Page 6 of 28

Re: World of Planes

Posted: 19:03 08. Jul 2013
by Molly23
Nejedná se o simulátor, ale prostě to vypadá mnohem opravdovějc a i chování letadel je věrnější a ve hře se vyskytuje daleko méně nesmyslů než ve hře od Wargamingu. Celkově se jedná o mnohem více propracovanou hru.

Hra nabízí různé mody hry jak pro nepiloty co lítaj arkády tak i pro piloty co mají rádi realismus.

Jediný co mě na tý hře fakt sejří jsou přístávací cut scény, kdy počítač převezme kontrolu nad letadlem a postará se o zbytek. Nouzově přistát s totálně rozstříleným strojem byla vždy skvělá adrenalinová výzva :) (která třeba v online Sturmovicích měla vliv i na score teamu a osobní statistiky).

Re: World of Planes

Posted: 19:35 08. Jul 2013
by Shaman88
Tam se musí i startovat a přistávat?
Já první letecký simulátor co jsem hrál jsem smazal po minutách... protože jsem neuměl vzlétnout... Pak jsem se u šturmouvíka naučil vzlétat ale nikdy jsem se na žádném simulátoru nenaučil přístávat....
Takže tak.

Re: World of Planes

Posted: 19:36 08. Jul 2013
by Molly23
Shaman88 wrote:Tam se musí i startovat a přistávat?
Já první letecký simulátor co jsem hrál jsem smazal po minutách... protože jsem neuměl vzlétnout... Pak jsem se u šturmouvíka naučil vzlétat ale nikdy jsem se na žádném simulátoru nenaučil přístávat....
Takže tak.
Zálěží jakej mod hraješ šamane. Tam se vyřádí fakt každej.

Re: World of Planes

Posted: 19:51 08. Jul 2013
by radekdnb
první muj Simulátor byl IL2 :D nejlepší co jsem kdy snad hrál s Dědou jsme to žrali :D...
na WoP už jsem koukal a včera to bratr spustil a nevypadá to zase až tak zle :)

Re: World of Planes

Posted: 19:56 08. Jul 2013
by Shaman88
Mi na tom WoW taky zatím nic nevadí.
Teda nelíbí se mi že když nabourám do vody, tak že je to stejné jak když nabourám do země... To letadlo se zapíchne. Ale zase je úplně super že když mám těžkého stíhače tak můžu bourat do nepřáteslkých letadel a ničit je tak.

Re: World of Planes

Posted: 20:24 08. Jul 2013
by Molly23
Shaman88 wrote:Mi na tom WoW taky zatím nic nevadí.
Teda nelíbí se mi že když nabourám do vody, tak že je to stejné jak když nabourám do země... To letadlo se zapíchne. Ale zase je úplně super že když mám těžkého stíhače tak můžu bourat do nepřáteslkých letadel a ničit je tak.
Jeden z mnoha důvodů proč jsem tu hru ihned zahodil, je plná nesmyslů. Si pamatuji, že když jsem stáhl plyn tak se mi samovolně otevřeli klapky a začala se mi zastavovat vrtule... wtf? Chci udělat immelmannův obrat, hra mi to nedovolila... WTF?!

Hra nemá pohled z kokpitu, model poškození v podstatě neexistuje a završujou to naprosto šílené vývojové stromy.

Re: World of Planes

Posted: 20:31 08. Jul 2013
by Shaman88
Njn. Očekáváš od toho něco jiného než masové hráčstvo.

Re: World of Planes

Posted: 20:42 08. Jul 2013
by Molly23
Já jen prostě nemám rád pitomé hry, které se o něco snaží a přitom to hrozně zkazí.
Zdářný příklad je třeba Call of duty: World at war.
Bitva u Stalingradu a všude možně se povalují vraky tanků Tiger 2 a nad hlavami prolétají obří formace Fw-200.

To mám pak pocit, že vývojáři nad tím vůbec nepřemýšleli a prostě vzali náhodné kusy čehosi a slepili to dohromady prostě aby byla hra a je jim jedno, že ta hra je hromada kravin.

U WoWP mám pocit, že vývojáři nikdy v letadle neletěli, a mnozí ho možná ani neviděli letět.

Stejně tak by mě asi nebavilo, kdyby Thalie neměla reálie a každej si hrál kdovíjaké cosi co ho zrovna napadne, třeba humanofilní polokočky, nebo rytíře jedi atd.

Re: World of Planes

Posted: 20:49 08. Jul 2013
by Shaman88
No to jo, ale hodně lidem jde o efekt. Mě je třeba jedno jak je to letadlo vypadá, když mi řeknou že to je německé letadlo a bude jim čínský mig tak je mi to jedno. Pokud to vypadá dobře, dobře se to hraje a nemusím u toho přemýšlet tak je mi jedno letadlo má dobové barvy nebo jestli má neviditelný plášt nebo vystřeluje rakety do vesmíru a na jeho křídlech bojují 2 kungfu fajteři....

Re: World of Planes

Posted: 21:05 08. Jul 2013
by Molly23
Shaman88 wrote:No to jo, ale hodně lidem jde o efekt. Mě je třeba jedno jak je to letadlo vypadá, když mi řeknou že to je německé letadlo a bude jim čínský mig tak je mi to jedno. Pokud to vypadá dobře, dobře se to hraje a nemusím u toho přemýšlet tak je mi jedno letadlo má dobové barvy nebo jestli má neviditelný plášt nebo vystřeluje rakety do vesmíru a na jeho křídlech bojují 2 kungfu fajteři....
Tohle je vše v pořádku, protože v takovém případě se už hra nesnaží tvářit seriózně.
Třeba tohle žejo
Image

Re: World of Planes

Posted: 21:30 08. Jul 2013
by Shaman88
Co to je za hru? Vypadá to drsně.

Re: World of Planes

Posted: 21:32 08. Jul 2013
by Nalkanar
Battlefield Heroes

Re: World of Planes

Posted: 21:37 08. Jul 2013
by Molly23
A je to zadara.

Re: World of Planes

Posted: 21:59 08. Jul 2013
by Shaman88
Tak to si taky stáhnu...

Re: World of Planes

Posted: 22:17 08. Jul 2013
by Bruciacullo
Molly23 wrote:A je to zadara.
a nebyvalo to dřív za nejaky poplatek?