innfra wrote:Myslím si, že tohle je hon na čarodejnici, která si jen dala práci s naklikáním odporů u PC v lokaci a nepředpokládala, že na popravu přijede někdo s 30ti a více minutovým zpožděním.
Taky si myslím, že prostě chcete někoho vidět za to co se stalo viset, což se mi vzhledem k tomu, že to vychází z ooc (chyby systému o které každý systemák ví) což se mi vůbec nelíbí. Toť můj názor.
Ty jsi jak děravý dubový sud. Něco do něj řekneš, on ti to ozvěnou zopakuje, ale pak jaksi vše hned vyletí dírou pryč. O co ti jde? Jsi hluchej, nevěříš nám, nebo prudíš?
Povídali jsme ti snad všichni, že ooc infa máme spoustu (bohužel i někdy takového, které nechceme) a vždycky řešíme, jak to hrát tak, aby postavy nebyly slepé blbé, ale abychom nemuseli nikoho nutně stíhat. Nechceme nikoho vidět viset za to, co se stalo, ale nechceme hrát limonádu, chceme, aby hra měla úroveň. A taky chceme, aby eviláci byli dobře připraveni. V CvC ti taky systém nic neodpustí. Uděláš chybu, jsi mrtvej. Tady uděláš chybu a půlka postav na to nějak reaguje a brát zpátky, co se stalo, lze (a snáz, než někoho v CvC přemluvit, aby tě oživil, postavil, kde tě zabil a dali jste si to znova), ale nikoho to nebaví hrát.
Reaguju a snažím se to vyvrátit, protože se špatně hraje s hráči, o kterých si myslíš, že hrají blbě, z ooc důvodů po tobě jdou a máš k nim nedůvěru. Raději to dokazuju ve hře, než na foru, protože je to asi tak 100x účinější, ale když to nestačí...
A proč tu argumentuješ něčím, co bylo vyvráceno Majkym už v půlce diskuze: /pc dislike před akcí?
A pak něčím, co je bezpředmětné? Na chybu ti reagovali PC, ne NPC.