Re: Masters of Rock
Posted: 11:47 06. Nov 2013
A když jsem vám řikal, že to je letos samej power, (bo co to vlastně je) tak jste mi řikali že nééé 
Gothic a symfonický metal taky miluju, uvažuju, že bych začala jezdit se známou na Castle party.Puxina wrote:No já na MoR byl už taky asi hmmm kolik že to je ..asi šestý rok. Taky si dám pauzu.
Ten power metal neřeším. Pravda, že mě víc sedí gothic nebo nějaký symfonický metal.![]()
Já nevím ta organizace mi nepřijde až tak špatná. Jako jo některé kapely by mohly být v jiný čas a nebo mít víc prostoru, ale to je holt těžko.
Opakující se kapely mi až tak nevadí.
Smažek si nějak nevšímám a těch ožralých je tam relativně málo. Ikdyž občas se divím, že se někteří dokážou ztřískat už první den úplně do mrtva. Asi počáteční nadšení nebo tak.![]()
Brutal Assault vcelku by mě aj lákal, zvlášť když je tam třeba Amon Amarth a nebo My dying bride. Jinak mi přijde že tam je zase až moc deathu a tak
TCHoři a TCHrollové sou to!Molly23 wrote:...použili TCH... to jsou trdla.
Lord_Berserk wrote: A zacatek cervna Metal Fest Plzen:
Alice Cooperova - jestli bude horror divadlo tak je to neskutecna show
Doro Pesch, Sepultura ...