Page 6 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:33 14. Jul 2011
by OneIceOne
Braenn wrote: Kristýnka :))))
* Mlaskne *

Dobře Kucík... :shock:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:41 14. Jul 2011
by J.F.Payne
Kucik +1 bod za kanectví.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:50 14. Jul 2011
by Braenn
Vy jste kluci normální šovinistická prasata:) Slečna je zábavná, pohledná, chytrá, vtipná a jediný, co vám utkví v paměti jsou KOZY a ještě ne že je to její přednost, je to přednost Kucikova? :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:54 14. Jul 2011
by kucik
Hlavne si, blbouni, nechte ty obdivny pohledy. Kdo s ni ma pak vydrzet?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:05 14. Jul 2011
by J.F.Payne
kucik wrote:Hlavne si, blbouni, nechte ty obdivny pohledy. Kdo s ni ma pak vydrzet?
Pha, já se slečně Kristýnce díval jako správný paladin pouze do očí (dobře, dobře, byly i výjimky), se vší galantností. A vydržet s ní máš ty... aspoň to je moje doporučení! :)))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:09 14. Jul 2011
by Bahnak
Tss, náhodou žlutá limonáda byla fajn, neboť jsem díky ní mohl řídit domů a v 5 ráno vstávat do práce.
A přece by jste do mladistvých drowů nelili pívo?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:14 14. Jul 2011
by innfra
No pokud vim urlaen je už dávno nad hranicí a ten zbytek taky nák tak... neb to byli zas jiný drowáci? Se tu lidi střídaj jak u běžícího pásu ve fabrice...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:21 14. Jul 2011
by Bahnak
Pojď příště na sraz a dozvíš se to.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:31 14. Jul 2011
by OneIceOne
kucik wrote:Kdo s ni ma pak vydrzet?
chudák pít nemohla, brzo musela domu, se nediv *odchází si sednout na šovinistickou hanbu*

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:07 14. Jul 2011
by -darkvision-
OneIceOne wrote: Na otázku proč? Protože Dark side voe... :wall: - hospodská nekromancie :wall:
Bejt tam, tak tohle se mě dotklo :lol: Doufám že příští středu jdete taky. 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:22 14. Jul 2011
by Braenn
uvidíme uvidíme

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:33 14. Jul 2011
by Thuereg
Někdy bych ten sraz přesunul na pátek ať taky mužu chlastat až do bludnýho rána... Prašule byli tentokrát problém to jo.. nejen tentokrát hehe, ale nějak bych se vo to měl postarat. Nečekal sem že tam zustanu tak dlouho :D
Každopádně opět děkuji za učast.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:10 14. Jul 2011
by Derken-
Bahnak wrote:Tss, náhodou žlutá limonáda byla fajn, neboť jsem díky ní mohl řídit domů a v 5 ráno vstávat do práce.
A přece by jste do mladistvých drowů nelili pívo?
Jeden řídí, druhej abstinent a já co od konce října minulýho roku nepil kvůli mononukleoze musim pomalu :twisted:
To vysvětluje proč ty paladini pak padaj v těch bitvách, jsou věčně nachcaný, koukaj jen do "očí" a neumí pořádně držet meč :mrgreen: To vás pak slupnem jak malinu :viking:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:01 14. Jul 2011
by Braenn
Příští pátek je totálně zabitej...

osobně bych spíš navrhla něco jiného než hospodu, když jde o víkend. Výlet, kupříkladu, s hezkým počasím klidně pod širákem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:50 14. Jul 2011
by -darkvision-
Středa 20.7. od 17.00 Vyšák ?? Půjdete?