Page 6 of 7

Re: Anketa : povolání

Posted: 11:11 07. Apr 2012
by -RoF-
Dnes už není 1.apríl ne? :roll:

Re: Anketa : povolání

Posted: 11:17 07. Apr 2012
by J.F.Payne
-RoF- wrote:Dnes už není 1.apríl ne? :roll:
Ne, je 7. dubna.

Re: Anketa : povolání

Posted: 11:32 07. Apr 2012
by de Aers
-RoF- wrote:Dnes už není 1.apríl ne? :roll:
Kraviny bude někdo pořád vymýšlet.

Re: Anketa : povolání

Posted: 11:41 07. Apr 2012
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Mně by se líbilo, kdyby to povolání "obyčejný člověk" nešlo s ničím buildovat a dělalo craft rychleji.
Souhlas.

Re: Anketa : povolání

Posted: 11:49 07. Apr 2012
by G-ladiator
Neřešio se přesně to samé přímo v tomhle topicu?

Re: Anketa : povolání

Posted: 15:23 07. Apr 2012
by Prasokralik
Mě by se taky líbilo povolání obyčejný člověk. Strašně bych je vyndaval v pvp a připadal si strašně hustě.

Re: Anketa : povolání

Posted: 15:40 07. Apr 2012
by Nalkanar
Jen by mě zajímalo, co by takové povolání přesně umělo krom craftu, jaké by to mělo HPčka, útoky apod., protože obvykle pro co si crafter nedojde, nebo nesežene partičku, tak to nezíská.

Re: Anketa : povolání

Posted: 15:47 07. Apr 2012
by J.F.Payne
6 HP/level a AB jako mág...

Každopádně... musel by si to holt obstarat obchodem, nebo doprovázet nějakou partu.

Re: Anketa : povolání

Posted: 16:09 07. Apr 2012
by KaTo
*dumá nad smyslem toho nového povolání* A není to jen zbytečná práce pro scriptery?
P.S.
Tak si založte mága s 0 INT nebo prskavku s 0 char a máte to i bez spešl povolání, ni? Nebo pokud potřebujete mít RP INT, tak kouzla prostě nepoužívejte nebo neútočte...jak praví okřídlené: "Opravdu musíte mít na všechno systém?" :wink: :D

Re: Anketa : povolání

Posted: 17:00 07. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:*dumá nad smyslem toho nového povolání* A není to jen zbytečná práce pro scriptery?
P.S.
Tak si založte mága s 0 INT nebo prskavku s 0 char a máte to i bez spešl povolání, ni? Nebo pokud potřebujete mít RP INT, tak kouzla prostě nepoužívejte nebo neútočte...jak praví okřídlené: "Opravdu musíte mít na všechno systém?" :wink: :D
Take mi unika nejaky rozumny duvod, proc by se kvuli tomu mel scriptovat novej class.

Re: Anketa : povolání

Posted: 17:10 07. Apr 2012
by de Aers
xxxMajkyxxx wrote: Take mi unika nejaky rozumny duvod, proc by se kvuli tomu mel scriptovat novej class.
Přece, aby měli povolání, který bude craftit rychleji :D

Re: Anketa : povolání

Posted: 17:54 07. Apr 2012
by Radim
Jde to rychle i tak jen mít čas

Re: Anketa : povolání

Posted: 18:08 07. Apr 2012
by Prasokralik
de Aers wrote:
xxxMajkyxxx wrote: Take mi unika nejaky rozumny duvod, proc by se kvuli tomu mel scriptovat novej class.
Přece, aby měli povolání, který bude craftit rychleji :D
jop a je to vyčůrané, stačí aby si ve skupině zalžoili tyhle commonery dva lidi a navzájem si vykraftí všechno

Re: Anketa : povolání

Posted: 18:32 07. Apr 2012
by Pajule
jó tady je vidt, že ste nezažili Najíva Virtuse ;) ..ten na to žádný povolání nepotřeboval.. :wink: :roll:

Re: Anketa : povolání

Posted: 19:35 07. Apr 2012
by Kathermara
No koukám, že to na Thalii funguje asi následovně: Někdo dá nějaký návrh. Polovina na to, že by to bylo fajn. Druhá polovina, že je to blbost nebo zbytečnost. A pak se to zamete pod koberec. Není divu, že už nikdo nemá chuť nic vymýšlet nebo organizovat.