Page 6 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:07 21. Dec 2011
by predyk
DotA 2 ! Zatím je to jen beta, ale k dokonalosti tomu chybí jen postupně dopřidávat některý postavy a trošku doladit systém, jinak nejlepší :!:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:30 06. Jan 2012
by Práček
Hej Mišo pamatuješ na tohle QWOP :twisted:

teda mám dojem že to tu taky bylo, ale vsadim se že jste na to uplně zapoměli....

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:50 07. Jan 2012
by Molly23
Jo pamatuji, ale nejlepší stejně bylo HAPPY WHEELS :D

http://www.totaljerkface.com/

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:49 11. Jan 2012
by xpm335
SKYRIM!!! :D :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:22 11. Jan 2012
by J.F.Payne
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Asi nejčastější věta tý hry. Je to nuda.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:42 13. Jan 2012
by G-ladiator
Teď jsem to chvilku hrál. Není to špatné, ale na můj vkus je to moc otevřené.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:56 13. Jan 2012
by Shaman88
Nevím jestli to tu už bylo, ale určitě by si to měl přečíst každý kdo chce hrát Skyrim :)
http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu ... yrim-57711

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:13 13. Jan 2012
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Nevím jestli to tu už bylo, ale určitě by si to měl přečíst každý kdo chce hrát Skyrim :)
http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu ... yrim-57711
Tohles měl dát do vtípků, náramně jsem se u toho pobavil a hru hrát radši nebudu :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:20 13. Jan 2012
by J.F.Payne
Jo, ten článek čtu teď a u každýho příkladu co tam autor popisuje, si přesně představím, co mě v té hře sralo.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:27 13. Jan 2012
by Czech_Luthor
Jako, já upřímně měl Skyrim rád... A proč? Protože je to další fajnovka, že něco nefunguje? No a co, nic prostě není dokonalý.

Upřímně mezi náma, pan Vávra bude asi pěknej vocas, protože většina těch věcí neni pravdivá.
A hlavně, když někoho baví kritika, tak budiž, ale když se to líbí lidem, může si kritiku strčit třeba do zadečku :ewink:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:29 13. Jan 2012
by de Aers
Já si taky myslim, že spousta tý kritiky, je jen o tom, že sou ty lidi hnidopichové a schválně hledaj různývěci, který by mohli tý hře vytknout. Já co sme hrál Skyrim, tak sem to měl bez bugů a to sem si to stáhnul hned druhej den po tom co to vyšlo, takže to bylo nějaká úplně ta základní verze. Ani ty obři mě neodpalovaly, prostě si nevybavim nic, co by mi tam mělo blbnout.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:44 13. Jan 2012
by J.F.Payne
Já teda jo. Zasekávání díky dveřím. Když byla nablízku postava, mohli jste čekat půl dne, než poodejde, a nebo rovnou loadnout. Inventář je vážně děsivej, horší noční můru si snad ani ndokážu představit. Z hlediska uživatelskýho rozhraní fakt vopruz.
S dementním AI je to svatá pravda.
Čert vem grafiku, ta je mi u řitě, ale to, že je ten svět kdo ví jak nagenerovanej je fakt. Dungy jeden jako druhej, bez invence. Humor nula (což mi obzvlášť vadilo u Fallouta 3, když odbočíme - Fallout 1 a 2 plný vtípků... a pak ticho po pěšině), stejně jako v Oblivionu. Dialogy na hovno, příběh na hovno.
A příběh je to, co já osobně od RPGčka (a je jedno jak moc je open) vyžaduju na prvním místě.
Mě to fakt zklamalo... ale pár desítek hodin jsem nad tím strávil, no.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:02 13. Jan 2012
by Ajax the Great
J.F.Payne wrote:Já teda jo. Zasekávání díky dveřím. Když byla nablízku postava, mohli jste čekat půl dne, než poodejde, a nebo rovnou loadnout. Inventář je vážně děsivej, horší noční můru si snad ani ndokážu představit. Z hlediska uživatelskýho rozhraní fakt vopruz.
S dementním AI je to svatá pravda.
Čert vem grafiku, ta je mi u řitě, ale to, že je ten svět kdo ví jak nagenerovanej je fakt
. Dungy jeden jako druhej, bez invence. Humor nula (což mi obzvlášť vadilo u Fallouta 3, když odbočíme - Fallout 1 a 2 plný vtípků... a pak ticho po pěšině), stejně jako v Oblivionu. Dialogy na hovno, příběh na hovno.
A příběh je to, co já osobně od RPGčka (a je jedno jak moc je open) vyžaduju na prvním místě.
Mě to fakt zklamalo... ale pár desítek hodin jsem nad tím strávil, no.
Jako fakt....? Nebo starej dobrej "trolling" ?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:03 13. Jan 2012
by Czech_Luthor
J.F.Payne wrote:Já teda jo. Zasekávání díky dveřím. Když byla nablízku postava, mohli jste čekat půl dne, než poodejde, a nebo rovnou loadnout. Inventář je vážně děsivej, horší noční můru si snad ani ndokážu představit. Z hlediska uživatelskýho rozhraní fakt vopruz.
S dementním AI je to svatá pravda.
Čert vem grafiku, ta je mi u řitě, ale to, že je ten svět kdo ví jak nagenerovanej je fakt. Dungy jeden jako druhej, bez invence. Humor nula (což mi obzvlášť vadilo u Fallouta 3, když odbočíme - Fallout 1 a 2 plný vtípků... a pak ticho po pěšině), stejně jako v Oblivionu. Dialogy na hovno, příběh na hovno.
A příběh je to, co já osobně od RPGčka (a je jedno jak moc je open) vyžaduju na prvním místě.
Mě to fakt zklamalo... ale pár desítek hodin jsem nad tím strávil, no.
A já Tě bral jako docela chytrýho hráče, ale jestli tohle myslíš vážně, tak... :wall: :wall: :wall:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:10 13. Jan 2012
by J.F.Payne
Tak mi to, hoši, nějak vyvraťte. Já napsal, co konkrétně mi vadí.