Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 12:12 14. Dec 2010
Jási teda myslim, že se ten popis neudrží. Ale nebyl by takovej problém to dodělat.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Jako že to restart maže? No uvidím dneskakucik wrote:Jási teda myslim, že se ten popis neudrží. Ale nebyl by takovej problém to dodělat.
Některé pláště jsou už ze základu udělány tak, aby skryly křídla, takže se tu moc neohánějte mechanikou hry.-RoF- wrote:Fíha. Dobrá narážka noTashara wrote:........
navic muj nazor na skovavani kridel, popisovani veci ktere nejdou mechanicky ovlivnit je takovy, ze se ridim tim, co vidim ve hre... Nikdy jsem nepobral, proc nekteri pisou jede na cernem koni s cervenou hrivou a cervenym ocasem kdyz ma kone celeho cerneho, a neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy a nikdy nemuzes chtit zby nekdo pristoupil na tvoji hru, ze mas neco ukrytyho, kdyz to mechanika zobrazuje... Mas postavu s vyhodama? ok uzij i tech nevyhod, jako jsou kridla, ocas a podobne, proste to tak je. Podivej se, jak tyhle veci vypadaji a jeste mi rekni, ze si je skroutis na prsa... Ptak ma kridla misto hornich koncetin, ale k sakru jak skovas kridla pod plast aby to nebylo videt, kdyz ti trci az nad hlavu, mas na nich dvanact kloubu ci jak? Kdyby se vsichni ridili mechanikou hry a co je videt je proste videt (obcasne hrani kdy s tim vsechny zucastnene strany souhlasi je neco jineho) mi prijde jen jako vymysleni nesmyslu, pro ziskani nejake vyhody. Hakavarna taky nezamaskujes, tak proc by nekdo mel mit vyhody?
.......![]()
Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje.
Například můžu hrát elfku, která bude mít plochou hrud, ale mechanika jí zobrazuje prsa velikosti snad dvojek. Takže ty budeš pořád brát, že je to prsatá elfka, ikdyž v popisu je že je plochá jak deska?.
S tím koněm je to narážka na mě, to vím, ale netušil sem že by to snad někomu vadilo.
Ono RP je většinou o popisu a ne jen to co zobrazuje mechanika.
Jinak k těm křídlům, smiř se s tím že prostě skrýt nejdou. Aj když je překryješ pláštěm, tak by to inteligentním postavám došlo co pod ním máš..... jistě k tobě přijdou a neřeknou... "babičko vy ale máte velkou nůši nechcete pomoct?".
To na Thalii neplatí. Žádný plášť tu křídla neskrývá.Ajax the Great wrote:
Některé pláště jsou už ze základu udělány tak, aby skryly křídla, takže se tu moc neohánějte mechanikou hry.
Si zkuste vzít na záda krosnu a přehodit jí prosteradlem a uvidíte jak je to "nenápadné"Ajax the Great wrote: Některé pláště jsou už ze základu udělány tak, aby skryly křídla, takže se tu moc neohánějte mechanikou hry.
Vzhledem k tomu že si nevybavuju tvojí konkrétní postavičku, která by s Hiwi hrála a znala ji (předpokládám, že jsi byl spíš jeden z těch "náhodných kolemjdoucích", kteří přes půl lokace naprosto přesně viděli i přesný počet pírek na tom kterém křídle a nejspíš to vtipně (IC) komentovaliIstvan wrote:Ja uz jistou dobu jsem presvedcen, ze kridla skryt nejdou, ne tak aby to nikdo nepoznal. Ve hre neni zadny plast co by to umoznil. DM uz drive tenhle verdikt vynesli a stejne se me jeste pred par mesici nekteri hraci po tellu snazili vysvetlit me strasnem ooc hrani.
Jeden z tech elfu byla "Hiwi"
(muzu vam rict, ze tak rychlou smrst trech tellu jsem nevidel) Teda nasmal jsem se u toho a bral neznalost nekterych lidi s nadhledem, kdyz si to ten dotycny tak chce hrat.
ps. Nikdy jsem u sveho demonka nic neschovaval. Bral jsem rozhodnuti dm jako jasnou vec.