Page 6 of 10
Re: Skyrim
Posted: 13:04 24. Jun 2012
by de Aers
Se nedají zálohovat Savy ze hry ? Že by sis je hodil jen na flashku bo tak ?
Re: Skyrim
Posted: 13:05 24. Jun 2012
by Prasokralik
jistě že dají, jsou v dokumentech
Re: Skyrim
Posted: 13:09 24. Jun 2012
by XŠevyX
Tohle přesně jsem udělal a nic...

Re: Skyrim
Posted: 08:43 29. Jun 2012
by Paulus
http://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI Myslím, že sem se to hodí více než do hudby. Mimochodem Violin mod náhodou někdo nemá?

Re: Skyrim
Posted: 22:20 04. Jul 2012
by XŠevyX
+1 dobré video
btw. Jojo, ta houslistka má něco do sebe.. už tu někde je na fórum myslím kde předvádí dubstep.
Re: Skyrim
Posted: 01:11 06. Jul 2012
by Absinthorix
Jeli jste někdo plechovku? S mákem jsem si to dával s prstem v nose, ale plechárna dostává nějak na zadek.
Asi jsem nějak špatně rozhodil perky nebo co...
Re: Skyrim
Posted: 01:13 06. Jul 2012
by Nalkanar
Plechárny prý dostávají strašně na prdel, protože nemůžou postupovat stylem "ustupuji a smažím to spelly"

Re: Skyrim
Posted: 01:32 06. Jul 2012
by Prasokralik
Lies...
s plechovkou jsem zabil alduina na levelu 20
Re: Skyrim
Posted: 20:42 06. Jul 2012
by XŠevyX
Já ho killnul na 18. Můj ork s obouručákem a berserkem je k nezastavení
Mě příjde plechovka docela dobrá, je ale fakt že hra za mága je o hodně zajímavější. Možnost kombinace řevů s kouzly je parádní.
Re: Skyrim
Posted: 21:02 06. Jul 2012
by Prasokralik
já měl ancient nord armor set (ten co nosej draugarové) a wuuthrand - sekerku za finální ukol companionů protože se mi to líbilo vzhledově, mít lepší výbavu asi bych ho taky sundal dřív
Re: Skyrim
Posted: 00:12 07. Jul 2012
by Absinthorix
Nalkanar wrote:Plechárny prý dostávají strašně na prdel, protože nemůžou postupovat stylem "ustupuji a smažím to spelly"

Kdyz maji max skill, tak maji sanci pri ustupu na ochromeni protivnika. Plechovka spis musi jet stylem uder stitem a fikmik, nebo obourucne mocny uder a fik ... mik.
Co jste pouzivali nejcasteji - palcat, sekeru, mec? (I v obourucni verzi). V pomeru rychlost/vykon mi prijde optimalni sekera zatim. Palcaty jsou fajn, ale pomaly a mece zase protivniky jen lechtaji.
Priznam se, ze jako plechovka velice casto vyuzivam Tlachoplach/Wabbajack. Prijde mi to jako ultimatni hracka

Re: Skyrim
Posted: 00:29 07. Jul 2012
by Molly23
Já jel jednou kočku přes drápky a docela sranda

Re: Skyrim
Posted: 00:46 07. Jul 2012
by Absinthorix
Vida... říkal jsem si, že bych mohl zkusit Argoniánskou služtičku
inspiruješ
akorát mi chybí "volnost" z Morrowindu

Oblivion byl v tomhle ohledu úplně podělanej a tak jsem ho ani nehrál, Skyrim je už o něco lepší, ale Morrowind u mě vede - možnost vytvářet si vlastní kouzla a efekty - k nezaplacení. Stejně jako volba v jaké ruce co postavička ponese

sice "hloupůstka" ale potěšilo to
Re: Skyrim
Posted: 01:02 07. Jul 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Nalkanar wrote:Plechárny prý dostávají strašně na prdel, protože nemůžou postupovat stylem "ustupuji a smažím to spelly"

Kdyz maji max skill, tak maji sanci pri ustupu na ochromeni protivnika. Plechovka spis musi jet stylem uder stitem a fikmik, nebo obourucne mocny uder a fik ... mik.
Co jste pouzivali nejcasteji - palcat, sekeru, mec? (I v obourucni verzi). V pomeru rychlost/vykon mi prijde optimalni sekera zatim. Palcaty jsou fajn, ale pomaly a mece zase protivniky jen lechtaji.
Priznam se, ze jako plechovka velice casto vyuzivam Tlachoplach/Wabbajack. Prijde mi to jako ultimatni hracka

samozrejme ze mece

a bud dva jednorucni nebo obourucni, zbran a stit je celkem na prd, stitovej stun je fajn ale kdo to pak má pižlat
Re: Skyrim
Posted: 01:40 07. Jul 2012
by Absinthorix
Mece mi prave prijdou jak placacky na mouchy a kladiva i pres svou silu pomaly jak psi pastva. Ale jo no, sekera je takova zabomys, asi to zkusim s nejakou tou cepeli