Page 6 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:19 20. Jun 2011
by Krata
nezapíchnu do tábora značku ze silnice ale tebe hlavou napřed Sobe :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:15 20. Jun 2011
by Sobik
No jo! Schválně jestli tam ještě bude!

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:02 28. Jun 2011
by Radim
Tak mě Dark přesvědčil a beru kolínko u Krkovičky tak si to zapiš Rejty.Jo a ledničku s jídlem co přivezem omotáme řetězem abys nám ji nevyžral,když si psal ať si dávám bacha.Mě by pak ukamoval zbytek strávníků a za to mi jeden plnej pupek nestojí :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:42 28. Jun 2011
by kucik
Což mi připomíná, že možná beru i ženu (podle aktuální nálady).

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 18:00 28. Jun 2011
by J.F.Payne
kucik wrote:Což mi připomíná, že možná beru i ženu (podle aktuální nálady).
Její, nebo tvojí? .))

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 09:23 29. Jun 2011
by kucik
Bývá to na sobě závislé. Ale přesněji na obou ;)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:16 01. Jul 2011
by Rejty
Tak co? Vyrábíte / sháníte už usilovně zbraně a kostýmy? :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:34 03. Jul 2011
by Radim
Docela dobrý připomenutí :D,už bych se mohl do něčeho pustit,aby bylo čím máchat.Kostým letos kašlu,až se budou zabíjet králíci a že jich je hodně bude hafec kůží a z těch pak něco zrobím a příští rok to sebou vezmu.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:01 06. Jul 2011
by Sobik
Sekerku mám, jen se bojim že je trochu moc tvrdá. Přinejhorším si půjčím jinou. A ještě přemejšlim nad kladivem, když bude čas a nálada ho vyrobit.
Se štítem počítám že mi ho nějaká dobrá duše pujčí. Myslim že ho sliboval Bahňák.
Jo a můžu vzít malou kuši, ale jsem línej vyrábět šipky, postaral by se o ně někdo? :D

Kostým asi nijak hrotit nebudu, jamajskej plášť, košile a fousy. Brnění si vyrábět nebudu. :D

Dotaz na Bahňáka: Jak si udělal ty fousy? :D

K fotce: Na sekeře leží trojúhelník, kterej má cca 23 cm.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:13 06. Jul 2011
by Sobik
Jinak kdo bere hudební nástroje? Bude tam třeba tamburína, bubínek, nebo něco dalšího?
Jak jsem slíbil, já beru jednu starší kytaru.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:44 06. Jul 2011
by Bahnak
Vousy jsem vygooglil. Je na to třeba zajít do OBI a koupit za 20 Kč konopí v oddělení instalatérství a pak dle návodu našít na kus hadru.

Pokud mě hlava dubová nezklame tak beru svou tamburínu.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:18 07. Jul 2011
by Krata
oddělení instalatérství neexistuje, je to oddělení sanity... sousední oddělení mého :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:50 07. Jul 2011
by Bahnak
Anebo, prostě tam kde prodávají potrubí k vodovodu a podobný zhovadilosti... Na nějakým LARPovým Eshopu si lenivci můžou koupit trpasličí vousy i s parukou.

Krata se vrací do SPAMové nálady?

Jinak musím ještě sepsat co mi na sraz chybí za věci k hraní her... Ale zas moc toho nebude.
Na různých místech jsem to už nastínil, tak to raději už plácnu i offic:
Letošní letní sraz se těšte na spousty her. Loňský LARP se sice osvědčil, ale zabral polovinu dne už jen přípravami, takže letost to bude pestrá všehochuť běhání, halekání a bumbání. Loni drowové na srazu přepadli Ivoru a stavěli jsme si Ivoru novou, letos se společně podíváme do zákulisí Charxxassu - tématika je tedy více než jasná: Podtemno.

(co by jste od bubáckýho DM taky čekali že...)

Nikoho do převleku za černou tlamičku nenutím, nicméně rád vedle sebe podobně černým krémem na boty zapatlané jedince uvítám.
Bičování se bát nemusíte (i když kdoví, Nomis cosi nadhodil že donese biče), pavouky si prosím nechte doma (Bahňák je arachnofobik, není to ironie?)

Hudební nástroje, vodní dýmky, jídlo, pití a ženy jsou vítané v jakékoliv míře.
Domácí mazlíčky (psy, opice, děti či manželky) sebou vemte taky, jen nezapomeňte na náhubky pokud mršky koušou.

Těším se že letos dojedu na akci o nějaký den dříve, akorát to nevím jistě, neboť zaměstnavatel v otázce mé dovolené zůstává nadále tajuplně záhadný.

Otázky co a jak na vás čeká tady nechci vidět, vše se zavčasu dozvíte z vašich příjmačů.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:55 08. Jul 2011
by Rejty
Žádný, že si kostým nevezmete! Budu ho mít i já!

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:29 08. Jul 2011
by Shaman88
Možná bych taky přijel, rád bych poznal lidi...
Ale moc bych si toho nevzal, přecijen bych jel vlakem přes celou republiku.... no uvidím