Page 6 of 7
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 08:01 18. Nov 2012
by Theogil I
Shaman jde spát Theogil vstává .... hauuu mě se tak nechce.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 09:28 18. Nov 2012
by Diemo
ja chci jeste srnu
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 10:34 18. Nov 2012
by Rejty
Teda řeknu vám, aby se všichni zdekovali takhle brzo, to jsem ještě nezažil...

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 12:46 18. Nov 2012
by Theogil I
No jo no, každý den není posvícení, já si teď dám polívku, 20 min. si schrupnu a jdu zase makat ... nějak se mi toho sešlo teď o sobotě a neděli moc.
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 12:58 18. Nov 2012
by karolina
Já bych zůstala dýl, ale Diemo furt hučel, že chce vodnici. Ale jinak to bylo fajn!
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 13:35 18. Nov 2012
by Shaman88
Do kdy jste tam byli?
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 13:39 18. Nov 2012
by karolina
Shaman88 wrote:Do kdy jste tam byli?
o půlnoci jsme byli v Praze.
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 13:40 18. Nov 2012
by Shaman88
Jo tak to jsem o moc nepřišel.
Taky jsem byl do půlnoci v Praze.
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 15:06 18. Nov 2012
by Legition
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 03:43 10. Oct 2013
by Bahnak
Neblíží se nám náhodou letošní podzimní sraz?
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 07:30 10. Oct 2013
by Derken-
jupíííí

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 10:55 10. Oct 2013
by Shaman88
To chce odpočet!
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 11:55 10. Oct 2013
by Diemo
To radeji ne, nebo bude sraz v roce 2014

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 15:10 10. Oct 2013
by Rejty
Bývá v listopadu, ale rád bych ho udělal až po spuštění NT

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 15:12 10. Oct 2013
by Bahnak
Shaman88 wrote:To chce odpočet!