Page 6 of 9
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 14:41 24. May 2012
by Miking
Bruciacullo wrote:Mám pro tebe odvážný návrh, zkoušel jsi.... neběhat? Protože ja tam zkoušel jít s neviditelným npc drowem a pokud nevystřeliš jak poplašena srna.. (což bys neměl když lezeš na povrch očekaval bych ostražitost) tak si jich musíš všimnout zavčas

To je výzva! Zkusím to teda eště jednou. Včera stáli uplně až u schodků, a musel jsem se o ně otřít, jinak to nešlo. Samozdřejmě že jsem běžel co nejrychleji k prvnímu přechodu co sem uviděl.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 14:42 24. May 2012
by Bruciacullo
Miking wrote:Bruciacullo wrote:Mám pro tebe odvážný návrh, zkoušel jsi.... neběhat? Protože ja tam zkoušel jít s neviditelným npc drowem a pokud nevystřeliš jak poplašena srna.. (což bys neměl když lezeš na povrch očekaval bych ostražitost) tak si jich musíš všimnout zavčas

To je výzva! Zkusím to teda eště jednou. Včera stáli uplně až u schodků, a musel jsem se o ně otřít, jinak to nešlo. Samozdřejmě že jsem běžel co nejrychleji k prvnímu přechodu co sem uviděl.
pokud je někdo předtím natáhne k přechodu není to chyba DM

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 14:48 24. May 2012
by Prasokralik
Koninho87 wrote:bez podtemna je to jedna velká nuda.
podtemno jako zmizelo jo?
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 14:49 24. May 2012
by Prasokralik
Theogil I wrote:J.F.Payne wrote:Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
Hodně ubohý. To už ti došli logické argumenty?

vždyť má naprstou pravdu, celá podstata téhle diskuze je "jsem cool drow a nemůžu jít vylootovat karathu, protože zlá GM mi v tom brání kvůli ňákýmu RP"
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 14:52 24. May 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:Koninho87 wrote:bez podtemna je to jedna velká nuda.
podtemno jako zmizelo jo?
k tobě se to ještě nedoneslo? byly smazany všechny civilizací oplývající lokace drowove co ještě hraji živoři v tunelech a čekaji na smrt z rukou výprav za meteorem

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 14:54 24. May 2012
by Prasokralik
davidsoft wrote:[quote="Shaman88"][quote="J.F.Payne"]Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
V těhle hrách není RP. Já nepsal že RP je zbytečné, psal jsem že IC vývoj světa vůbec nehledí na to že se jedná o hru a jak to hráče bude bavit, řeší jen to aby to bylo "historicky" správně.[/quote]V případě WoW není pravda, že by tam RP nebylo. Viz
http://www.czechdream.cz/. V L2 se dřív RP také hrálo. (Mohu doložit několik tisíc screenshotů.)[/size]
//edit: Upřesnění formulace[/quote]
on měl na mysli standardní servery, ne tyhle rp pokusy
a proč to proboha píšeš polovičním písmem? já fakt tvému jednání málokdy rozumím
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 15:11 24. May 2012
by Theogil I
Prasokralik wrote:Theogil I wrote:J.F.Payne wrote:Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
Hodně ubohý. To už ti došli logické argumenty?

vždyť má naprstou pravdu, celá podstata téhle diskuze je "jsem cool drow a nemůžu jít vylootovat karathu, protože zlá GM mi v tom brání kvůli ňákýmu RP"
A včem konkrétně má pravdu? Kdo mu dal právo posílat někoho s jiným názorem hrát jiné hry? Kdo kde mluvil o tom, že kdokoli z podtemna nehraje či nechce hrát v rámci své postavy?
Například námitku napsal zprvu Miking, člověk který za mého působení v podtemnu hrál fenomenální RP s koboldem Frobem, takové RP o kterém se většině postav z povrchu může jen zdát, jak jsem nyní na povrchu poznal, takže odesílat ho jinam je opravdu přinejmenším hloupé.
Tak jinak, mě to třeba vadí, když mě a kohokoli jiného (jakožto dlouhohrajícího hráče a uživatele světa Thalie) posílá někdo hrát singlplayer či jiné hry jen proto, že považuji jeho názory za zcestné a nedokážu se s nimi ztotožnit. To potom klidně můžu napsat ať si jde hrát na jakýkoli HCRP svět a nechá nás se bavit a dýchat tak jako tomu bylo dávno před jeho bombastickým příchodem na Thalii.

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 15:13 24. May 2012
by Theogil I
Prasokralik wrote:on měl na mysli standardní servery, ne tyhle rp pokusy
a proč to proboha píšeš polovičním písmem? já fakt tvému jednání málokdy rozumím
A co mají standardní servry výše zmíněných her společného s NWN? Nějaké logické srovnání? Já žádné nevidím.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 15:18 24. May 2012
by kucik
Theogil I wrote:To potom klidně můžu napsat ať si jde hrát na jakýkoli HCRP svět a nechá nás se bavit a dýchat tak jako tomu bylo dávno před jeho bombastickým příchodem na Thalii.

Můžeš. V tom je celý ten vtip.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 15:19 24. May 2012
by KaTo
Theogil I wrote:...Například námitku napsal zprvu Miking, člověk který za mého působení v podtemnu hrál fenomenální RP s koboldem Frobem, takové RP o kterém se většině postav z povrchu může jen zdát...
budu trochu OT, ale zvědavost mi nedá se nezeptat - Frobo byl ten kobold, co pokládal pasti pod Ivory "v esíčku" vedle cesty, takže všichni "běhači rovně" tam vybuchli/zmrzli/upíchali/pohořeli jako Rathovo alibi s vínem?

Nebo to byl jinej podtemňanskej kobold?
//osobně jsem to považoval za výborný vtip

, už protože ty pasti byly "low-lvl" a běhač musel fakt běžet, aby ho to zabilo, chodič se většinou zastavil na prvních "dvou"

.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 15:38 24. May 2012
by Prasokralik
Theogil I wrote:Prasokralik wrote:on měl na mysli standardní servery, ne tyhle rp pokusy
a proč to proboha píšeš polovičním písmem? já fakt tvému jednání málokdy rozumím
A co mají standardní servry výše zmíněných her společného s NWN? Nějaké logické srovnání? Já žádné nevidím.
creeping a možnost raidovat města/hrady opačné frakce/jiného clanu bez toho, aby se do toho montovaly zlí gm s ňákým rp
vlastně tu plakajícím podtemákům Jon jen ukázal cestu, kde by se jim žilo lépe
nikoho nevyhání, jen dal dobrou radu
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 15:41 24. May 2012
by Krysak
Prase a králiku, je dobře že tu přispíváš, díky takovým jako ty vím, že doktor Rath, Standa gross a jiná pakáž nikdy nevymřou;). jen škoda, že už jsi asi hodinu od tématu.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 15:47 24. May 2012
by Grin
Ze tohle pise zrovna Prasokralik, krerej (pokud mne pamet naklame) je stalym stezovatelem, ze jeho postavy jsou hovna na botach gardistu.

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 16:05 24. May 2012
by Bahnak
Nerozumím už od začátku smyslu tohoto vlákna.
Pokud chci cokoliv změnit ve hře, řeším a měním to ve hře.
Pokud to nejde bez DM, domluvím se s DM na čase.
Krysáku, trpaslíci stojí někde tak že se kolem nich nedá projít? Jestli on to třeba nebude záměr. Dělali jste už kolem této věci něco s DM? Zatím mám pocit že jen naprázdno tlacháš tady ve vláknu. (+ tlachání v OOC vláknu na podtemnáckým foru)
Takže drahé přeživší drowata:
Řešte si problémy s podtemnem sami a netahejte do debaty povrchňany, jednak o celém dění ví kulové a opírají se o "něco z doslechu" a za druhý to sklouzává k vyzrazování IC informací OOC cestou, jak už tady napomínal Kucik. Připomínám že takové jednání není v souladu s pravidly Thalie a může být trestáno.
---
A ještě jedna věc pod čarou, házení špíny na mě či Zaundary je prostě jen kopání dítěte kolem sebe když mu došly argumenty, stěžovat si umí každý, řešit situaci už málokdo, natož dovést akci zdárně do konce.
Krysak wrote:1. Nebyli jsme to mi, ale zaundaři a jejich osobníí GM, ovšem stejně jako museli Němci nést následky Adolfiho řádění, musíme přijmout i část zodpovědnosti i my.
Tyhle rádoby ublížené teorie si nech prosím od cesty, už jen to že píšeš o něčem u čeho jsi sám nebyl a opíráš se o suchý z nosu mě uráží, kor když si mě a Zaundary takhle od pasu bereš nestydatě do huby. Bylo by spíše od věci opřít se o fakta a něco dělat než si tahat holuby z rukávu a nadávat na svět.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 16:12 24. May 2012
by Krysak
Bahnak wrote:
Tyhle rádoby ublížené teorie si nech prosím od cesty, už jen to že píšeš o něčem u čeho jsi sám nebyl a opíráš se o suchý z nosu mě uráží, kor když si mě a Zaundary takhle od pasu bereš nestydatě do huby. Bylo by spíše od věci opřít se o fakta a něco dělat než si tahat holuby z rukávu a nadávat na svět.
Tak je pravda, že náckové taky utekli do světa a nechali obyčejné lidi, aby si reparace vyžrali, jednoznačně simulace poválečného stavu s následky.
Vše HCRP, tak to má být.
Opakuji, ja nemám problém, já porjdu klidně 10x za sebou.....