Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 17:18 17. Aug 2010
*plivne na půdu flamu jestli je ještě horká*
*plivanec na zemi jen zasyčí a vypaří se*
No, své jsem už napsal, tak se jen shrnu:
Zrušení za mě ok, proč taky dostávat odměnu za hvězdičkování zívání že...
Víc lidí venku v noci? Alespoň bude co lovit. I když jak znám lidi tak akorát přibude víc postav v Ivorské hospodě.
No tak lidi, dřív časovky nebyly vůbec tak to zkusíme a uvidíme ne?
Když nad tím tak přemýšlím tak bych byl pro i zrušit časový expy kompletně.
Lidi by přestali hloučkovat v hospodě a hvězdičkovat zívance, popíjení piva a čtení knih.
Správná odměna pro RP hráče přece není expík, ale herní zážitek...
NWN je hra na bázi AD&D, tam časovky taky neexistují, jen expy za creep a za dokončování úkolů, co se RP týče a intrik tak chápu že odměna je fajn, ale od toho máme naše DMka ne?
Jinak se až divím, ale musím v jedné věci souhlasit s ROFem ( světe div se
) a to že mi trošku chybí nějaké speciality jako odměny od DM za dobrou hru. (Nemluvím o sobě, já zasloužím pár facek, ale prostě jsem za celou svou existenci naposledy viděl nějakou takovou věc od DM jen jednou když jsem hrál nahoře a to už je věru nějaký ten pátek zpět, a můžu vám říct že jsem B+B tu démoní sekerku jemně záviděl
)
*plivanec na zemi jen zasyčí a vypaří se*
No, své jsem už napsal, tak se jen shrnu:
Zrušení za mě ok, proč taky dostávat odměnu za hvězdičkování zívání že...
Víc lidí venku v noci? Alespoň bude co lovit. I když jak znám lidi tak akorát přibude víc postav v Ivorské hospodě.
No tak lidi, dřív časovky nebyly vůbec tak to zkusíme a uvidíme ne?
Když nad tím tak přemýšlím tak bych byl pro i zrušit časový expy kompletně.
Lidi by přestali hloučkovat v hospodě a hvězdičkovat zívance, popíjení piva a čtení knih.
Správná odměna pro RP hráče přece není expík, ale herní zážitek...
NWN je hra na bázi AD&D, tam časovky taky neexistují, jen expy za creep a za dokončování úkolů, co se RP týče a intrik tak chápu že odměna je fajn, ale od toho máme naše DMka ne?
Jinak se až divím, ale musím v jedné věci souhlasit s ROFem ( světe div se