Page 6 of 7
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:04 12. Oct 2011
by Bahnak
Toť věru dobrá otázka...
Stále jsem zvědavý na Daanriho s jeho vzorkem...
Teď když Vejk taky maká v obdobným byznysu tak možná by nám mohl dát nějaký vzorek či výpočet ceny i on...
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:42 12. Oct 2011
by Daanri
No jo sa priznavam, ze ja som nato zabudol.

Vzorka je hotova uz davno a vysi medzi ostatnymi vzorkami, akurat nabijam fotak a este dnes sem hodim fotky + dalsie info.
Urcite ak ma niekto dalsiu moznost ceny na porovnanie budem len rad.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 22:33 12. Oct 2011
by Práček
Daanri wrote:este dnes sem hodim fotky + dalsie info.
výborný...už se těším
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 14:48 15. Oct 2011
by Daanri
Takze slubene fotky vzoroveho tricka - sorry za slabsiu kvalitu fotiek, ale fotil som to doma narychlo.
Jedna sa o klasicke cierne tricko znacky Adler - Tričká Heavy 200 čierna.
Popis: Kvalitné tričko vysokej gramáže vhodné na potlač a výšivku. Reprezentatívny darčekový predmet, okrúhlý priekrčník s 5 % elasténom. Vynikajúca kvalita materiálu a šitia. Všetky švy sú zdvojené. Spevňujúca ramenná páska. Tkaná etiketa. Trup je po stranách bez švov.
Špecifikácia: 100 % bavlna, Single Jersey, 200 g/m2
Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL
Cena: 1ks = 3,14 € a od 10ks = 2,75 €
Potlač je klasicka gumova potlač zakladnej kvality. Cena potlače a grafickej upravy (každe meno musi isť do kriviek) - na prsiach logo Thalie, na rukave oko NWN a na chrbte meno podľa zadania - 15 - 17 € (zaleži od množstva).
Cena dokopy za výrobu celeho trička 17 - 20 € + poštovné.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 15:59 15. Oct 2011
by Radim
To je potisk ne výšivka jo?
Možná by jsem se vešel do menší ceny za kus,ale to bych musel rozhodit sítě v práci a poptat se na všechny detaily.Samotnej vzorek trička by mě vyšel na zhruba 500kč (vytvoření síta/sít pro víc barev pokud by se chtělo)
Ale jinak tričko od Daanriho se mi líbí
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:13 15. Oct 2011
by Daanri
Jo to je potisk, vysivka by bola urcite drahsia. A neviem ci by bolo mozne cez vysivku zhotovit to logo.
S kludom skus pozistovat cenu, len mna osobne by to zaujimalo ci sa ti to podari lacnejsie.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:31 15. Oct 2011
by Radim
Daanri wrote:Jo to je potisk, vysivka by bola urcite drahsia. A neviem ci by bolo mozne cez vysivku zhotovit to logo.
S kludom skus pozistovat cenu, len mna osobne by to zaujimalo ci sa ti to podari lacnejsie.

Povede Daanri

.Ten maník je na trhu 20 let a nejlevnější ze všech.Tričko je od Fruit of the loom a stojí 40 kč.Samotný potisk je levná sranda,nejdražší je vyrobit ty síta.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:35 15. Oct 2011
by Daanri
Fruit of the loom su urcite lacnejsie ako Adler, ale omnoho horsia kvalita - to v dnesnej dobe ani porovnavat nemozes. Mnozstvo klientov co malo raz tricka od Fruit uz ich viac nechcelo.
Co sa tyka potisku tak to mi je jasne, ale sak skus. Vravim, sam som zvedavej.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:48 15. Oct 2011
by Radim
Trička Adler máme taky jen nevím cenu a ovšem že je kvalitější než Fruit
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 06:36 18. Oct 2011
by Bahnak
To tu nějak utichlo... Kam poslat penízky abych i já mohl míti tričko Thalie???
Rozhodně bych ho chtěl na sraz mít ať se můžu světu pochlubit.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 07:32 18. Oct 2011
by Glumišek
Bahnak wrote:To tu nějak utichlo... Kam poslat penízky abych i já mohl míti tričko Thalie???
Rozhodně bych ho chtěl na sraz mít ať se můžu světu pochlubit.
Správná otázka, dvě půjdou určitě do Brna.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 05:52 21. Oct 2011
by Bahnak
*přešlapuje na místě*
Tak co nebo co? Kam poslat penízky? Tričko chci na srazík mít v šatníku a tady se to nehejbe...
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 08:21 21. Oct 2011
by Daanri
No tak ja cekam co teda este Radim.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 00:05 31. Dec 2011
by -darkvision-
Tak co ty trička?

Stihneme to do letního srazu?

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 00:07 31. Dec 2011
by jachyra
Keby boli nejaké fajné ... pekné čierne, elastické, obtiahnuté, bez rukávov, k bokom

tak by som si i ja objednala