Page 6 of 6

Re: flame

Posted: 10:33 26. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:
kucik wrote:Pokud si rozjedes server, mysql a nwnx, tak jo :)
Hmm, tak nic :?

...a souběžně někde jinde běžet nemůže?
Důvod? chceš zase hráče dělit?
Myslíš, že by na ST přešlo něco podstatného ze stávajících hráčů? Osobně si myslím, že ne. Max. plevel, který k elitě netíhne (či se do ní nedokáže dostat :lol: )

Re: flame

Posted: 10:54 26. Nov 2013
by Barbar321
Puxina wrote: Mě by spíš zajímal důvod, proč chce starou Thalii. Já nevím všichni se těšili na novou thalii, která se dodělává a tak dále, proč se tedy vracet ke staré :).
Však já taky neházím (zatím) flintu do žita. Napsal jsem svůj názor a kam se dle mě zatím ubírá nastavení na NT (nekritizuju, jen hodnotím svým názorem). V tomto ohledu (při nastavení, které tu nyní je) si z dlouhodobějšího hlediska více zahraju na ST.
Puxina wrote: Mě včera, co jsem hrál jen děsně ubíjely ty lagy, zvlášť při tvorbě oblečení pro postavu.
S tím se dá jen souhlasit. Koukat na potvoru těsně před mojí postavou a dvě minuty čekat, jak to vlastně dopadne, zda-li uteče a nebo ne. Krom toho mě i dost deprimuje to čekání při načítání lokace. 16s se nic neděje, pak se cca dalších 15s načítá. No, nejspíš to bude problém u mě a budu spíš muset zainvestovat do lepšího vybavení
Puxina wrote: Jinak lokace města moc hezké, sice jsem nenašel tu cestu do Ivory, ale už asi tuším kama by to šlo. Město je trošku bludiště, ale na to si člověk zvykne. Jinak má to město své kouzlo. Líbí se mi hodně ty sochy s popisema, nějaké ty cedule a tak dále.
Tak o tom žádná. Na staré Thalii jsem se nikdy nezastavil, abych si prohlídl krajinku. Zde je přímo okouzlující. Takže jsem s postavou jen stál a kouzkal jsem (tehdá jsem také chtěl aspoň chytat ryby, ale bohužerl to ještě prý nefunguje). S městem bych s tebou nesouhlasil. Spíš přesně opačně. Jedna ulice bez postranních paralerních cest (tedy aspoň střední město). Ale i to mě učarovalo. Opravdu jak město středověké (i když s tou pákou, s kterou si libovolně zavře mříž kdokoliv.. no nevím, nevím. )
Puxina wrote: Jen obchodnici v přístavu prodávali všichni to samé (kudlu na stahování, křesadlo, prut a pak další věci), ale to se asi doladí.
Nenašel jsem v prodeji jednoruční kopí a obouruční šavle byla za nedostupnou cenu, ale budiž :).
Také jsem to postřehl, ale to musel udělat nějaký opravný balíček. S první testovací postavou jsem ten problém neměl a nabídek tam bylo víc (i když klenotník měl myslím ryby)

Re: flame

Posted: 15:52 26. Nov 2013
by Puxina
Taky vám na nové Thalii blbnou háčky a čárky v textech NPC a pak ve výběru zaměření na zbraň?

Re: flame

Posted: 16:07 26. Nov 2013
by kucik
A jak blbnou? Chyběj úplně, nebo s nima něco je? Ono stačí, aby to někdo přeuložil se zakázanou diakritikou.

Re: flame

Posted: 16:10 26. Nov 2013
by Grin
nebylo by lepsi dotazy ci hlaseni chyb na NT drzet v jednom vlaknu?

Re: flame

Posted: 16:12 26. Nov 2013
by Puxina
kucik wrote:A jak blbnou? Chyběj úplně, nebo s nima něco je? Ono stačí, aby to někdo přeuložil se zakázanou diakritikou.
No "ž" a "š" chybí úplně a třeba "ř,č" hází divné znaky nějaké obrácené otazníky a taky.

Re: flame

Posted: 16:25 26. Nov 2013
by Barbar321
Puxina wrote:Taky vám na nové Thalii blbnou háčky a čárky v textech NPC a pak ve výběru zaměření na zbraň?
mě to dělá v tipech při načítání lokací

Re: flame

Posted: 23:32 26. Nov 2013
by Bahnak
Ppotvrzuji, taktéž nemám v loading screenu háčky a čárky - místo nich jsou mezery.

Re: flame

Posted: 23:37 26. Nov 2013
by Bruciacullo
Tento topic rozhodně není vhodný k hlášení chyb. Pro přehlednost a dohledatelnost je hlaste do příslušných vláken...

Re: flame

Posted: 16:38 27. Nov 2013
by Rejty
Bruciacullo wrote:Tento topic rozhodně není vhodný k hlášení chyb. Pro přehlednost a dohledatelnost je hlaste do příslušných vláken...
A pokud možno nejlépe každou chybu do nového tématu.