Page 6 of 12

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:37 18. Jul 2013
by Rejty
Škoda, tak holt rezervace na podzim. :mus_8:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:28 19. Jul 2013
by innfra
Pojedu, ale speciální výbava bude otázkou... uvidíme, jestli něco zvládnu spíchnout...
Jídlo ano.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 19:44 20. Jul 2013
by Aulus
Poslal jsem peníze na účet za sebe, Amber a Mollyho. :) Celkově je to tedy 750 Kč, mělo by to být i ve zprávě. Dorazí bohužel až v pondělí, ale snad ti to bude stačit, Rejty. :wink:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 19:48 20. Jul 2013
by Shaman88
Jo taky jsem poslal v pátek.....

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 00:49 21. Jul 2013
by Molly23
Aulus wrote:Poslal jsem peníze na účet za sebe, Amber a Mollyho. :) Celkově je to tedy 750 Kč, mělo by to být i ve zprávě. Dorazí bohužel až v pondělí, ale snad ti to bude stačit, Rejty. :wink:
:-*

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:44 21. Jul 2013
by Rejty
Jo, v pohodě.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 20:45 21. Jul 2013
by Diemo
Vodnice? Bere někdo, máme vzít?

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 23:32 21. Jul 2013
by Molly23
Já ty sví koblížky raději neberu. Můžu vzít nějakej tabáček. Hodili by se taky uhlíky a něco co by je zapálilo, posledně to byl velký problém :D.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 06:19 22. Jul 2013
by Diemo
OK, o uhliky se postarame, tabacisko nejaky vem, pak to smichame 8)

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 06:33 22. Jul 2013
by Theogil I
Pokorná omluva tvému klanu Rejty, peníze odeslány, zítra je budeš mít na účtě.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 21:59 22. Jul 2013
by Shaman88
Ještě někdo jede autem z Prahy a má volné místo?
Popř. někdo kdo jede vlakem...
nechce se mi jet samotnému....

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:27 22. Jul 2013
by Derken-
Měním z "nevím" na "bohužel nedorazím". Snad to na podzim vyjde nějak lépe.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:41 22. Jul 2013
by innfra
Jestli ti neklapne auto, tak já pojedu v pátek asi v deset z děčína... takže vlak v praze asi někdy kolem 12té...

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 08:53 23. Jul 2013
by Molly23
já už mám bohužel v autě plno. :(

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 13:58 23. Jul 2013
by Rejty
Nemohl by někdo dovést sekeru a pilu?