Page 6 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:31 03. Apr 2013
by Theogil I
První turnaj jsme s bráchou nestihli, do druhého se rádi přihlásíme, pokud je nominace otevřená.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:05 03. Apr 2013
by kucik
Já se samozřejmě do druhého turnaje taky hlásim.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:11 03. Apr 2013
by Fryn
Theogil I wrote:První turnaj jsme s bráchou nestihli, do druhého se rádi přihlásíme, pokud je nominace otevřená.

Přihlášky do turnaje bych uzavřel v neděli, společně s nominací stroje a hlasováním o mapě, takže jste vítáni (jen mi plz ještě sděl nick tvého bratra

, ať ho můžu taky připsat).
Turnaj se tedy stanoví pro druhý tier (aspoň se dodrží "tradice") a všichni přihlášení/přihlašující už mohou hlásit nominace svých tanků a hlasovat o mapě, ve které se celý turnaj odehraje.
Já osobně nominuju
T1E6 a hlasuju pro
Himmelsdorf.
Co ostatní, není tu nikdo další kdo by měl chuť poměřit síly v této třídě ? Těch monster, budící oprávněný respekt, které do turnaje nejspíš nasadí Bahňák/Braenn nebo Molly, se zase tolik neděstě, může to být náhodou naopak velmi zábavné až/jestli se vám je podaří rozsekat

. Kvalita stroje vždy není to hlavní co určuje výhru

.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:33 03. Apr 2013
by Molly23
Mollyšák se hláší a přihlašuje do turnaje svůj český tančík:

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:34 03. Apr 2013
by Fryn
A mapa ?

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:36 03. Apr 2013
by Molly23
Měsíc

... nééé himmlersdorf
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:27 03. Apr 2013
by Braenn
Dvoječka, to samé co Myšák. A mapa? Ne Himie. Ensk?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 06:09 04. Apr 2013
by -RoF-
BT-2 , Himmelsdorf (i okrajové ulice samozřejmě)
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:36 04. Apr 2013
by Diemo
tak se k vam taky pridam, vracas: PzKpfw 35 (t)
edit:Lakeville
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:23 04. Apr 2013
by Fryn
-RoF- wrote:BT-2 , Himmelsdorf (i okrajové ulice samozřejmě)
Pojede se s Battle Zone módem, který se používá na turnaje ESL, kde jsou v hrací ploše zahrnuty i okolní ulice. Výběr je z map - Siegfried Line, Lakeville, Ensk, Himmelsdorf a Ruinberg.
Jinak, u těch co neuvedou žádnou mapu do neděle, budu brát, že jim je to jedno.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:37 04. Apr 2013
by klobouk
To se bojuje vždycky na náměstí? Já dám Ruinberg. Tam je pěkná kašna.
Edit:
Mapa: Ruinberg
Tank: M2
ÚČet: tajné - nemůžu prozradit, protože bych proflákl svůj tajný alterúčet zde na foru.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:30 05. Apr 2013
by Theogil I
Můj účet: Noirdin
Tank: PzKpfw 35 (t)
Mapa: Ruinberg
Bráchův účet: Awadar
Tank: M2 Light Tank
Mapa: ?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:00 05. Apr 2013
by Molly23
Tak přihlašuji ještě Matesora (Cvikyho).
účet: Cviky1
tank: Pz I
mapa: Himmelsdorf
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:22 05. Apr 2013
by Fryn
Zatím to těsně vypadá, že mapou pro tento turnaj bude "opět" Himmelsdorf, ale přihlášení nebo nově přihlášení to ještě mohou zvrátit.
Co Drake a Shaman, nechce se vám zůčastnit i tohoto ročníku ?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:30 05. Apr 2013
by kucik
Ja koupim trebas Pz35 t
Mapa mi je jedno jaka