Page 6 of 14

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:39 01. Nov 2011
by kucik
Ty to rozhodnutí měníš rychlejc, než Pajule postavy.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:51 01. Nov 2011
by Radim
kucik wrote:Ty to rozhodnutí měníš rychlejc, než Pajule postavy.
To néééé :mrgreen: ,
ale z krizové situace je zase pohodička,sice pojedu jak šroub,ale lepší než drátem do voka.Drowáci šetřete vejčíček má skoro 30 let tam to zapijem!!!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:55 01. Nov 2011
by -darkvision-
vejčíček?

edit: Jo už to vidím, chybí Ti tam čárka v té větě, teď mi to už dává smysl :biggrin:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 18:40 01. Nov 2011
by Pajule
Kucíku pfff..

mimochodem nedorazím ;)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 21:04 01. Nov 2011
by Rejty
Radime, křesla tam jsou tři, je tam teď i gauč.
Pajule wrote:mimochodem nedorazím ;)
Proč nám říkáš obecně známé věci? :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:00 01. Nov 2011
by Pajule
REJTY na tom poslendím srazu sem byla náhodou - důkaze je aj fotka a to sem byla nemocná sakra

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:01 01. Nov 2011
by Rejty
Divný. Na posledním? Že jsem si tě na letním srazu nevšiml... :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:03 01. Nov 2011
by Pajule
6 let mam v době letního srazu tábor :D ještě si musíš dva roky počkat, pak už na něj nebudu moct, tak třebas dorazím :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:22 09. Nov 2011
by Braenn
V čajce jsme hovořili o možnosti hromadnějšího přesunu vlakem - kdo by do toho šel?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:24 09. Nov 2011
by Derken-
Derkén by šel 8)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:26 09. Nov 2011
by Bahnak
Tak já bych do toho šel taky, ve vlaku bude prdel kor jestli se nás tam sejde více hlav s více lahvemi alkoholu :-D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:26 09. Nov 2011
by Molly23
Braenn wrote:V čajce jsme hovořili o možnosti hromadnějšího přesunu vlakem - kdo by do toho šel?
Zapomínáš že jsi se už se mnou a s Bahnákem nasáčkovala Kucikovi do káry :D:D:D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:28 09. Nov 2011
by Braenn
Molly23 wrote:
Braenn wrote:V čajce jsme hovořili o možnosti hromadnějšího přesunu vlakem - kdo by do toho šel?
Zapomínáš že jsi se už se mnou a s Bahnákem nasáčkovala Kucikovi do káry :D:D:D

no jo, ale mistr sám napsal:
kucik wrote:Ja vzhledem ke sve lenosti s nejvetsi pravdepodobnoti autem pojedu. Leda byste me prekecali na velkou drupu vlakem.
:D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:43 09. Nov 2011
by -darkvision-
Do srazu Rejty ode mě dostane tu lokaci 8) ... nechcete udělat něco jako, že když to fakt stihnu, tak mi koupíte pivo? :lol:

EDIT: Abych nebyl oot, tak vlakem taky pojedu. 8)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:53 09. Nov 2011
by Bahnak
Pivo ti klidně koupím, ale s bráškou mi na oplátku vysázíte na stůl pivka co visíte mě ju?

Jo a opakuju:
Letos NEBUDU doplácet lístek v hospodě!
Budu si pít na vlastní lístek, ne jako loni v Simsalabimu!

Už žádné placení ledových čajů, hříbkových omáček a jiných hovadin!