Page 6 of 6

Re: Těžba v timestopu

Posted: 15:22 22. Aug 2012
by Krysak
Pokud nedošlo k porušení pravidla průchodu dungu v hidu, GS, invisu. Lépe řečeno všechny potvovory se jménem, které jsou na ceste na cílovou destinaci jsou mrtvé, viz oznámení teamu jak postupovat při creepu, potom může mág těžit v time stopu.
Jasná RP vychytávka - parta bude v šoku, že zatímco oni si chystali krumpáčky, mág už má nakopáno. Jako vychytávka super.....
Pokud budou kolem potvory, které stráží rudu i bosse i poklady je to to samé jako vybírání pokladu v time stopu a následuje zasloužená odměna. Jak se jmeuje to oblíbené řešení....? Aha, GM kill.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 09:05 23. Aug 2012
by -RoF-
Takže...může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, můžete to sestřelit, ale to je asi tak vše, co s tím naděláte. :P
Jedinný kdo tady něco písl byl kucik a ten to přece nezakázal. Pokud nenapíše DG nebo Rejty, že se to nesmí tak holt smůla.

Jinak něco o hybnosti a gravitační síla. Není to možné, protože čas se zastavil nebo zpomalil jen z pohledu zastavených. Čas prostě běží dál. Jak jsem psal ve spamu, teoreticky by nešlo o zastavení času, ale o změnu rychlosti nebo prostě Červí díra. Využití zakřivení časoprostoru? Fantas magorie :twisted: Takže by klidně tu skálu odlomil, zrychlení by ho nezabilo, pohoda. :wink:

Re: Těžba v timestopu

Posted: 10:16 23. Aug 2012
by Prasokralik
si zkus jak timestop má fungovat, třeba v singlu

cokoliv tam uděláš se nestane a pak se stane vše naráz jak kouzlo vyprchá

Re: Těžba v timestopu

Posted: 10:56 23. Aug 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:si zkus jak timestop má fungovat, třeba v singlu

cokoliv tam uděláš se nestane a pak se stane vše naráz jak kouzlo vyprchá
Nezájem, nehrajeme singl :wink: :D
Hodně blbý argument, dal by se zařadit mezi ty ostatní..... "když už nevím co, vymyslím pi....prcinkovinu" :twisted:

Re: Těžba v timestopu

Posted: 11:01 23. Aug 2012
by Prasokralik
-RoF- wrote:
Prasokralik wrote:si zkus jak timestop má fungovat, třeba v singlu

cokoliv tam uděláš se nestane a pak se stane vše naráz jak kouzlo vyprchá
Nezájem, nehrajeme singl :wink: :D
Hodně blbý argument, dal by se zařadit mezi ty ostatní..... "když už nevím co, vymyslím pi....prcinkovinu" :twisted:
né já ti vysvětluju jak funguje kouzlo zastav čas

víš co je hodně blbý argument? vzít kouzlo které se jmenuje "zastav čas" a začít vykládat, že vlastně nezastavuje čas ale dělá něco uplně jiného

TO je blbý argument

Re: Těžba v timestopu

Posted: 11:11 23. Aug 2012
by Nalkanar
A Rejty to řekl zcela jasně, čímž se vše řeší. :) Lock & delete.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 11:11 23. Aug 2012
by de Aers
Díky Rejty ! Už jsem tu jen čekal na teorii o stvoření světa.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 11:12 23. Aug 2012
by -RoF-
Zajisté, ale proč se odkazuješ na singl? Zvláštˇkdyž víš, že v multiplayeru to funguje naprosti jinak. Proto z mé strany absolutní nezájem o tenhle výklad ;).

Jinak díkas konečně Rejtymu, že dal jasné rozhodnutí.

Ted by jste mohli místo blbostí vymýšlet, jak rozproudit zábavu a dění na Thalii ;)

Re: Těžba v timestopu

Posted: 11:13 23. Aug 2012
by Krysak
Myslím, že to rejty rozsekl jednou provždy.

Mimochodem ja vzdy vnímal time stop tak, že dochází k "vypití kafe" - viz veverka z filmu za plotem. Subjektivně se ti zrychlí čas a v malém poli kolem tebe také, aby jsi mohl dýchat atd - cokoliv děláš však vyvolává větší odpor, námahu ...... ovšem kouzlo částečně vypomáhá, aby nedošlo k destrukci sesilatele. Imho energeticky nejsnazší, než zastavovat ostatní.