Page 6 of 8
Re: APB: Reloaded
Posted: 15:48 02. Jun 2011
by Prasokralik
de Aers wrote:Už stahuju, kdo mě pak zasvětí ?

Tak můžeš jít k nám, co máme styl, děláme si co chceme, máme auta, clan a celé město a pak se můžeš ptát po mě no a nebo můžeš ke koblihožroutům a pak se hlaš k růžovce Fioně.
Re: APB: Reloaded
Posted: 17:16 02. Jun 2011
by de Aers
Která, strana má tu hru těžší ?
Re: APB: Reloaded
Posted: 17:19 02. Jun 2011
by PiAn0
rozhodne fizlove

Re: APB: Reloaded
Posted: 17:20 02. Jun 2011
by Nalkanar
Logika věci je, že každý chce být velký mafián... gangsta... dělat si, co se mu zlíbí... a cajtů bude míň.. takže cajti? už jen proto, že by asi měli spíš zatýkat než zabíjet?

taky by mě to zajímalo
Re: APB: Reloaded
Posted: 17:23 02. Jun 2011
by PiAn0
no hlavne na serveru uz je registrovanych asi dvakrat vic kriminalniku nez policajtu celkove a ty kriminalniky neustale vidim jak na nas chodi s granatomety a bazukami a u zadneho policajta jsem jeste tyhle zbrane nevidel

kazdopadne uz jsem dosahl pate urovne se svoji oblibenou zbrani a tedka uz ji muzu modifikovat

Re: APB: Reloaded
Posted: 17:34 02. Jun 2011
by -darkvision-
PiAn0 wrote:Me stve ze to fakt nemuzu hrat pres den

to mam z toho spis tahovku pak s latency ktera stoupa az na 1000ms a ramku mam uplne vpohode jen ta Latency mi furt zloby a obcas i fps u clienta mi klesne dost. Jedine proste pozde v noci mi to bezi vpohode. A vubec netusim proc, protoze hracu co jsem koukal tam je stejne jak pres den tak v noci.
Co jsem o tomhle brouzdal na netu a hlavne na forum pro cz/sk hrace.
Tak latency kdyz ti lita je problem s internetem. Treba pokad mas i pevnou linku s televizi na kablu tak to je narocnejsi.
Co se tyce fps clienta, tak by to melo byt obdobne, hlavne taky co se tyce pameti. Me litalo fps do cervenych a hrozne lagovalo. Koupil jsem si dve 1G pameti abych zaplnil sloty v desce a ted mi to lítá do červenych to fps, ale pamet to utahne a nelaguje se to. Jen nekdy pres den, fakt pri hrozne lidech na danym miste se to lagne, nebo 2x za den mi to i padne. Ze se kousne komp, ale jinak hra bezi na max detaily bez sekacek.
Taky je dost mozny ze jeste na tom serveru kde ta hra bezi to nemaj tolik osefovany jeste, jsem taky četl. Takze to fps i diky tomu lítá. Jedna se o to, ze to prevzala nejaka nova firma, proto to ted jede i na freecku.
Re: APB: Reloaded
Posted: 17:38 02. Jun 2011
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Logika věci je, že každý chce být velký mafián... gangsta... dělat si, co se mu zlíbí... a cajtů bude míň.. takže cajti? už jen proto, že by asi měli spíš zatýkat než zabíjet?

taky by mě to zajímalo
Rozdíly tu samozřejme jsou.
Cajtů je méně jak mafiánů a dá se říci že to maj asi i těžší.
Jako mafouš muzes krást auta a vozit je do černých dílen, vykrádat krámy a vozit na urcita mista. Taky muzes prejizdet lidi, ci jen tak střílet kdyz se ti zachce.
Jako cajt nemuzes strilet lidi jak se ti zlibi. Krámy nevykradas, ale co jsem dnes videl, kdyz vidi ze nekdo vykrada, muzes vzit lup a taky se to asi nekam vozi, nejaka uschovna ci co, nevim. Auta muzes zabavovat jako cajt, ale nevozis je do cernych dilen - jen si je vypujcujes. Cajti maj Mustangy co jsem koukal, coz zas nemaj mafiani.
Pak je asi i rozdil ve zbranich, ale to si nejsem jist ted.
Re: APB: Reloaded
Posted: 17:39 02. Jun 2011
by Nalkanar
cajti maj mustangy... víc jsi nemusel říkat

Re: APB: Reloaded
Posted: 17:40 02. Jun 2011
by -darkvision-
Nj taky mě to štve, bo se mi Mustang líbí .. na druhé straně jsem viděl u MAfiánů minicooper a ten se mi taky líbí. Takže se asi spokojím

Re: APB: Reloaded
Posted: 17:44 02. Jun 2011
by PiAn0
Jo cajti maji prave nejhorsi ze za kazde zabiti civilisti se jim snizuje prestiz a me se zda ze ti civilisti snad schvalne skacou pod auta, taky za zabaveni civilniho auta ve svuj prospech mas penalizaci do prestize
edit: ono me ramka vubec nezlobi ta se do cerveneho vubec nedostava jenom obcas ten client a jinak furt to latency, mozna je to tim ze mam pripojeni pres wifi ktera je
1 km vzdalena protoze tu nejsou vubec natahle kabely od upc a pak ze ma pokrytou celou Prahu

ale pripojeni mam i tak normalne celkem slusne
Re: APB: Reloaded
Posted: 17:49 02. Jun 2011
by de Aers
Tak jo, budu cajt.
Re: APB: Reloaded
Posted: 18:28 02. Jun 2011
by Derken-
de Aers wrote:Která, strana má tu hru těžší ?
Ještě tu je
hodnej strejda Seraph, co ti rád poradí

Re: APB: Reloaded
Posted: 18:41 02. Jun 2011
by PiAn0
hele ale pojdte obcas hrat na Th

Re: APB: Reloaded
Posted: 20:00 02. Jun 2011
by Firefox_
PiAn0 wrote:hele ale pojdte obcas hrat na Th

jó jó

Re: APB: Reloaded
Posted: 22:22 02. Jun 2011
by Prasokralik
Že to maj cajti těžší bych netvrdil, jejich věci jako zatýkání, omračovací granáty, omračovací zbraně jsou pěkné svinarny
normalni granat postavu nezabije, jen snízi zdravi, takze pouzit se da bud k dorazeni nebo naopak k nacnuti
omracujici granat kterym disponujou cajti znehybní na několik sakradlouhých vteřin, během kterých není problém následná likvidace (v lepším případě) nebo zatčení (v horším případě)
co se týče prestiže, ta je k prdu, jakmile je maximální, celý server se na dotyčného sesype, takže v tom zas takovou výhru crim nemá, že se nemusí bát přejíždět chodce
navíc prestiž se snižuje s každou smrtí a v misích se umírá často, přejíždění(nepřejíždění chodců je prkotina proti tomu
Ale co, hraj si klidně za cajty, protože ti růžovka řekl že to maj těžší, bude mi potěšením tě rozstřílet na hadry
