Time stop a povolání epického draka
Re: Time stop a povolání epického draka
A prdí taky draci?
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Time stop a povolání epického draka
Podívám se do Draconomiconu
...
Tak Draconomicon se touto otázkou nezabývá, což mě velice zklamalo.
...
Tak Draconomicon se touto otázkou nezabývá, což mě velice zklamalo.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Time stop a povolání epického draka
Draci nemůžou prdět protože by si přitom sežehli pr...
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Time stop a povolání epického draka
Draci prdí. Většinou ale na revers. Proto je nesprávné označení "dračí dech", nicméně věrohodné pojmenování této schopnosti by se mohlo dotknout zejména útlocitných hráčů rddček.
PUF!
Re: Time stop a povolání epického draka
Že dračí aura je útočná akce, která je zakázaná je v této chvíli pouze tvůj soukromý výklad pravidel. Žádné tvé vybarvení, ani jiné zvýraznění textu to nezmění.Derken- wrote:
A jakou cast nechapes?
Aura je utocna akce
Summon NEsmi utocit
je to V PRAVIDLECH
PUF!
Re: Time stop a povolání epického draka
A co to podle tebe je? Boost jako třeba mass haste? Je to plošná útočná akce stejně jako curse song, banshee a další 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Time stop a povolání epického draka
Dračí aura není útočná akce... hráče ale efekt který má vyvolané npc v základu.
Re: Time stop a povolání epického draka
Dobrá otázka. Podle mě jde o implementaci DnD dračí "frightfull presence". Citát z 3,5 edice:Derken- wrote:A co to podle tebe je? Boost jako třeba mass haste? Je to plošná útočná akce stejně jako curse song, banshee a další
Frightful Presence (Ex): A young adult or older dragon can
unsettle foes with its mere presence. The ability takes effect automatically
whenever the dragon attacks, charges, or flies overhead.
Nejedná se tedy o to, že by drak zakouzlil Fear. Je prostě STRAŠNEJ. Je to vobrovský děsivý hovado. Že se ho lekneš, nebo nelekneš tak nezávisí ani tak na tom, jestli "odoláš kouzlu", jako spíš na tom, jestli se před drakem neposereš strachy. Takže dohadovat se o tom, jestli si drak může, nebo nemůže hodit auru, když má strach vzbuzovat prakticky pořád je podle mě úplně irelevantní a nepodstatná diskuse.
PUF!
Re: Time stop a povolání epického draka
zdravim, sic aura neni primo utocna akce, ale pokud by se i nadale mohl drak nebo jine podobne sumony takhle pouzivat, vypadalo by to pri stretu s wiznou/sockou pokazde nasledovne. Caster sesle mordekaina, aby popadali pripadne imky a nasledovne(klidne v tom samem kole) time stop. Pak vyvola draka a obeha s nim vsechny zucastnene protivniky. Pokud se hazi na hod pokazde kdyz protivnik vstoupi do aury nebude jiste problem vzit odolnejsi jedince na will vickrat.
Otazkou je, zda vedeni chce, aby se takto vyhravali cvc a cvn souboje.
Jinak ano, musim dat za pravdu tem, ze pravidla pro pouziti TS v tomto pripade nemluvi zcela jasne.
Otazkou je, zda vedeni chce, aby se takto vyhravali cvc a cvn souboje.
Jinak ano, musim dat za pravdu tem, ze pravidla pro pouziti TS v tomto pripade nemluvi zcela jasne.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Re: Time stop a povolání epického draka
Pro kokosák: Problém je ten, že NWN tuhle "dračí" schopnost neumí aplikovat jinak, než "aktivací" Aury strachu (btw - drak ji myslím technicky nečaruje, ale používá jako feat, aktivace aury je "nepřerušitelná") Jenže že derken a spol metagejmují, protože vědí, že tenhle vyvolaný summon je proti jejich postavám seno...a nemít tu auru, tak ho zrasí během dvou kol.kokosak wrote:...dračí "frightfull presence"....že by drak zakouzlil Fear. Je prostě STRAŠNEJ. ...
Offico pro tým: To je opravdu takový problém kontaktovat Rejtyho, aby si přečetl tento topic nebo mu ho přetlumočit či (nedejbože
Dračí sumonn, který si v TS aktivuje auru strachu ALE NEZAUTOCI, se používat smí: Ano nebo Ne?
Btw - tahle část je pro Bahňáka, kterýmu pořád chybí flame, ale sám má hnědý bezpečnostní trenky
*rozbrečí se* Ale tatíííí, dyť Drak tu auru nemá hned po "vysumonování", on si ji musí systémově načarovat *dupne vztekle nožkou*. Takže to je kouzlo a to se v TS nesmííííí!!! *rozbrečí se* A krom toho kamarádi si dali permku! A hlavně se to nesmí, protože sme toho draka nevyvolali my!
edit Grin: Ale ten mág by v TSku neměl se sumonnem pobíhat, aby opakovaně házel soupeřům na vůli. To už je "používání" draka. aspoň jak to chápu já.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Time stop a povolání epického draka
Pokud by wizna obíhala s drakem zůčastněné, pak by to bylo jednoznačně e-e. Draka se můžeš leknout v momentě, co se před tebou objeví. Dokud je drak v TS, nikdo krom wizny ho nevidí.Grin wrote:....
BTW mě teda napadá dost lepších způsobů, jak využít ten omezenej čas v TSku, než pobíhat se summonem za zadkem jak idiot jen proto, aby si protistrana hodila jeden sejv navíc. Vzhledem k velikosti aury a "jednoduchosti" ovládání summona se myslim víc ani nestihne.
PUF!
Re: Time stop a povolání epického draka
Neříkejte, že je s itemama na vůli nebo s bonusama proti strachu, nebo z featama (epickej feat vůle se hodně hodí) problém přehodit to DC...?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Time stop a povolání epického draka
V tom případě ale pak nechápu, proč ta aura nepůsobí i na ty "hodný" proč jen na ty s odporem? Jen ty co máš červený? A na modrý ne? Proč na modrý ne? Když má vzbuzovat co má ??kokosak wrote:[ Je to vobrovský děsivý hovado. Že se ho lekneš, nebo nelekneš tak nezávisí ani tak na tom, jestli "odoláš kouzlu", jako spíš na tom, jestli se před drakem neposereš strachy. Takže dohadovat se o tom, jestli si drak může, nebo nemůže hodit auru, když má strach vzbuzovat prakticky pořád je podle mě úplně irelevantní a nepodstatná diskuse.
Proč? Protože NWN, nějakej setting a kdyby se tu mělo řešit že nechodíme na wc, protože jíst musíme a tak když nejíme tak bychom měli umírat etc.
FAKT DROBNOSTI.
Fakt je že když jsi v auře strachu tak si musíš hodit na vůli. Fakt je že jen ty na které máš odpor. Odpor dáváš lidem před tím než na ně co? Než na ně ZAÚTOČÍME , tudíž já auru strachu beru jako útočnou akci, když to mé NEPŘÁTELÉ může nějakým způsobem ovlivnit.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Time stop a povolání epického draka
O tom by se dalo polemizovat... negativně ovlivní postavu, což beru jako utočnou akci... takže zautočí čí nezautočí?KaTo wrote:Dračí sumonn, který si v TS aktivuje auru strachu ALE NEZAUTOCI
Co není zakázáno, je povoleno... nikde zákaz jakkoliv pohybovat se summonem nevidím... a jestliže pro některé jedince aura není utočná akce, je vlastně zcela jedno kam a jak se proběhne, že ve výsledku mají všichni fear je asi taky zcela nepodstatné, nechtěl by někdo udělat auru kde by se házelo rovnou na smrt?KaTo wrote: Ale ten mág by v TSku neměl se sumonnem pobíhat, aby opakovaně házel soupeřům na vůli. To už je "používání" draka. aspoň jak to chápu já.
Re: Time stop a povolání epického draka
Ne každej přehodí DC 30J.F.Payne wrote:Neříkejte, že je s itemama na vůli nebo s bonusama proti strachu, nebo z featama (epickej feat vůle se hodně hodí) problém přehodit to DC...?