Page 6 of 15

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:29 07. Nov 2012
by Molly23
Shamane, mě by to taky zajímalo, bylo by možné mi to také nějak poslat? (tímto se nestavím na stranu bugera. Kdybych věděl kde bydlí, hrál bych mu pod okny milostné ódy na elektrickou kytaru.)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:29 07. Nov 2012
by Caehan
kucik wrote:Rikal jsem si, ze mu dam ban. Ale proc vlastne?
Abys potrestal nás hráče, kteří jsme se tím doteď bavili?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:30 07. Nov 2012
by vercas
random blbecek co si hraje na pravnika wrote:Věc: Výzva ke zdržení se závadného jednání

Vážený pane,

dovolte, abych Vám oznámil, že jsem se na základě plné moci ze dne 6. 11. 2012 převzal právní zastoupení pánů Michala Rejthara a Jaromíra Janiše, majitelů serveru thalie.pilsfree.cz, který zajišťuje provoz herního světa Thalie na originální herní platformě Neverwinter Nights.

Z informací, které jsem obdržel od osob, které pro pány Rejthara a Janiše server spravují, vyplývá, že jste se do herního světa připojoval od 4. 11. 2012 a že jste zneužíval chyb v systémech dané herní platformy a svévolně je upravoval k získání neadekvátních herních výhod.

Dovolte mi upozornit Vás na to, že svým připojením se do hry jste konkludentně souhlasil s pravidly světa Thalie, která využívání takzvaných bugů a externích systémů ve svůj prospěch výslovně zakazují. Jako host na cizím serveru pak máte povinnost pravidla daného serveru dodržovat; v opačném případě mají správci serveru právo Vám připojení k serveru pomocí blokování IP adresy zakázat, jak dle mých informací učinili celkem čtyřikrát na čtyři různé adresy a přibližně 30 účtů. Vy jste se však k serveru díky obejití zákazu připojení opětovně připojil.

I přes výzvy osob, které server spravují, jste neustával s urážením a arogantním chováním, což je řádně zdokumentováno pomocí logovacích souborů a screenshotů.

Nejenže jste svým jednáním zasáhl do práva ostatních hráčů užívat koupenou věc (v tomto případě originální hru Neverwinter Nights) bez závad, omezoval jste standartní uživatele služby, ale přednostně jste způsobil nezanedbatelnou škodu majitelům serveru tím, že byli nuceni na Vaše jednání reagovat, což též stojí časové i finanční prostředky. Neoprávněně jste užíval cizí věci a zabránil jste řádnému užívání věci tak, jak ji její majitelé mají v úmyslu soustavně a bez přerušení užívat.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem vás tedy tímto vyzývám k tomu, abyste se okamžitě zdržel svého závadného jednání.

V případě, že tak neučiníte, budu jako právní zástupce majitelů serveru nucen učinit jisté právní kroky a obrátit se s nároky mých klientů k věcně a místně příslušnému soudu s žalobou o náhradu způsobené škody. Ke zjištění Vaší totožnosti přistoupí příslušný soud z povinnosti, když kontaktuje Vašeho providera.

Tuto výzvu považujte, prosím, za velmi vážnou. Jedná se o skutečně poslední pokus mých klientů domluvit se s Vámi mimosoudní cestou.

V úctě,

Kamil Mulinow,
na základě plné moci zástupce pánů Rejthara a Janiše


Neoprávněně jste užíval cizí věci a zabránil jste řádnému užívání věci tak, jak ji její majitelé mají v úmyslu soustavně a bez přerušení užívat.

K tomuto teprv dojde deti mesic syn flood a pak si popovidame znova kdo je tady pan:]

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:31 07. Nov 2012
by kucik
Shaman88 wrote:Zatím mu nedávej, poslal jsem mu to PM.
Domnivam se, ze plytvas casem zbytecne. Az prekona kriticke obdobi puberty, tak to mozna bude mit nejaky smysl.

@Caehan: No prave.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:32 07. Nov 2012
by Caehan
No ty to nejsi, ty jsi debil :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:33 07. Nov 2012
by Shaman88
Tak co s ním teda budeme dělat?
Puberta mu může skončit v padesáti.
Může mít 50 acc a stejné množství ip adres.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:36 07. Nov 2012
by Aulus
vercas wrote:...kdo je tady pan:]
Že by Napoleon-komplex? Ne, tohle spíš vypadá stihomam. :mrgreen:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:37 07. Nov 2012
by vercas
50 na ddos? coz takle 20k po 50kb packetu :] s trouchou stesti vam to neusmazi ten comp :]

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:37 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote:chlapce ty nevis kam moje moc dosahuje

50adres na ddos?

spis tak 20k :] uz vidim jak to ten vas server prezije bez uhony :D
Koho tu strašíš, strašáku? Kdybys měl takovou moc, tak by ses s Thálií vůbec nezahazoval a nejspíš bys i uměl psát Česky. Jedinej důvod, proč tu jsi, je ten, protože tě baví rozpoutávat drama a pak se tím bavit.

A nemaž mi příspěvky pod nosem, je otrava to kopírovat a psát to znovu.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:38 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:50 na ddos? coz takle 20k po 50kb packetu :]
Už jsi s tím začal?
Ale vlastně nezačal.. máš jen plnou hubu keců.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:39 07. Nov 2012
by vercas
a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?

ps: ja jsem rikal ze nemam v umyslu pouzivat plytvat prostredky na vas, stalo by me to penize;] i kdyz ty tri vteriny co by to ten vas shard vydrzel by me nestali zas tak moc hele

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:40 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?
To nejde.
Můžeš si udělat killera ale ten je na thalii ničím... na to abys měl mocnou postavu musíš mít nějakou roli ve hře.
Ale to ty asi nepochopíš.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:41 07. Nov 2012
by vercas
Zacalo to byt totiz pomerne osobni po tom co jste zsikanovali meho kamarada co se pripojil a vubec o nicem nevedel :] tak jak jsem rikal hodinky tikaj po te se bude dit co se bude dit

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:42 07. Nov 2012
by Shaman88
Hodiny tikaj pořád... aby ti to netrvalo příliš dlouho.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:43 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?
To by byla asi taková sranda, jako hrát piškvorky na poli 3x3. Jasně, nikdy neprohraješ, ale pořád jsi retardovanej.