Page 6 of 14
Re: Literární koutek
Posted: 17:07 22. Mar 2012
by J.F.Payne
Já mám jako oblíbenýho prasáka Charlese Bukowskiho.
Re: Literární koutek
Posted: 18:42 22. Mar 2012
by Nalkanar
Bukowski není zas takový čuně

Re: Literární koutek
Posted: 18:54 22. Mar 2012
by J.F.Payne
Nooo.... nevím, cos od něj četl... ?

)
Re: Literární koutek
Posted: 18:58 22. Mar 2012
by Nalkanar
Všechny řitě a úřad ... dál jsem nedošel... takže má i lepší kousky?
Re: Literární koutek
Posted: 21:25 22. Mar 2012
by J.F.Payne
Sborník Zápisky starého prasáka, kterej vyšel podle jeho sloupků v novinách, rozhodně stojí za to. A další. Škvár, Kam zmizela ta dívka v květovaných šatech, Kunda a kant... a mnoho dalšího

Re: Literární koutek
Posted: 02:47 23. Mar 2012
by Absinthorix
Raději oslího lejna na biskupském stolci viděti nežli Němce!
--
Kosmas
Re: Literární koutek
Posted: 19:13 28. Mar 2012
by Molly23
Tak dneska jsem si domů donesl Pana Wolodyjowského, moc se na něj těším! Už jsem ho načal!
Re: Literární koutek
Posted: 18:38 14. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Dobrý den,
dovoluji si Vam doporucit jedno z klasickych del Ernesta Hemingwaye o skutecnem hrdinovi.
Slunce v dusi

Re: Literární koutek
Posted: 18:46 14. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Omluvte mou troufalost, snad nikoho neurazim svym, v zapeti druhym doporucenim v tak kratke dobe. Jedna se o jednu z mych nejoblibenejsich knizek. Pokud nebudu prilis troufaly, dovolim si tento historicky roman nazvat primo epickym dilem pojednavajicim o zivote egyptana Sinuheta od jeho detstvi az po jeho stari s uzasnym pohledem na staroveky Egypt.
Slunce v dusi

Re: Literární koutek
Posted: 18:52 14. Apr 2012
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:...
Všechny Waltariho knížky jsou úžasné... Temný anděl, Krvavá lázeň, Tajemný Etrusk... tohohle autora prostě a doslovně žeru
Re: Literární koutek
Posted: 21:55 22. Apr 2012
by Braenn
Re: Literární koutek
Posted: 07:23 23. Apr 2012
by Aulus
xxxMajkyxxx wrote:Omluvte mou troufalost, snad nikoho neurazim svym, v zapeti druhym doporucenim v tak kratke dobe. Jedna se o jednu z mych nejoblibenejsich knizek. Pokud nebudu prilis troufaly, dovolim si tento historicky roman nazvat primo epickym dilem pojednavajicim o zivote egyptana Sinuheta od jeho detstvi az po jeho stari s uzasnym pohledem na staroveky Egypt.
Naprostý souhlas

Pro mě asi nejlepší kniha, co jsem kdy četl.
Re: Literární koutek
Posted: 15:47 10. May 2012
by Molly23
Tak jsem objevil skutečně drsný počin...
The Vagina ass of Lucifer niggerbastard.
Pro zájemce to přikládám PDF

má to 57 stran...
Re: Literární koutek
Posted: 16:32 10. May 2012
by G-ladiator
To zní jako kvalitní literatura

Re: Literární koutek
Posted: 16:35 10. May 2012
by KaTo
To je literatura tak pro 6ti letý děti. Velký (jako
FAKT velký) písmenka, monotématicky se opakující slova. Úrovní obsahu by to mělo potenciál být knížkou možná i pro tříleté, ale nejsou tam obrázky

. Fail

.