Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
nezapíchnu do tábora značku ze silnice ale tebe hlavou napřed Sobe 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
No jo! Schválně jestli tam ještě bude!
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak mě Dark přesvědčil a beru kolínko u Krkovičky tak si to zapiš Rejty.Jo a ledničku s jídlem co přivezem omotáme řetězem abys nám ji nevyžral,když si psal ať si dávám bacha.Mě by pak ukamoval zbytek strávníků a za to mi jeden plnej pupek nestojí 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Což mi připomíná, že možná beru i ženu (podle aktuální nálady).
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Její, nebo tvojí? .))kucik wrote:Což mi připomíná, že možná beru i ženu (podle aktuální nálady).
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Bývá to na sobě závislé. Ale přesněji na obou 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak co? Vyrábíte / sháníte už usilovně zbraně a kostýmy? 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Docela dobrý připomenutí
,už bych se mohl do něčeho pustit,aby bylo čím máchat.Kostým letos kašlu,až se budou zabíjet králíci a že jich je hodně bude hafec kůží a z těch pak něco zrobím a příští rok to sebou vezmu.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Sekerku mám, jen se bojim že je trochu moc tvrdá. Přinejhorším si půjčím jinou. A ještě přemejšlim nad kladivem, když bude čas a nálada ho vyrobit.
Se štítem počítám že mi ho nějaká dobrá duše pujčí. Myslim že ho sliboval Bahňák.
Jo a můžu vzít malou kuši, ale jsem línej vyrábět šipky, postaral by se o ně někdo?
Kostým asi nijak hrotit nebudu, jamajskej plášť, košile a fousy. Brnění si vyrábět nebudu.
Dotaz na Bahňáka: Jak si udělal ty fousy?
K fotce: Na sekeře leží trojúhelník, kterej má cca 23 cm.
Se štítem počítám že mi ho nějaká dobrá duše pujčí. Myslim že ho sliboval Bahňák.
Jo a můžu vzít malou kuši, ale jsem línej vyrábět šipky, postaral by se o ně někdo?
Kostým asi nijak hrotit nebudu, jamajskej plášť, košile a fousy. Brnění si vyrábět nebudu.
Dotaz na Bahňáka: Jak si udělal ty fousy?
K fotce: Na sekeře leží trojúhelník, kterej má cca 23 cm.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Jinak kdo bere hudební nástroje? Bude tam třeba tamburína, bubínek, nebo něco dalšího?
Jak jsem slíbil, já beru jednu starší kytaru.
Jak jsem slíbil, já beru jednu starší kytaru.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Vousy jsem vygooglil. Je na to třeba zajít do OBI a koupit za 20 Kč konopí v oddělení instalatérství a pak dle návodu našít na kus hadru.
Pokud mě hlava dubová nezklame tak beru svou tamburínu.
Pokud mě hlava dubová nezklame tak beru svou tamburínu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
oddělení instalatérství neexistuje, je to oddělení sanity... sousední oddělení mého 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Anebo, prostě tam kde prodávají potrubí k vodovodu a podobný zhovadilosti... Na nějakým LARPovým Eshopu si lenivci můžou koupit trpasličí vousy i s parukou.
Krata se vrací do SPAMové nálady?
Jinak musím ještě sepsat co mi na sraz chybí za věci k hraní her... Ale zas moc toho nebude.
Na různých místech jsem to už nastínil, tak to raději už plácnu i offic:
Letošní letní sraz se těšte na spousty her. Loňský LARP se sice osvědčil, ale zabral polovinu dne už jen přípravami, takže letost to bude pestrá všehochuť běhání, halekání a bumbání. Loni drowové na srazu přepadli Ivoru a stavěli jsme si Ivoru novou, letos se společně podíváme do zákulisí Charxxassu - tématika je tedy více než jasná: Podtemno.
(co by jste od bubáckýho DM taky čekali že...)
Nikoho do převleku za černou tlamičku nenutím, nicméně rád vedle sebe podobně černým krémem na boty zapatlané jedince uvítám.
Bičování se bát nemusíte (i když kdoví, Nomis cosi nadhodil že donese biče), pavouky si prosím nechte doma (Bahňák je arachnofobik, není to ironie?)
Hudební nástroje, vodní dýmky, jídlo, pití a ženy jsou vítané v jakékoliv míře.
Domácí mazlíčky (psy, opice, děti či manželky) sebou vemte taky, jen nezapomeňte na náhubky pokud mršky koušou.
Těším se že letos dojedu na akci o nějaký den dříve, akorát to nevím jistě, neboť zaměstnavatel v otázce mé dovolené zůstává nadále tajuplně záhadný.
Otázky co a jak na vás čeká tady nechci vidět, vše se zavčasu dozvíte z vašich příjmačů.
Krata se vrací do SPAMové nálady?
Jinak musím ještě sepsat co mi na sraz chybí za věci k hraní her... Ale zas moc toho nebude.
Na různých místech jsem to už nastínil, tak to raději už plácnu i offic:
Letošní letní sraz se těšte na spousty her. Loňský LARP se sice osvědčil, ale zabral polovinu dne už jen přípravami, takže letost to bude pestrá všehochuť běhání, halekání a bumbání. Loni drowové na srazu přepadli Ivoru a stavěli jsme si Ivoru novou, letos se společně podíváme do zákulisí Charxxassu - tématika je tedy více než jasná: Podtemno.
(co by jste od bubáckýho DM taky čekali že...)
Nikoho do převleku za černou tlamičku nenutím, nicméně rád vedle sebe podobně černým krémem na boty zapatlané jedince uvítám.
Bičování se bát nemusíte (i když kdoví, Nomis cosi nadhodil že donese biče), pavouky si prosím nechte doma (Bahňák je arachnofobik, není to ironie?)
Hudební nástroje, vodní dýmky, jídlo, pití a ženy jsou vítané v jakékoliv míře.
Domácí mazlíčky (psy, opice, děti či manželky) sebou vemte taky, jen nezapomeňte na náhubky pokud mršky koušou.
Těším se že letos dojedu na akci o nějaký den dříve, akorát to nevím jistě, neboť zaměstnavatel v otázce mé dovolené zůstává nadále tajuplně záhadný.
Otázky co a jak na vás čeká tady nechci vidět, vše se zavčasu dozvíte z vašich příjmačů.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Žádný, že si kostým nevezmete! Budu ho mít i já!
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Možná bych taky přijel, rád bych poznal lidi...
Ale moc bych si toho nevzal, přecijen bych jel vlakem přes celou republiku.... no uvidím
Ale moc bych si toho nevzal, přecijen bych jel vlakem přes celou republiku.... no uvidím