Page 6 of 8

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:03 13. Oct 2011
by Miking
Věci co mám já...

Harfička plamená zbran, dobití z 1 na 50 naboju cca 100 zlatek. pořizovací cena .. už nevím 30-50k
plamená zbran(10) / 3naboje- 1 použití / celkem 15 vystřelu
směšná cena za provoz, na to že přidá +10 dmg ohněm na asi 2 minuty


Kytara kamené kuže, dobití cca 300 zlatek
pořizovací cena 65k
kamená kuže (7) / 2naboje použití/ celkem 25 výsstřelů
Supr přesílená věc, provoz taktéž téměř zdarma, kamenka vydrží do obouchání, nebo do meditace


hulka brány dobití 700zlatek/za 1 náboj (celkem 50 naboju)
pořizovací cena 120k
brána(17) / 1naboj použití
neuveřitělně silná hulka. možno ji použivat už na 12 levlu a pobiju s ni takové bosy, ke kterým bych se jinak strachy nepřiblížil ani v invisce.
Možna ji jde používat i dřív, na tomto levelu jsem ji ziskal.


Pak mi přijde jako dost přesílená věc prsten obnovení, ale jak se zdá téměř nikdo jej nevyužívá.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:07 13. Oct 2011
by -RoF-
DenGrasse wrote:To bnyl příklad, zkus použít mozek a dosadit jinou cenu. Libovolnou.
Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?

Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:14 13. Oct 2011
by J.F.Payne
-RoF- wrote:Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?

Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Neber všechno zbytečně jako urážku. Pobídnutí "mysli, chlapče, mysli" snad mezi ně nepatří, ne?
Kromě toho je DM stejný člověk, homo sapiens sapiens, jako hráči.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:14 13. Oct 2011
by -RoF-
J.F.Payne wrote:
-RoF- wrote:Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?

Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Neber všechno zbytečně jako urážku. Pobídnutí "mysli, chlapče, mysli" snad mezi ně nepatří, ne?
Kromě toho je DM stejný člověk, homo sapiens sapiens, jako hráči.
Občas se to forum zde trošku zvrhává a nevím jestli ej to dobré.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:17 13. Oct 2011
by DenGrasse
-RoF- wrote:
DenGrasse wrote:To bnyl příklad, zkus použít mozek a dosadit jinou cenu. Libovolnou.
Není škoda, že se mezi sebou uráží hráči?
Proč ještě aby DM urážel hráče?
Nemají být DM a právě hlavní DM takovým vzorem pro hráče?
Až budu někoho urážet, RoFe, poznáš to.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:20 13. Oct 2011
by J.F.Payne
Abychom se vrátili k tématu, pokud je to tak, jak píšše miking, zdá se mi to tedy dost přesílené. Pochopil bych, kdyby v hůlkách byly nějaké jednoduché boostovací kouzla jako kouzelné brnění, spěch, vzhled ducha, nebo prskavky ala magická střela, fireball, ledová bouře, strach, vyvolávání... Ala Baldur´s Gate :) Mocnější schopnosti nechat holím...?

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:23 13. Oct 2011
by Alvarion
kucik wrote:Když jsem teď projížděl výpočet modifikátoru za summony, tak mi přijde, že je tam renonc. Pokud jde parta se summonem/companionem etc, tak má vyšší postih, než by měla mít.
Kucíku děkuju moc!

Má základní mise topiku byla :
1. Pokusit se nechat zrusit nějaké hůlky pro vyvazenost - to se nepovedlo, me postavy maji UMD tu vyhodu si moc rád dopřeji.

2. Poukázat, že mág se summonem i parta se summonem je penalizována moc. jak to vypadá asi nejsem tak špatný pozorovatel.

Opravdu děkuji moc.

PS: abych se vyhnul do budoucna reakcím schizofrenní dvojice prasete a králika, která sice vůbec neví o čem je řeč, ale rejt musí, budu případné připomínky už vždy v přehledé formě zasílat Kucíkovi ve formě PM.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:25 13. Oct 2011
by kucik
Upozorňuje, že na většinu věcí, které mi přijde do PM rychle zapomínám.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:25 13. Oct 2011
by Derken-
RoF je jen moc vztahovačnej a mluvi zase za ostatni :)

Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada :)

A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibi :) To byla taky jedna z vybornych schopnosti maga... Na TO 60+ totiz snad zadny roguny nejedou :)

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:26 13. Oct 2011
by Nalkanar
Líbí se mi jak to LDamian sepsal - ano mág je na něco vynikající, ale omezit některé opravdu silné hůlky by bylo fajn. Distribuce do podtemna je jasná věc, osobně nechápu proč tam nemají (údajně) i ty botky a kapuce jak povrch.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:33 13. Oct 2011
by -darkvision-
.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:33 13. Oct 2011
by KaTo
DenGrasse wrote:...Až budu někoho urážet, RoFe, poznáš to.
Ne, nepozná! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: (tak schválně, je to urážka, není to urážka...a jestli tak koho :surprised: :D )

to Jon: Ale lidem s UMD je srdečně jedno, zda je příslušný spell na hůlce (protekce proti zlu), holi (Brána) nebo harfě (rychlost) či botech (kamenka) nebo hadrech (TS). Hlavně že je! :)

to all: Pokud by se sebrali hůlky z shardu (jsem zvědav jak by se vybírali zase z inventářů), jen to rozevře nůžky mezi lidmi s alchemkou a bez ní. Tj. mezi nováčky a starými mazáky.
Pokud už by se měli hůlky brát (a fakt si nemyslíám, že by měli), konkrétně ty "pasivní" buffovací, tak nad tím přemýšlet...hooodně přemýšlet.

to Derken: S tou přesílenou pixinou souhlasím, že by se měla ořezat. Btw - odemykání blížící se 60tce náááhodou někteří DEXaři mají :lol: .

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:33 13. Oct 2011
by Derken-
Mě vyrazila dech hůlka mind blanku....

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:38 13. Oct 2011
by Alvarion
Derken- wrote:Mě vyrazila dech hůlka mind blanku....
Mel jsem ji v seznamu ji zrusit...... Mind blank a protection form spells to jsou dve kouzla, ktera by magovi mela vysostně zůstat.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:40 13. Oct 2011
by -darkvision-
Derken- wrote:RoF je jen moc vztahovačnej a mluvi zase za ostatni :)

Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada :)

A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibi :) To byla taky jedna z vybornych schopnosti maga... Na TO 60+ totiz snad zadny roguny nejedou :)
Nic nebude ! To radši vemte me, z Izzrara je skoro škvarek už v tom pekle. :twisted: