Page 6 of 17

Re: SWTOR

Posted: 17:23 14. Dec 2011
by Daanri
A podla ktoreho vyjadrenia? Bo zatial co kukam tak som ziadne oficialne vyhlasenie ako budu ludia pustany do hry nenasiel.

Re: SWTOR

Posted: 17:36 14. Dec 2011
by KaTo
Daanri wrote:A podla ktoreho vyjadrenia? Bo zatial co kukam tak som ziadne oficialne vyhlasenie ako budu ludia pustany do hry nenasiel.
Hledat se mi to nechce, ale na officu fóru je/bylo.
edit: Takové "žlutý" příspěvek od GM.
P.S.
Já dostal povolení v dnešní první vlně (tj. v 15:00 CET) mailů. A jen co děti ubiju do postele, chci říci, uložím :twisted: , vrhnu se na Jedie (myšleno je střílet jako vzteklý psy).

Re: SWTOR

Posted: 17:50 14. Dec 2011
by Daanri
No ja presiel ofic forum cele a nejak tam nic take nevidim, ze vsetci budu 15 hrat. Ako teoreticky to tak vyzera z tych vyhlaseni, ale myslim, ze vyslovene to tak povedane nie je nikde.

Ja este stale netrpezlivo cakam. ;)

Re: SWTOR

Posted: 18:02 14. Dec 2011
by KaTo
Daanri wrote:No ja presiel ofic forum cele a nejak tam nic take nevidim, ze vsetci budu 15 hrat. Ako teoreticky to tak vyzera z tych vyhlaseni, ale myslim, ze vyslovene to tak povedane nie je nikde.

Ja este stale netrpezlivo cakam. ;)
Všeci ne. Jen ti s zaregistrovaným preorderem mají "právo" se do hry dostat před 20.12. a "tvrdilo se", že by to mělo být "až" o 5 dní dřív.
Aspoň já to pochopil jako "až" o 5 dní, ale už jsem se potkal s názorem "minimálně" o 5 dní. Je to jen slovíčko, nicméně docela "fatální" :lol: . Btw - s pouštěním do hry začali dokonce o 7 dní dřív.

Re: SWTOR

Posted: 18:09 14. Dec 2011
by Daanri
Ale jo to vim - tym vsetci som myslel ludi s preorderom. Viem, ze zalezi kedy si ten preorder zadal a postupne na zaklade toho pustaju ludi do hry vo vlnach. Dnes boli uz 2 vlny, vcera 4 + 1 bonusova. Len nejak ma zarazilo, ze sa maju dostat do hry vsetci(s preorderom) uz 15, pretoze take vyjadrenie som nikde necital.

Re: SWTOR

Posted: 18:27 14. Dec 2011
by KaTo
Daanri wrote:...ze sa maju dostat do hry vsetci(s preorderom) uz 15, pretoze take vyjadrenie som nikde necital.
Offico má vyjít hra 20.12. Což vychází na 15.12., ale skoro bych vsadil vlastní sestru, že jsem PŘÍMO datum 15.12. v tom článku neviděl, že se tam bavili o "předčasném přístupu až o pět dní". *krčí rameny*

Re: SWTOR

Posted: 18:31 14. Dec 2011
by Daanri
Jop tak to vychadzi - najskor to bolo az 5 dni a potom to rozsirili na 7. Proste nezostava nic len cakat netrpezlivo na ten mail. ;)

Re: SWTOR

Posted: 17:06 15. Dec 2011
by Daanri
Tak a je to tu, este k tomu mi dnes prisla aj krabica s hrou. No proste skvely den. :)

Re: SWTOR

Posted: 18:35 16. Dec 2011
by Bahnak
Tak sbohem chlapi, teď vás hodně dlouho neuvidíme...

Re: SWTOR

Posted: 18:43 16. Dec 2011
by Práček
Bahnak wrote:Tak sbohem chlapi, teď vás hodně dlouho neuvidíme...
vsadíme se? :mrgreen:

Re: SWTOR

Posted: 23:46 16. Dec 2011
by G-ladiator
Ještěže na to nemám prachy......

Re: SWTOR

Posted: 00:55 19. Dec 2011
by kokosak
Hehe... tak dneska poprvé RP v rámci SWTOR. Po prohraným duelu s džedájem. Dobrej, hoch, dobrej. Mám pocit, že mezifrakční RP půjde líp, jak uvnitř frakce.

Re: SWTOR

Posted: 10:56 19. Dec 2011
by KaTo
kokosak wrote:....Po prohraným duelu s džedájem...mezifrakční RP půjde líp, jak uvnitř frakce.
Co chceš po PROHRANÉM duelu RPit mezi Sithy? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: SWTOR

Posted: 12:03 19. Dec 2011
by de Aers
KaTo wrote:
kokosak wrote:....Po prohraným duelu s džedájem...mezifrakční RP půjde líp, jak uvnitř frakce.
Co chceš po PROHRANÉM duelu RPit mezi Sithy? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mučení, trestání, svazování a tak ne ? :oops:

Re: SWTOR

Posted: 13:59 19. Dec 2011
by J.F.Payne
Image