Page 6 of 14
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:39 01. Nov 2011
by kucik
Ty to rozhodnutí měníš rychlejc, než Pajule postavy.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:51 01. Nov 2011
by Radim
kucik wrote:Ty to rozhodnutí měníš rychlejc, než Pajule postavy.
To néééé

,
ale z krizové situace je zase pohodička,sice pojedu jak šroub,ale lepší než drátem do voka.Drowáci šetřete vejčíček má skoro 30 let tam to zapijem!!!
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:55 01. Nov 2011
by -darkvision-
vejčíček?
edit: Jo už to vidím, chybí Ti tam čárka v té větě, teď mi to už dává smysl

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:40 01. Nov 2011
by Pajule
Kucíku pfff..
mimochodem nedorazím

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:04 01. Nov 2011
by Rejty
Radime, křesla tam jsou tři, je tam teď i gauč.
Pajule wrote:mimochodem nedorazím

Proč nám říkáš obecně známé věci?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 22:00 01. Nov 2011
by Pajule
REJTY na tom poslendím srazu sem byla náhodou - důkaze je aj fotka a to sem byla nemocná sakra
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 22:01 01. Nov 2011
by Rejty
Divný. Na posledním? Že jsem si tě na letním srazu nevšiml...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 22:03 01. Nov 2011
by Pajule
6 let mam v době letního srazu tábor

ještě si musíš dva roky počkat, pak už na něj nebudu moct, tak třebas dorazím

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:22 09. Nov 2011
by Braenn
V čajce jsme hovořili o možnosti hromadnějšího přesunu vlakem - kdo by do toho šel?
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:24 09. Nov 2011
by Derken-
Derkén by šel

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:26 09. Nov 2011
by Bahnak
Tak já bych do toho šel taky, ve vlaku bude prdel kor jestli se nás tam sejde více hlav s více lahvemi alkoholu

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:26 09. Nov 2011
by Molly23
Braenn wrote:V čajce jsme hovořili o možnosti hromadnějšího přesunu vlakem - kdo by do toho šel?
Zapomínáš že jsi se už se mnou a s Bahnákem nasáčkovala Kucikovi do káry

:D:D
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:28 09. Nov 2011
by Braenn
Molly23 wrote:Braenn wrote:V čajce jsme hovořili o možnosti hromadnějšího přesunu vlakem - kdo by do toho šel?
Zapomínáš že jsi se už se mnou a s Bahnákem nasáčkovala Kucikovi do káry

:D:D
no jo, ale mistr sám napsal:
kucik wrote:Ja vzhledem ke sve lenosti s nejvetsi pravdepodobnoti autem pojedu. Leda byste me prekecali na velkou drupu vlakem.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:43 09. Nov 2011
by -darkvision-
Do srazu Rejty ode mě dostane tu lokaci

... nechcete udělat něco jako, že když to fakt stihnu, tak mi koupíte pivo?
EDIT: Abych nebyl oot, tak vlakem taky pojedu.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:53 09. Nov 2011
by Bahnak
Pivo ti klidně koupím, ale s bráškou mi na oplátku vysázíte na stůl pivka co visíte mě ju?
Jo a opakuju:
Letos NEBUDU doplácet lístek v hospodě!
Budu si pít na vlastní lístek, ne jako loni v Simsalabimu!
Už žádné placení ledových čajů, hříbkových omáček a jiných hovadin!