Page 6 of 67

Re: League of Legends

Posted: 16:21 27. Jul 2011
by Prasokralik
Jo všimnul jsem si, zatím to mlátím za upravenýho trynda a je to větší řezník ne byl. Co se opičáka týče, s***ou mě, amíci si za něj hrajou už od včerejška.

Re: League of Legends

Posted: 16:22 27. Jul 2011
by Derken-
Prasokralíku, mohl bys vyzvat na bitku dva hráče? :mrgreen: Potřebuju aby si jim dal strašnej kotel a oni se vrátili k NWN :mrgreen: Seženu ti jejich acc :P

Re: League of Legends

Posted: 16:23 27. Jul 2011
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Jsem zas začal hrát v Americe... nějaké zkušenosti s "Nocturne"? Mě se ten champ dle popisu atd. líbí, ale zatím jsem neměl příležitost ho vidět v akci a jaksi ani bodíky, abych ho zakoupil :mrgreen:
Nocturne je atk. spd machina s celkem užiteřným ultem, který tě dostane ke zraněnému champovi klidně přes celou mapu. Dále jeho fear je taky pěkná věc, stačí zůstat cca 2 vteřiny na dosah nepřítele a vyděsíš ho a následně většinou zlikviduješ, pomůže jen když uteče, CC to nepřeruší (víceméně podobné s ultem co má Morganka)

A vykašli se na US a přijď za náma na north-easth EU

Re: League of Legends

Posted: 16:24 27. Jul 2011
by Prasokralik
Derken- wrote:Prasokralíku, mohl bys vyzvat na bitku dva hráče? :mrgreen: Potřebuju aby si jim dal strašnej kotel a oni se vrátili k NWN :mrgreen: Seženu ti jejich acc :P
No jestli myslíš Legewiel tak s ním hraju spíš v týmu než proti němu :) A kdo je ten druhý?

Re: League of Legends

Posted: 16:34 27. Jul 2011
by Derken-
Nene, Legewiel ne :D Seženu ti acc a pak ti je pošlu :D

Re: League of Legends

Posted: 17:09 27. Jul 2011
by Nalkanar
Prasokralik wrote:
Nalkanar wrote:Jsem zas začal hrát v Americe... nějaké zkušenosti s "Nocturne"? Mě se ten champ dle popisu atd. líbí, ale zatím jsem neměl příležitost ho vidět v akci a jaksi ani bodíky, abych ho zakoupil :mrgreen:
Nocturne je atk. spd machina s celkem užiteřným ultem, který tě dostane ke zraněnému champovi klidně přes celou mapu. Dále jeho fear je taky pěkná věc, stačí zůstat cca 2 vteřiny na dosah nepřítele a vyděsíš ho a následně většinou zlikviduješ, pomůže jen když uteče, CC to nepřeruší (víceméně podobné s ultem co má Morganka)

A vykašli se na US a přijď za náma na north-easth EU
To zní jako správný champ do mé sbírky...

a na Evropu dlabu... nechce se mi pro mé občasné hraní řešit nějaké přesuny účtů, nebo expení nového účtu atd. Jsou v Evropě pořád ještě limity v počtu lidí na serveru a fronty?

Re: League of Legends

Posted: 17:32 27. Jul 2011
by Prasokralik
Ne evropa už šlape jako hodinky. Žádné čekání, logneš, hraješ. A opičí král je pecka. Budu ho hrát už jen kvůli jeho emocím smíchu. Doslova význam zkratky ROFL (neplést s Rofem, opičák je hezký)

Re: League of Legends

Posted: 23:11 27. Jul 2011
by DarK_cz
Nalkanar wrote:
a na Evropu dlabu... nechce se mi pro mé občasné hraní řešit nějaké přesuny účtů, nebo expení nového účtu atd. Jsou v Evropě pořád ještě limity v počtu lidí na serveru a fronty?
Zaprvé nový účet nemusíš mít, stačí pak myslím do shopu a přesunout účet z US do evropy, není to nic zdlouhavého ani težkého. První přesun zdarma. A jak se to rozdělila Evropa v LoLku tak jsem teda ještě žádnou frontu nezažil (East). Ale já uvažuju přesun do West, jelikož v eastu sou jen samí lamy a leaveři :wall:

Re: League of Legends

Posted: 14:27 06. Aug 2011
by Prasokralik

Re: League of Legends

Posted: 23:18 08. Aug 2011
by Firefox_

Re: League of Legends

Posted: 02:04 17. Aug 2011
by Prasokralik
http://riot-web-static.s3.amazonaws.com ... -final.jpg

chachá assassins creed v league of legends?

Re: League of Legends

Posted: 11:10 21. Aug 2011
by Prasokralik

Re: League of Legends

Posted: 18:47 31. Aug 2011
by Prasokralik

Re: League of Legends

Posted: 13:44 01. Sep 2011
by Firefox_
Tak konečně zprovoznili to přesouvání účtů. Kdyžtak jsem na westu tak si mě vyhoďte nebo přejděte taky ;)

Re: League of Legends

Posted: 01:25 27. Sep 2011
by Prasokralik
http://riot-web-static.s3.amazonaws.com ... winged.jpg

Xin Zhao a jeho nový skin :D něco pro ty kozácký maniaky