Page 6 of 6

Re: Pro nováčky a začátečníky

Posted: 17:13 06. Jun 2011
by kucik
Zpět k informacím pro nováčky...

Re: Pro nováčky a začátečníky

Posted: 14:16 08. Jun 2011
by Nalkanar
Technická k učitelům:
Je tedy relevantní brát informace z webu a z nwnwiki ohledně určitých schopností některých povolání tak, že to takový učitel může prozradit, když by si s ním postava pokecala? Prasím si ve hře takovou knihu a počítám tam s tím, že moje postava měla možnost mluvit s trenérem jistého povolání.

Re: Pro nováčky a začátečníky

Posted: 14:19 08. Jun 2011
by DenGrasse
Pošli do PM kokrétní popis toho co si představuješ, takhle je to moc obecné.