Page 6 of 6

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 15:36 26. Sep 2011
by Miell
Taky jsem to potřebovala udělat a taky to nešlo :ewink:

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 16:05 26. Sep 2011
by Bruciacullo
Stejny problem...

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 16:45 26. Sep 2011
by Nalkanar
kucik wrote:To se mi nějak nechce věřit. Zkusim ověřit.
Prosím ověř, nechci prudit DM (ač hádám, že je to otázka pár minut, i když jestli to bude u deseti hráčů, tak z pár minut je hodina a víš jak).

Re: Možnost změnit popisek postavy

Posted: 19:40 30. Sep 2011
by Bahnak
Tohle zrovna nijak náročný na čas není, zacílit hůlku, změnit popisek a bez ničeho odmáčknout změnu. S témhle se nemusíte bát "prudit", to není nic co by DMko zasekalo na X minut...