Page 6 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:40 20. Mar 2013
by Amber
kucik wrote:Až se proberem a až nás Rejty vysype z klubovny.
To je hodně neurčitý údaj na to, abych našla vlakový spoj z Prahy do Brna a odtamtud bus do Olomouce. ;)
Aspoň nějaký horní strop by nebyl...? :)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:45 20. Mar 2013
by kucik
Já bych to limitoval 12. hodinou.

PS: Bráno coby horní limit.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:47 20. Mar 2013
by Shaman88
Amber wrote:
kucik wrote:Až se proberem a až nás Rejty vysype z klubovny.
To je hodně neurčitý údaj na to, abych našla vlakový spoj z Prahy do Brna a odtamtud bus do Olomouce. ;)
Aspoň nějaký horní strop by nebyl...? :)
Nemáte to jednodušší regiojetem přímo do Olomouce?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:09 20. Mar 2013
by Amber
kucik wrote:Já bych to limitoval 12. hodinou.

PS: Bráno coby horní limit.
Tak s námi prosím počítej. ;)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:12 20. Mar 2013
by kucik
OK. Dejte teda vědět, v kolik budete přibližně v Praze.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 17:18 20. Mar 2013
by Amber
kucik wrote:OK. Dejte teda vědět, v kolik budete přibližně v Praze.
Dáme vědět co nejdřív, jak najdeme vhodnou kombinaci spojů. ;) Během dneška...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 18:10 20. Mar 2013
by Molly23
Sakra, se nám to auto plní :) to aby se vešlo moje spací vybavení :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 18:13 20. Mar 2013
by Amber
Molly23 wrote:Sakra, se nám to auto plní :) to aby se vešlo moje spací vybavení :D
Taky si balíš postel s nebesy? :shock: :oops:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 18:14 20. Mar 2013
by Nalkanar
Hobiti se vejdou i do kufru :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 18:18 20. Mar 2013
by KaTo
Možná nafukovací pannu by bylo dobrý nejdřív vypustit, než ji budeš nakládat. To taky ušetří dost místa :twisted: ...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:31 20. Mar 2013
by Molly23
S kámošem takovému vybavení říkáme Sandokanovo lože. To se veme všechno možné měkké, nahází se to na zem a spí se na tom. Má verze pro tento sraz zahrnuje dvě beraní kožešiny, spacák a polštářek :lol: Ale znám Kucikovo limo, tak přemýšlím zda neoželit luxus a jít do karimatky. Ještě to promyslím, času dost.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 11:16 21. Mar 2013
by Amber
kucik wrote:OK. Dejte teda vědět, v kolik budete přibližně v Praze.
Tak tedy, v Praze budeme Studentem na Florenci v 12:10.

Dostat se sem:
Molly23 wrote:... zajel do Řep ke mě (zastávka Hlušičkova),
nám zabere cca 30 minut, takže do/v 13h tam snad budeme. :)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 11:24 21. Mar 2013
by kucik
Molly23 wrote:S kámošem takovému vybavení říkáme Sandokanovo lože. To se veme všechno možné měkké, nahází se to na zem a spí se na tom. Má verze pro tento sraz zahrnuje dvě beraní kožešiny, spacák a polštářek :lol: Ale znám Kucikovo limo, tak přemýšlím zda neoželit luxus a jít do karimatky. Ještě to promyslím, času dost.
Hele už se nás tam vešlo 6 s plnou bagáží psem a dvěma kytarama, jestli se dobře pamatuju. Takže do kufru se bagáž vždycky vejde. Pokud teda ty kožešiny nemáš i s celym beranem.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 00:57 22. Mar 2013
by Rejty
Pozor změna! Nakonec se jde do Perlové čajovny (jako obvykle)!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 11:06 22. Mar 2013
by kucik
Aha. Já vůbec nezaznamenal, že by se šlo jinam :twisted: