Dominante - PC
Re: Dominante - PC
-4 TO
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Dominante - PC
Když už se přistoupí na tu více RP rovinu, tak už se ty hody a TOčka snad tolik nehrotí, ne? *pokrčí rameny*
.
Re: Dominante - PC
Tak snad ho budeš "ovládat" jen když ti to podhodí ne? 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Dominante - PC
To záleží jak to ti RP hráči využijí. Já třeba v boji respektuji systém, tzn. prostě ho neovládnu a dál to nehrotím. Mimo boj pak nepotřebuju až tak drsné TO, protože cíl nebude nejspíše tak naboostěný
Ale tak asi nic no 
.
-
MukYanJong
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 12:01 05. Nov 2011
Re: Dominante - PC
Právě dokud se aspoň neřekne, že by se ten lektvar při ovládnutí pít neměl, tak je to zbytečně ztracený čas v boji, protože si každej vypije imku a čau.. -4 TO je dost... myslím, že se ani nějaké změny dělat nemusí, aby to pak zase jiným způsobem nehaluzovalo, jen si prostě říct, jak to je a bude jako u draka.
Re: Dominante - PC
Pokud kouzlo nebylo na Thalii upraveno, což nebylo, platí originální verze.DenGrasse wrote:Prostě když tohle kouzlo hodíš na PC, neovládneš ho ale omámíš - mechanika zřejmě neumí nasimulovat předání kontroly PC jinému hráči (nebo to autoři tak schválně nechtěli udělat). Daze efekt je ošetřen mechanikou. Jediné v čem spatřuji možný problém je, pokud by Daze nefungovalo, to by byl bug. Doporučuji odzkoušet.nwnwiki wrote:When cast against a player character or a PC's associate, this spell causes a dazed effect instead.
* The duration of the daze effect, if at least 4 rounds and the target is a PC, is halved under the normal game difficulty setting, and quartered under easier settings.
Dokud Rejty neřekne jinak. To samozřejmě nijak nebrání tomu, aby mezi postavami bylos ehráno RP skutečného ovládnutí.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...