Page 6 of 16
Re: Pády servru
Posted: 18:34 03. Feb 2015
by pavad
Spousta hlaseni chyb:
Code: Select all
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Feb 03 17:31:10] Script nt_mod_onload, OID: 80000000, Tag: , ERROR: IP OUT OF CODE SEGMENT
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Feb 03 17:32:05] Script nt_mod_onload, OID: 80000000, Tag: , ERROR: INVALID OP CODE
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Feb 03 17:32:52] Script nt_mod_onload, OID: 80000000, Tag: , ERROR: INVALID OP CODE
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Feb 03 17:32:54] Script nt_mod_onload, OID: 80000000, Tag: , ERROR: INVALID OP CODE
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Feb 03 17:33:04] Script nt_mod_onload, OID: 80000000, Tag: , ERROR: INVALID OP CODE
...
Re: Pády servru
Posted: 18:56 03. Feb 2015
by kucik
Nj, jsem mu ho sebral.
Re: Pády servru
Posted: 19:41 03. Feb 2015
by karolina
Přestaly jezdit lodě, jen se přičítá čas do odjezdu.
Re: Pády servru
Posted: 15:46 06. Feb 2015
by Caehan
Server stávkuje...
Re: Pády servru
Posted: 16:07 06. Feb 2015
by kokosak
Kucik to the rescue

Re: Pády servru
Posted: 21:12 11. Feb 2015
by Hassan
Prisel jsem o znacnou cas vyrobenych surovin z duvodu padu servru a to pri vyndavani z trezoru v dilnach.Material neni ani v invetari ani v trezoru.Vzhledem k tomu ze se jedna o pomerne dost veci co se mi ztratilo a neni to za par tisic prosim o nahradu.
Re: Pády servru
Posted: 03:08 12. Feb 2015
by J.F.Payne
Hassan wrote:Prisel jsem o znacnou cas vyrobenych surovin z duvodu padu servru a to pri vyndavani z trezoru v dilnach.Material neni ani v invetari ani v trezoru.Vzhledem k tomu ze se jedna o pomerne dost veci co se mi ztratilo a neni to za par tisic prosim o nahradu.
V řešení, napiš mi do PM, oč šlo.
Re: Pády servru
Posted: 09:49 14. Feb 2015
by karolina
Co se tomu chudákovi zase stalo?
Re: Pády servru
Posted: 16:03 14. Feb 2015
by Lashek
Ono je to jako nějaký rozbitý.... Jako !

Re: Pády servru
Posted: 16:25 14. Feb 2015
by Asura
nj už od rána čekám až se budu moct lognout a ono furt nic

Re: Pády servru
Posted: 16:28 14. Feb 2015
by Barbar321
jj, jsem myslel, e to aspoň pravidelný restart napraví
...a ono nic
Re: Pády servru
Posted: 16:29 14. Feb 2015
by kokosak
No.... kucik je nějakej oflajn.... tak teda nevim :/
Re: Pády servru
Posted: 16:30 14. Feb 2015
by karolina
Nenapraví.. protože je nejspíš nahranej poškozenej modul..
Re: Pády servru
Posted: 16:32 14. Feb 2015
by kokosak
Tak kucik hlásí polohu mimo civilizaci, tudíž bez možnosti zásahu :/
Re: Pády servru
Posted: 17:56 14. Feb 2015
by montacue
celý víkend?