Page 6 of 9
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 19:02 16. Mar 2011
by -speck-
tao kan wrote:Jak to tam máte plzeňáci, dá se někde poblíž té hospody zaparkovat bez placení?
My se podřizujem, ale čajkou určitě nepohrdneme ...
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 20:37 18. Mar 2011
by Rejty
Pajule wrote:Pajky hlásí, že dojde v průběhu, bo dem na nějakej výlet s čoklísama pěšky nevim kam
Už je to tady...
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 21:03 18. Mar 2011
by Pajule
prosimtě! jen říkám,že nepřídu tak brzo jak sem měla tak z toho zas nedělej story

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 11:04 19. Mar 2011
by Krata
nakonec z toho bude tůra na celej den, nebo si nějakej čoklísek zlomí hnátu.. však ono se něco najde

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 11:06 19. Mar 2011
by Radim
Jo asi tak,Pajky vždycky něco originálního vymyslí.Já ji zatím znám jen z fotek

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 11:13 19. Mar 2011
by Pajule
tak uvidíte no bud kouzelník příde nebo nepříde, já vim jak to dopadne

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 21:19 21. Mar 2011
by Rejty
Kdo by měl zájem jít před hospodou do čajovny? A od kolika? Musím to zamluvit předem, v sobotu tam nebývá volno.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 21:47 21. Mar 2011
by Žorž
My s Kucikem a Bahňákem, žjo, páni? Vzhledem k tomu, že bychom vyjížděli kolem jedný, budeme mít příjemně volné plzeňské odpoledne, není-liž pravda?
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 22:28 21. Mar 2011
by Pajule
od kolika budete v tej čajovně? Peškovejlet s pesama se kvůli Thaliji přesunul
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 22:56 21. Mar 2011
by Radim
No já dorazím taky dřív kvůli čajce
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 22:58 21. Mar 2011
by Bahnak
Jop, tým vehikl půjde do čajky celej (soudě zatím dle odezvy), očekávaný příjezd bude takovej, jakej určí řidič. Bahňák se těší na pokec a bublání dýmky...
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 23:59 21. Mar 2011
by Lord_Berserk
Ja dorazim az na piiivo

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 03:15 22. Mar 2011
by Daanri
No ja uz pozajtra vyrazam do Prahy a hooodne sa tesim na sraz.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 07:59 22. Mar 2011
by Theogil I
Rejty wrote:Kdo by měl zájem jít před hospodou do čajovny? A od kolika? Musím to zamluvit předem, v sobotu tam nebývá volno.
Zatím to vypadá skvěle, brácha dnes zamlouvá spaní, odjezd z Brna okolo 9:00, takže do čajky bych to viděl někde mezi 14:00 - 15:00 jako reálné.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 17:38 22. Mar 2011
by Rejty
Zatím jsme teda do čajovny já, Žorž, Kucik, Bahňák, Daanri, Radim, Theogil a Awadar... Ještě někdo další? To budu muset zamluvit víc místa, tam jako minule se v tomhle složení nevejdeme.