Page 6 of 6

Re: Elfština

Posted: 17:58 03. Dec 2013
by soul1
jen tak se zeptám už to funguje?

Re: Elfština

Posted: 18:00 03. Dec 2013
by Nalkanar
Už dávno *naštvaně sleduje elfíky a trpoše*

Re: Elfština

Posted: 22:34 08. Dec 2013
by soul1
Jak to teda zatim vypada? vím že už stim začinam byt otravnej ale tak nějak mě mrzi o kolik RP možnosti tak zatim přichazim a už mě nenapada jak mam osvětlovat proč muj Pul Elf/Pul drak neumi Elfsky:(

Re: Elfština

Posted: 22:40 08. Dec 2013
by Nalkanar
Upřímně hodláš to tu každý den mazat a házet znovu? Myslím, že zrovna jazyky pro nestandartní postavy jsou někde na konci priorit. Chce to hlavně vychytat vážné bugy, nemyslíš?

Re: Elfština

Posted: 23:26 08. Dec 2013
by G-ladiator
Pokud se s elfštinou opravdu tolik setkáváš, zkus se dohodnout s hráči, kteří ji používají, že tvá postava elfštinu zná, ale bohužel to systém momentálně nepodporuje, a zda by mohli v tvojí přítomnosti místo toho, používat třeba kanál šepot nebo (v horším případě) družina.