Page 6 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:40 08. Aug 2011
by Sorrow
Tak jestli je to tak, tak za sebe se přimlouvám i za karatského vyvolávače na námestí.
Když jsem tam s někým v rozhovoru, tak tam neustále lítaj jeho hlášky :?
Po čase je to fakt otrava...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:06 09. Aug 2011
by Narsith
Sorrow wrote:Tak jestli je to tak, tak za sebe se přimlouvám i za karatského vyvolávače na námestí.
Když jsem tam s někým v rozhovoru, tak tam neustále lítaj jeho hlášky :?
Po čase je to fakt otrava...
Naprosta pravda...osobně bych i pozměnil barvu hlašek u NPC.Myslim tim pravě hlašky vyvolavaču a tak :).Když člověk stoji na naměsti a hovoři z vice lidma najednou je to potom docela otravne scrolovat textem a vyhledavat co kdo řekl a co je jen hlaška NPC.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:49 10. Aug 2011
by Elverin
Ja myslim, ze by stacilo protahnout ty intervaly mezi hlaskami treba jednou za dvacet, nebo tricet minut. :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:25 10. Aug 2011
by -darkvision-
Jisté Dm co nezná mez "vocaď pocaď" .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 03:17 10. Aug 2011
by Ikstremist
Mě zase vadí drowové co si myslí že lízt na povrch single a lovit lowlevely je sranda, kterou tvurci sveta toleruji.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:47 10. Aug 2011
by Bahnak
Sorrow wrote:...tak za sebe se přimlouvám i za karatského vyvolávače na námestí...
Na ty hlášky na náměstí se juknu, zkusím upravit podobně jako u Racka, s většími prodlevami opět na Kucika prosím.
Ikstremist wrote:Mě zase vadí drowové co si myslí že lízt na povrch single a lovit lowlevely je sranda, kterou tvurci sveta toleruji.
To je jeden úhel pohledu, další zase je ten, že Thalie je frakční svět ve kterém se po nocích občas po povrchu poflakuje bubák, který už jen tím že tam je dělá hru adrenalinovou, nebezpečnou a někdy až hororovou. Jinak ano, tvůrci podporují CvC. Bylo by nelogické kdyby ve frakčním světě CvC neexistovalo.
Mimojiné při posledním velkém CvC dostali drowové nehorázně na prdel, všichni skončili na docela dlouho v Karathské šatlavě a nebýt propracované snahy jednoho hráče o jejich záchranu a dobře zahranému dlouhému Q tak do jednoho hoří na hranici.
Drow co jde nahoru single nejčastěji sbírá bylinky a ne lovit nooby. Pokud "silný" drow narazí na "slabého" povrchňana, tak nevidím důvod proč by ho nemohl omráčit a prokecnout. To že prokecnutí občas vede k usmrcení je věc druhá a zde si musí sáhnout do svědomí nejen podtemno ale i povrch. Takže kdož jsi bez miny hoď kamenem...
Ale nechci roztočit žádný flejm, pokud na toto věčné téma někdo ještě má chuť dál reagovat, přesuňte se prosím do TOPICu tomu určenému, tedy Flejmy a SPAM.
Děkuji.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 07:58 10. Aug 2011
by OneIceOne
Ikstremist wrote:Mě zase vadí drowové co si myslí že lízt na povrch single a lovit lowlevely je sranda, kterou tvurci sveta toleruji.
Tolerují v IC rovině, třeba zrovna na tvoje IC upozornění jsem drowům věnoval dárek, který mohl končit jejich ulovením, předáním inkvizici a upálením. Nevím, zda drowové hořej, no katova sekera to jistí.

Je to o akcích, kteří hráči vyvíjejí aktivitu...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:31 10. Aug 2011
by Hafen
Ikstremist wrote:Mě zase vadí drowové co si myslí že lízt na povrch single a lovit lowlevely je sranda, kterou tvurci sveta toleruji.
Zato kdyz totez delaji nadzemci, tak je to taky strasna sranda :biggrin:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:34 10. Aug 2011
by Narsith
Hafen wrote:
Ikstremist wrote:Mě zase vadí drowové co si myslí že lízt na povrch single a lovit lowlevely je sranda, kterou tvurci sveta toleruji.
Zato kdyz totez delaji nadzemci, tak je to taky strasna sranda :biggrin:
Nechcete tuhle diskuzi přenest někam jinam ? :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:40 19. Aug 2011
by -RoF-
Vadí mi lennost některých hráčů se více zapojit do dění na Thalii a následně jejich remcání nad tím, že se nic neděje.
Honbu za expama, lootem, sexpením a podobně chápu, dělám to taky, ale u toho se věnuju i nějaké aktivitě na modulu.

A výmluvy na to, že DM nic nedělají neberu. DM nic dělat nebudou dokud neuvidí aktivitu. Začarovaný kruh :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:22 19. Aug 2011
by Braenn
A mě prosím vadí, jaký děsný lowlevel mají ti chudáci drowové, co se spawnují cestou na ivory.

To je ostuda, kde je pak nějaký respekt a strach? :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:27 19. Aug 2011
by Hafen
Braenn wrote:A mě prosím vadí, jaký děsný lowlevel mají ti chudáci drowové, co se spawnují cestou na ivory.

To je ostuda, kde je pak nějaký respekt a strach? :D

Tak nas prijd naexpit:)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:30 19. Aug 2011
by Braenn
Jestli expení PC pomůže k tomu, aby NPC u karathy byly silnější, někoho vám pošlu :P

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:38 19. Aug 2011
by Hafen
Pomuze...misto npc tam budou PC :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:48 19. Aug 2011
by Derken-
To jo :D Gardisty s TS helmama, Pouštní čokly s AB 45 máte skoro všude.. Dejte na povrch ty hlídky s těma implozema a timestopama od drowů, to je teprve vejvar. To se vždycky leknu, když běžim tunelem a najednou timestop, protože si hlídka chce zabít pavoučka :roll: Pak přiběhne kněžka a kydlí do chudáka pavoučka implozi :mrgreen: