Page 6 of 10
Re: Rada s buildem
Posted: 20:49 21. Jan 2011
by Lambijec
A byla by teda prosím nějaká možnost jak si ten feat vyměnit? Já vím že hraničář je hodně silnej a nemá to zapotřebí ale mít zaměření zrovna na pixie mi přijde zbytečný

postačil by mi třeba relevel já už si to spravím sám

Re: Rada s buildem
Posted: 21:31 21. Jan 2011
by Prasokralik
"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms

Re: Rada s buildem
Posted: 22:39 21. Jan 2011
by Lambijec
Prasokralik wrote:"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms

mě zmátnul hlavně ten českej překlad no

ale už aspon vím proč u kouzla proměna je na výběr démon a promění mě to v pixie

Re: Rada s buildem
Posted: 21:25 04. Feb 2011
by DenGrasse
Halo buildeři, potřebuju naprojektovat low-level monka (těžiště lvl 5-8, max. 10)... furt mi nevychází nic smysluplnýho.
Tak se ukažte...

Re: Rada s buildem
Posted: 21:31 04. Feb 2011
by Derken-
Možnosti? Čistej monk? Nebo to má bejt NPC a lze kombinovat?
Re: Rada s buildem
Posted: 21:32 04. Feb 2011
by Shaman88
Rasa?
Re: Rada s buildem
Posted: 21:34 04. Feb 2011
by Shaman88
Na tak malý lvl bych nešel na ruce ani nic na blízko.
Spíš bych mu dal luk a jel na moudrost na zen střelbu, využíval bych mnichovy rychlosti a cíleného zásahu na nohu.
Re: Rada s buildem
Posted: 21:35 04. Feb 2011
by Derken-
Tak to si uží ty cílený s AB 9

(8 lvl)
Re: Rada s buildem
Posted: 21:39 04. Feb 2011
by Prasokralik
Chceš sílu nebo dexu? chceš pěsti nebo dvě kamy? Monk mě osobně moc nesedí, ale doporučil bych vzít houževnatost, zaměření na zbraň a v případě dual wieldu je to jasné, featy na dvě zbraně, v případě pěstí ještě extra omračující uder a zbyde jeden feat dle libosti, v případě člověka featy dva. Bodíky bych osobně rozházel do akrobacie, naslouchání a dvojici skillů pro skrývání a samozřejmě disciplínu. Kamy spíše pro dextera kvůli předpokladům na featy, i když s trochou přemýšlení lze i kamaře jet na sílu. U pěstí záleží na preferencích, síla pro solidní dmg a samozřejmě protihodům na disciplínu, což bývá pro dexaře dost smrťák, nebo dexař pro lepší hody na reflex a větší obranné číslo. Kdekoliv jinde bych neváhal a jel rovnou přes obratnost, na Thalii stojí ovšem monk silák minimálně za zvážení, snad bych se k němu dokonce přiklonil.
Re: Rada s buildem
Posted: 21:41 04. Feb 2011
by Shaman88
Derken- wrote:Tak to si uží ty cílený s AB 9

(8 lvl)
Na 8. lvlu BAB 6 + 5 z moudrosti = 11 + ench
Re: Rada s buildem
Posted: 21:59 04. Feb 2011
by Derken-
Shaman88 wrote:Derken- wrote:Tak to si uží ty cílený s AB 9

(8 lvl)
Na 8. lvlu BAB 6 + 5 z moudrosti = 11 + ench
BAB 6 + 5 wis + 1 focus + 1 AB (ne ench) = 13 - 4= 9
Možná + 2 luk, možná třeba ještě + 1 z prstenu.. Beru to tak nějak v equipu na kterej má postava reálně na tom lvl..
EDIT: Kamy mi přijdou nepoužitelný na Thalii(zvlášť po úpravě očarování).. Monka bych jel rozhodně DEX.. A možná bych změnil názor až bych si spočítal kolik jde vytáhnout AC se silovym v topu, ale těžko říct.. Jsem na to moc línej

Re: Rada s buildem
Posted: 22:02 04. Feb 2011
by Shaman88
No dyt právě - a háže se proti výcviku.
Navíc nemusíš ani počítat ten cílený zásah - jen díky rychlosti se ti hraje dobře s lukem.
Re: Rada s buildem
Posted: 22:09 04. Feb 2011
by DenGrasse
Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
Jestli sílu nebo DEX nevím, na to se právě ptám...
Žádný itemy +X nejsou.
Do AB se pokud vim WIS nepočítá, jenom do AC.
Re: Rada s buildem
Posted: 22:15 04. Feb 2011
by Nalkanar
DenGrasse wrote:Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
A očividně nepočítejte s Thalií

Re: Rada s buildem
Posted: 22:27 04. Feb 2011
by Shaman88
DenGrasse wrote:Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
Jestli sílu nebo DEX nevím, na to se právě ptám...
Žádný itemy +X nejsou.
Do AB se pokud vim WIS nepočítá, jenom do AC.
Do AB se počítá wis pokud si vezmeš feat Zen Střelba (Zen Archery)
Další dotaz. Jsou tam k dispozici kamy?
Nejlepší by byl odkaz na úpravy povolání