepultura ...

Re: Masters of Rock

Posted: 14:37 04. Feb 2014
by Molly23
Hele představ si že nevím! To to hned jdu zkontrolovat a díky za info :).

EDIT: Jo aha... ted už vím proč jsem to nevěděl. Oni místo CZE na svejch stránkách použili TCH :D... to jsou trdla.

Re: Masters of Rock

Posted: 14:47 04. Feb 2014
by KaTo
Molly23 wrote:...použili TCH :D... to jsou trdla.
TCHoři a TCHrollové sou to!
Jinak díky za tip, zvážím ty Coopery v Plzni! 8)

Re: Masters of Rock

Posted: 15:06 04. Feb 2014
by kucik
Lord_Berserk wrote: A zacatek cervna Metal Fest Plzen:
Alice Cooperova - jestli bude horror divadlo tak je to neskutecna show :P
Doro Pesch, Sepultura ...
:)