Re: League of Legends
Posted: 16:21 27. Jul 2011
Jo všimnul jsem si, zatím to mlátím za upravenýho trynda a je to větší řezník ne byl. Co se opičáka týče, s***ou mě, amíci si za něj hrajou už od včerejška.
Nocturne je atk. spd machina s celkem užiteřným ultem, který tě dostane ke zraněnému champovi klidně přes celou mapu. Dále jeho fear je taky pěkná věc, stačí zůstat cca 2 vteřiny na dosah nepřítele a vyděsíš ho a následně většinou zlikviduješ, pomůže jen když uteče, CC to nepřeruší (víceméně podobné s ultem co má Morganka)Nalkanar wrote:Jsem zas začal hrát v Americe... nějaké zkušenosti s "Nocturne"? Mě se ten champ dle popisu atd. líbí, ale zatím jsem neměl příležitost ho vidět v akci a jaksi ani bodíky, abych ho zakoupil
No jestli myslíš Legewiel tak s ním hraju spíš v týmu než proti němuDerken- wrote:Prasokralíku, mohl bys vyzvat na bitku dva hráče?Potřebuju aby si jim dal strašnej kotel a oni se vrátili k NWN
Seženu ti jejich acc
To zní jako správný champ do mé sbírky...Prasokralik wrote:Nocturne je atk. spd machina s celkem užiteřným ultem, který tě dostane ke zraněnému champovi klidně přes celou mapu. Dále jeho fear je taky pěkná věc, stačí zůstat cca 2 vteřiny na dosah nepřítele a vyděsíš ho a následně většinou zlikviduješ, pomůže jen když uteče, CC to nepřeruší (víceméně podobné s ultem co má Morganka)Nalkanar wrote:Jsem zas začal hrát v Americe... nějaké zkušenosti s "Nocturne"? Mě se ten champ dle popisu atd. líbí, ale zatím jsem neměl příležitost ho vidět v akci a jaksi ani bodíky, abych ho zakoupil
A vykašli se na US a přijď za náma na north-easth EU
Zaprvé nový účet nemusíš mít, stačí pak myslím do shopu a přesunout účet z US do evropy, není to nic zdlouhavého ani težkého. První přesun zdarma. A jak se to rozdělila Evropa v LoLku tak jsem teda ještě žádnou frontu nezažil (East). Ale já uvažuju přesun do West, jelikož v eastu sou jen samí lamy a leaveřiNalkanar wrote:
a na Evropu dlabu... nechce se mi pro mé občasné hraní řešit nějaké přesuny účtů, nebo expení nového účtu atd. Jsou v Evropě pořád ještě limity v počtu lidí na serveru a fronty?