Kdyžtak tam prosím vyměňte jména Grace a Thomas za nějaká Thalijská. Anglická jména do reálie Thalie nepatří.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Není chybou, že rukavice na obranu mají modifikátor "odražení", zatímco chrániče na ruce mají modifikátor "zbroj"?
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Dva biče - jdou equipnout a nebo se ponechalo nastavení že nejde do offhandy?
Sám se svou postavičkou bič nemohu equipnout vůbec a zakládat postavičku jen kvůli tomu, třebas někdo ví...
Rejty wrote:Podle mě by se měl dát bič do jednoduchých zbraní a měl by ho umět používat každý, stejně je to zbraň určená hlavně pro RP v Podtemnu.
Souhlasím.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Radim wrote:Jo taky nevidím důvod proč patří do exotických. Může ho používat kdejakej sedlák, zemědělské náčiní pro určitou sortu vidláků
Tak to by i kosa byla jednoduchá zbraň, ne? Ale bič s nastavením jaké má bude těžko někdo používat na boj.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
karolina wrote:
Kosu rozhodně ne, už jsi někdy sekal kosou? Neni to rozhodně žádná prča... moje proseknutá holina by mohla vyprávět!
Já s kosou umím, děda chová zvířata na vesnici a já se to u něj jako malý naučil. Každopádně boj s kosou bude poněkud jiná věc než stínání stébel.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Radim wrote:Jo taky nevidím důvod proč patří do exotických. Může ho používat kdejakej sedlák, zemědělské náčiní pro určitou sortu vidláků
Tak to by i kosa byla jednoduchá zbraň, ne? Ale bič s nastavením jaké má bude těžko někdo používat na boj.
Kosu rozhodně ne, už jsi někdy sekal kosou? Neni to rozhodně žádná prča... moje proseknutá holina by mohla vyprávět!
a bolej z toho záda a vůbec. Pravda ale, že bojovat s tím si nedokážu představit. By zasloužilo klidně i vlastní feat na používaní Požadavky epic farmer a 30 dex.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.