Page 6 of 8

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 22:24 11. Mar 2012
by tao kan
Bohůžel taky nedorazím

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 11:39 13. Mar 2012
by Theogil I
Na 99% přijedeme, přinejhorším jen na otočku, ale budeme se snažit dorazit.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 20:54 14. Mar 2012
by jachyra
Pokiaľ budem mať niekoho na stráženie detí, alebo sa niečo nečakané neprihodí, stále chcem ísť.

Rovnako sa ale musí nájsť niekto z Moravy a pod, kto by išiel so mnou v aute, aby cesta vyšla lacnejšie ;) Ja vyrážam z Martina .. kade presne, to sa prispôsobí spolucestujúcim.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 00:04 15. Mar 2012
by Rejty
Zkus se domluvit s Theogilem a Awadarem.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 08:13 15. Mar 2012
by Theogil I
jachyra wrote:Pokiaľ budem mať niekoho na stráženie detí, alebo sa niečo nečakané neprihodí, stále chcem ísť.

Rovnako sa ale musí nájsť niekto z Moravy a pod, kto by išiel so mnou v aute, aby cesta vyšla lacnejšie ;) Ja vyrážam z Martina .. kade presne, to sa prispôsobí spolucestujúcim.
Hezké dopoledne ti přeji,
kdy máš v plánu jet do Plzně a kdy zpátky? Nejsme v zásadě proti se dohodnout, varianty tu jsou. My jsme Brňáci.
Varianty:
1) Můžeš přijet třeba přes Hrozenkov, tím pádem nemusíš kupovat naši dálniční známku, přijet do Brna a schovat auto k nám do garáže, mi vezmeme auto a budeme pokračovat do Plzně.
2) Nebo nás můžeš někde v Brně nabrat a budeme pokračovat dál.

Také se od včerejšího dne dopravujeme na LPG, takže by to mohlo vyjít nastejno.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 12:20 20. Mar 2012
by jachyra
Tak nakoniec žiaľ nepôjdem, lebo mi najmenšie bábo nemá kto postrážiť :(

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 14:01 20. Mar 2012
by rosnicka
vem ho sebou a ja ti ho pohlidam :D prijedu si pro nej do plzne a pak ti ho zasejc dojedu vratit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 12:32 21. Mar 2012
by Thuereg
Docela bych se aj přidal. Je tu někdo kdo jede z prahy? A také jak je to s tim spanim? Sem zatim jedinej kdo by spal na klubovně nebo se dá dohodnout aj něco iné? Záleží na tom esli bude kde spát. Spát na klubovně sám se mi moc nechce:)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 12:37 21. Mar 2012
by Rejty
Tak rozhodně tam s tebou musím spát minimálně já...

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 13:42 02. Apr 2012
by Rejty
Rejty wrote:Jedou :mus_3: :

- Rejty, Igor, Koninho87, Czech_Luthor, Fredy, Fox, Berserk, Kucik, Theogil, Awadar, Žorž
Platí tato sestava? Rád bych už zamluvil hospodu.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 14:21 02. Apr 2012
by kucik
Za mě platí.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 14:52 02. Apr 2012
by Molly23
Já bohužel ne...

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 17:21 02. Apr 2012
by kokosak
Tak já nakonec taky ni.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 17:55 02. Apr 2012
by Žorž
Je dost pravděpodobný, že to budu mít takřka cestou a rád bych se na chvíli stavil, takže mě naopak připsat můžete.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 09:30 03. Apr 2012
by Rejty
Žorži, super, rád tě uvidím.

Jinak to bude tedy spíše komorní sraz, když to všichni takhle zapejkají. No, to napravíte na letním srazu. :ewink:

Půjdeme tradičně do čajovny?