Page 6 of 10
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 09:15 23. Mar 2014
by Aillen
Chyba v popisku -
Luk krve Grace - přitom jde zjevně o kuši, i v textu se jednou mluví o kuši a na dalším místě o luku
....prostřelila mu srdce
kuší ...... to je správně
Když byl její
luk později prozkoumán ...... tam byl mělo být Když byla její
kuše později ...
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 09:22 23. Mar 2014
by karolina
Aillen wrote:
Chyba v popisku -
Luk krve Grace - přitom jde zjevně o kuši, i v textu se jednou mluví o kuši a na dalším místě o luku
....prostřelila mu srdce
kuší ...... to je správně
Když byl její
luk později prozkoumán ...... tam byl mělo být Když byla její
kuše později ...
Bude opraveno na Kuše Krve Grace.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 10:26 23. Mar 2014
by Aulus
karolina wrote:
Bude opraveno na Kuše Krve Grace.
Kdyžtak tam prosím vyměňte jména Grace a Thomas za nějaká Thalijská.

Anglická jména do reálie Thalie nepatří.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:12 23. Mar 2014
by J.F.Payne
Gréta a Tomáš?

)
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:32 24. Mar 2014
by Barbar321
Není chybou, že rukavice na obranu mají modifikátor "odražení", zatímco chrániče na ruce mají modifikátor "zbroj"?
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:33 24. Mar 2014
by Shaman88
Barbar321 wrote:Není chybou, že rukavice na obranu mají modifikátor "odražení", zatímco chrániče na ruce mají modifikátor "zbroj"?
Není.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 09:33 28. Mar 2014
by Bahnak
Dva biče - jdou equipnout a nebo se ponechalo nastavení že nejde do offhandy?
Sám se svou postavičkou bič nemohu equipnout vůbec a zakládat postavičku jen kvůli tomu, třebas někdo ví...
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 08:25 29. Mar 2014
by Rejty
Podle mě by se měl dát bič do jednoduchých zbraní a měl by ho umět používat každý, stejně je to zbraň určená hlavně pro RP v Podtemnu.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 09:30 29. Mar 2014
by Aulus
Rejty wrote:Podle mě by se měl dát bič do jednoduchých zbraní a měl by ho umět používat každý, stejně je to zbraň určená hlavně pro RP v Podtemnu.
Souhlasím.

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 09:30 29. Mar 2014
by Radim
Jo taky nevidím důvod proč patří do exotických. Může ho používat kdejakej sedlák, zemědělské náčiní pro určitou sortu vidláků

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 09:33 29. Mar 2014
by Aulus
Radim wrote:Jo taky nevidím důvod proč patří do exotických. Může ho používat kdejakej sedlák, zemědělské náčiní pro určitou sortu vidláků

Tak to by i kosa byla jednoduchá zbraň, ne?

Ale bič s nastavením jaké má bude těžko někdo používat na boj.

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 10:46 29. Mar 2014
by karolina
Aulus wrote:Radim wrote:Jo taky nevidím důvod proč patří do exotických. Může ho používat kdejakej sedlák, zemědělské náčiní pro určitou sortu vidláků

Tak to by i kosa byla jednoduchá zbraň, ne?

Ale bič s nastavením jaké má bude těžko někdo používat na boj.

Kosu rozhodně ne, už jsi někdy sekal kosou? Neni to rozhodně žádná prča... moje proseknutá holina by mohla vyprávět!

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 11:12 29. Mar 2014
by Aulus
karolina wrote:
Kosu rozhodně ne, už jsi někdy sekal kosou? Neni to rozhodně žádná prča... moje proseknutá holina by mohla vyprávět!

Já s kosou umím, děda chová zvířata na vesnici a já se to u něj jako malý naučil. Každopádně boj s kosou bude poněkud jiná věc než stínání stébel.

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 11:23 29. Mar 2014
by Zeerit
karolina wrote:Aulus wrote:Radim wrote:Jo taky nevidím důvod proč patří do exotických. Může ho používat kdejakej sedlák, zemědělské náčiní pro určitou sortu vidláků

Tak to by i kosa byla jednoduchá zbraň, ne?

Ale bič s nastavením jaké má bude těžko někdo používat na boj.

Kosu rozhodně ne, už jsi někdy sekal kosou? Neni to rozhodně žádná prča... moje proseknutá holina by mohla vyprávět!


a bolej z toho záda a vůbec. Pravda ale, že bojovat s tím si nedokážu představit. By zasloužilo klidně i vlastní feat na používaní

Požadavky epic farmer a 30 dex.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 12:25 29. Mar 2014
by kucik
Zeerit wrote:

a bolej z toho záda a vůbec.
Jen kdyz to delas spatne
